2012 - Eylül-Ekim-Kasım bebekleri

Başlatan suzannn, 21 Aralık , 2011, 11:53:30

« önceki - sonraki »

suzannn

21 Aralık , 2011, 11:53:30 Son düzenlenme: 21 Aralık , 2011, 11:57:17 ♥ PaPaTyaM ♥
HAYIRLI UĞURLU OLSUN

TÜM BEKLEYENLERİ BU SAYFADA GÖRMEK NASİP OLUR İNŞALLAH

HASRET!M S@N@

inş girmek isteyen herkes gelir canım özelliklede sen

KONYALI

gecen yıl aralık ayında hamıle kalmıs bırı olarak yazmak ıstedım...umarım ugur getırırım ve ısteyen herkes en yakın zamanda kavusur bebeğine :amin: :amin: :amin:

susanna

topic iniz hayirli olsun kizlar
2011 in sonbahar annelerinden biryim ve dua ediyorum ki insallah isteyen herkezin melegi gobusune konar

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

ayy burayı görünce duygulandım  :y25:  gecen sene bende bu topinkteydim inşallahh ugur getiriri isteyen herkes bu topinke gelir  :hello2: :hello2: :hello2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

asya81

geçen sene bu aylarda bizde heyecanla buradaydık inşallah bu senede dolar taşar :amin: :amin:

Aytii

koskoca bir seneyi geride bıraktık

bu yeni yıl inşallah bekleyenlere uğurlu gelsin inşallah kucaklarınız dolsun kızlar  :amin: :amin: :amin:

izemsevi

geçen yıl 29 kasımda hamiş haberimi almış ve 30kasımda ilk dr kontrolümüzü yapmış biri olarak yzmak istedim tüm hamişlere sağlıklı bir hamileleik geçirip kucaklarına almalarını, anne olmak isteyen tüm arkadaşlarında göbüşlerinin bir an önce dolmasını yeniyıldan diliyorum

doğangüneş

bende geçen yıl ocak ayı sonunda aldım meleğimin haberini büyük bir sürprizle ve şoklar içinde  :laughing7:
kızıma bakarken hala inanamıyorum bazen.. hiç hesapta yoktun geldin kalbimizin baş köşesine oturdun diyorum.. :love9:  kurban olurum onu bize layık gören rabbime...dilerim isteyen bekleyen tüm anne adaylarıda seneye bu zaman benim buraya yazdığım cümleleri yazarlar.. :amin: rabbim rast getirsin kızlar en az 2011 inki kadar bol ve bereketli olur sayfanız inşallah..  :opucuk:

Yaşamsebebim

allah nasip ederse bizde sonbahar bebegimiz olacakk :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt:

ยรlคภ๓คz göภlüm

inşallah ben de bu ay bu sayfaya gelirim

suzannn

Alıntı yapılan: happines - 12 Ocak , 2012, 14:31:24
inşallah ben de bu ay bu sayfaya gelirim
İNŞALLAH BENDE

TÜM İSTEYENLER İNŞALLAH

oslemturgay

inşallahh uğurlu gelir sizlere bu sayfa görünce bi tuhaf oldum daha geçen sene acemi acemi sorular soruyor kasılmalardan bel agrılarından bahsediyorduk inşallah sizlerde 2013 de bizim şuanki yaşadıgımız duyguları yaşarsınız

suzannn

Alıntı yapılan: oslemturgay - 14 Ocak , 2012, 16:01:51
inşallahh uğurlu gelir sizlere bu sayfa görünce bi tuhaf oldum daha geçen sene acemi acemi sorular soruyor kasılmalardan bel agrılarından bahsediyorduk inşallah sizlerde 2013 de bizim şuanki yaşadıgımız duyguları yaşarsınız

AMİN İNŞALLAH

RuHGuZeLi

inş bende burda olurum bundan sonra eğer ki hamişsem şu anda 28 eylül de bebişim gelicek kucağımaaaa  :cildir: :cildir: :cildir: