*Hoşgeldin Ahmet Emir*(இܓiڪے†∂ηßﺙuℓஇ ) Sibelimin Paşası Kollarında

Başlatan şekerlik, 20 Aralık , 2011, 21:11:27

« önceki - sonraki »

ruyam616

masallah sibel pasamis buyumus bile coooook tatli allah nazarlardan korrusun :nazar: :nazar: :nazar:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

zeynep-sena

sibelciiiiiiiiiiimmmm sanada yazmamışım canım yeni görüyorum hep ben buralara çok uğramaya vaktim olmayınca görmemişim hiç:((

canım hayırlı olsun bebeğin Rabbim sağlıklı sıhatli hayırlı güzel günlerde büyümesini nasip etsin inşallah senide tebrik ediyorum canım inşallah bebeğinle herşey yolundadır  alıştınızmı birbirinize:)

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

:amin: :amin: zeynepcım hıc onemlı degıl canım benımde bazen gozden kacırdıklarım oluyor dalgınlıkla  :love9: çok tesekkur ederım canım allah senıde kurtarsın saglıkla gelsın melegımız  :amin: bırbırımıze çok alıştık oglum kucagımdan ınmıyor sanırım kucaK KOKUSU ALDI SABAHA KADAR KUCAGIMDA COK GUZEL BIR DUYGU TEK PROBLEM UYKUSUZLUK BIRDE BOYNUM TUTULUYOR SUREKLI EMZIRMEK BIDE EMIR COK NAZLI KUCAGIMI ISTIYOR ARTIK ANA OGUL IDARE EDIYORUZ  :love9: :love9: ANNEM YARDIM EDIYOR  BIR IKI SAAT UYUYORUM  :sleepy1: SENINDE AZ KALDI RABBIM SELAMETLE KURTARSIN  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

uykusuzluk..............

7. ayımız bitti sibel,hala iyi bi uyku uyumuş değilim.

olsun ama,anne olduğumuz nasıl anlaşılacak değil mi.

bu arada çok tatlı görünüyo paşa fotosunda  :love7:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 10 Ocak , 2012, 18:56:29
uykusuzluk..............

7. ayımız bitti sibel,hala iyi bi uyku uyumuş değilim.

olsun ama,anne olduğumuz nasıl anlaşılacak değil mi.

bu arada çok tatlı görünüyo paşa fotosunda  :love7:

HAKLISIN CANIM SARARMIS BIR YUZ  :'( ÇUKURA INMIŞ GOZLER ISTE BU  :k06: NASIL IDARE ETTIN BUNCA ZAMAN ALLAH YARDIMCIN OLSUN  :amin: BEN NEIYE BU KADAR YORULDUM BILEMIYORUM SUREKLI KUCAGIMDA OLDUGU İÇİN MI YOKSA KANSIZLIK VAR BENDE ONDAN MI  TABII HERSEYE DEGER EMIR PAŞAM CANIM NAZLI KUZUM  :love9: :love9: YARDIMCIN VAR MI ANNEN YADA BASKA BIRI

✿گสЯเ_ќĮż✿

SİBELİM NASILSIN.ÇOK ÖZLEDİM SENİ :love9: :love9: NASIL GİDİYOR ANNELİK  :)
EMİR PAŞAM NASIL.KOCAMAN ÖPÜYORUM İKİNİZİDE  :opucuk: :opucuk: :opucuk: EN KISA ZAMANDA GRŞMEK ÜMİDİYLE  :flowers:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 02 Şubat , 2012, 15:19:07
EMİR PAŞAM NASIL.KOCAMAN ÖPÜYORUM İKİNİZİDE  :opucuk: :opucuk: :opucuk: EN KISA ZAMANDA GRŞMEK ÜMİDİYLE  :flowers:

merhaba aysenım  :opucuk:
bende tam sana msj yazacaktım kalplerımız bır her zamankı gıbı  bır :love9:
bende cok ozledım senı yorgunluktan fırsat bulamıyorum az daha buyusun yıgenın  duzene gırsın uykuları ınsallah daha cok sohbet etme fırsatımız olur  :amin:
emır yıgenın cok yaramaz teyzesı kucak ıstıyor sureklı yatagına koydum mu cıglıgı basıyor  :love9: cın gıbı masallah  :nazar: sımdıden laf dınlıyor daha 10 gunlukken gozlerını gozume dıkıp anlar gıbı bakıyordu sımdı soyledıgım herseye tepkı verıyor masallah  :nazar: allah sanada bu yaramazdan nasıp etsın  :amin: amelıyat yapılırken ısmını soyleyerek dua ettım senın ıcınde ıns rabbım kabul eder  :amin:
sen neler yaptın son gelısmeler neler   :icon_scratch: emırle mavış teyzemızı opuyoruz oda senın gıbı mavış teyzesı  :nazar:  :opucuk: :opucuk: :wave:

✿گสЯเ_ќĮż✿

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 07 Şubat , 2012, 12:30:53

bende cok ozledım senı yorgunluktan fırsat bulamıyorum az daha buyusun yıgenın  duzene gırsın uykuları ınsallah daha cok sohbet etme fırsatımız olur  :amin:
emır yıgenın cok yaramaz teyzesı kucak ıstıyor sureklı yatagına koydum mu cıglıgı basıyor  :love9: cın gıbı masallah  :nazar: sımdıden laf dınlıyor daha 10 gunlukken gozlerını gozume dıkıp anlar gıbı bakıyordu sımdı soyledıgım herseye tepkı verıyor masallah  :nazar: allah sanada bu yaramazdan nasıp etsın  :amin: amelıyat yapılırken ısmını soyleyerek dua ettım senın ıcınde ıns rabbım kabul eder  :amin:
sen neler yaptın son gelısmeler neler   :icon_scratch: emırle mavış teyzemızı opuyoruz oda senın gıbı mavış teyzesı  :nazar:  :opucuk: :opucuk: :wave:

CANIM BENİM GERÇEKTEN BENDE ÇOK ÖZLEDİM SENİNLE OLAN SOHBETLERİMİZİ  :love9: DERTLEŞMELERİMİZİ.EMİR PAŞADAN SONRA PABUCUMUZ DAMA ATILDI BU BİR GERÇEK YANİ :k06: :k06: SAĞLIĞINIZ YERİNDE OLSUNDA BELLİ BİR SÜRE GÖRÜŞEMESEKTE OLUR CANIM ARKADAŞIM  :opucuk: MAŞALLAH PAŞAMIZADA.YERİM ONUN BEN O MAVİŞ GÖZLERİNİ.  :opucuk: :opucuk: SON HALİYLE BİR FOTO PAYLAŞSANDA GÖRSEM   :binkybaby: :binkybaby: KUCAĞA ALIŞMASI KÖTÜ OLMUŞ SİBELİM.SENİ ÇOK YORAR  :sad1: :sad1: NASIL ALIŞABİLDİNMİ ARTIKIN ANNELİĞE  :love9: ARADA UĞRA FORUMA.HABERDAR ET KENDİNDEN BALIM  :opucuk: VALLA BENDE BİR DEĞİŞİKLİK YOK CANIM.AYNI HIZDA DEVAM EDİYORUZ YAŞAMAYA  :laughing7: ÇOK ÖPÜYORUM SENİ VE EMİRİMİ.  :opucuk: ALLAHA EMANET OLUN CANIM  :wave: ÖZLETME KENDİNİ MERAKTA KOYMA BİZLERİ  ;)  :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

aydinays

Canımmm foruma döndüm ki çok şükür paşana kavuşmuşsun. Sağlıkla huzurla büyüsün inşallah.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: aydinays - 14 Şubat , 2012, 10:53:31
Canımmm foruma döndüm ki çok şükür paşana kavuşmuşsun. Sağlıkla huzurla büyüsün inşallah.  :amin: :amin: :amin:
amınnn canım  :amin:  hosgeldın canım  :opucuk:  :opucuk: bızde ozledık senı mınık kayramızı  :love9: tabı sımdı ben yokum oglum uyumayan bır bebek oldugu için duzene gırmeye calışıyoruz canım cok sukur bu gunlerı gorduk  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: ✿گสЯเ_ќĮż✿ - 07 Şubat , 2012, 13:05:53
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 07 Şubat , 2012, 12:30:53

CANIM BENİM GERÇEKTEN BENDE ÇOK ÖZLEDİM SENİNLE OLAN SOHBETLERİMİZİ  :love9: DERTLEŞMELERİMİZİ.EMİR PAŞADAN SONRA PABUCUMUZ DAMA ATILDI BU BİR GERÇEK YANİ :k06: :k06: SAĞLIĞINIZ YERİNDE OLSUNDA BELLİ BİR SÜRE GÖRÜŞEMESEKTE OLUR CANIM ARKADAŞIM  :opucuk: MAŞALLAH PAŞAMIZADA.YERİM ONUN BEN O MAVİŞ GÖZLERİNİ.  :opucuk: :opucuk: SON HALİYLE BİR FOTO PAYLAŞSANDA GÖRSEM   :binkybaby: :binkybaby: KUCAĞA ALIŞMASI KÖTÜ OLMUŞ SİBELİM.SENİ ÇOK YORAR  :sad1: :sad1: NASIL ALIŞABİLDİNMİ ARTIKIN ANNELİĞE  :love9: ARADA UĞRA FORUMA.HABERDAR ET KENDİNDEN BALIM  :opucuk: VALLA BENDE BİR DEĞİŞİKLİK YOK CANIM.AYNI HIZDA DEVAM EDİYORUZ YAŞAMAYA  :laughing7: ÇOK ÖPÜYORUM SENİ VE EMİRİMİ.  :opucuk: ALLAHA EMANET OLUN CANIM  :wave: ÖZLETME KENDİNİ MERAKTA KOYMA BİZLERİ  ;)  :opucuk:
s.a aysenım  :opucuk:
bende cok ozledım senı  :love9: pabucunuz hıc dama atılır mı  guzel yureklı arkadasım :love9: bır duzene gecemedık bır turlu emır paşamız umdugumuzdan nazlı cıktı  :opucuk: acayıp annecı aysenım ılla benım kokum olacak babasının kucagında ıkı dak zor duruyor ben alınca susuyor yaramaz  :love9: kollarım kopuyor bır ara hıssetmıyordum gece gunduz evın ıcınde turladık cok sukur bır kac gundur ıyı sankı kendımı yenıden dogmus gıbı hıssettım    :nazar: :nazar: ınsalalh boyle devam eder  :amin: yakında mevludunu yapmayı dusunuyorum herkes artık soruyor ne zamn olacak dıye onun hazırlıgı var bugunlerde
allah sanada nasıp etsın boyle guzel telaşlar  :amin: :amin:
çok opuyorum gorusuruz ınsallah  :amin:

aydinays

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 26 Şubat , 2012, 03:44:05
amınnn canım  :amin:  hosgeldın canım  :opucuk:  :opucuk: bızde ozledık senı mınık kayramızı  :love9: tabı sımdı ben yokum oglum uyumayan bır bebek oldugu için duzene gırmeye calışıyoruz canım cok sukur bu gunlerı gorduk  :amin:

Olsun canım siz sağlıklı olunda minik emirinde yavaş yavaş düzeni oturur inşallah. Rabbim hep güzel günler yaşatsın sizze.  :amin: :amin: Yeni doğum yapan anneler hep forumda özleniyor ama yeni bir bebek çok zor. Bende de var bir tane yaramaz ama allah yokluklarını göstermesin çok nazlılar ama canlar can. Rabbim isteyen herkese bu güzellikleri yaşatsın.  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: aydinays - 26 Şubat , 2012, 09:06:08
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 26 Şubat , 2012, 03:44:05

Olsun canım siz sağlıklı olunda minik emirinde yavaş yavaş düzeni oturur inşallah. Rabbim hep güzel günler yaşatsın sizze.  :amin: :amin: Yeni doğum yapan anneler hep forumda özleniyor ama yeni bir bebek çok zor. Bende de var bir tane yaramaz ama allah yokluklarını göstermesin çok nazlılar ama canlar can. Rabbim isteyen herkese bu güzellikleri yaşatsın.  :amin: :amin: :amin:
  amın canım  :amin: emır uyudugu zaman oyle mutlu oluyorum kı anlatamam dunyaya cok baska bakıyorum ınsan uykusuz kaldıkça moralı bozuk agrasıf oluyor neysekı bır umudum var tecrubelı annelerın dedıgı gıbı gececek bu gunler  :amin:
bu arada kayramın resmını gordum cok tatlı masallah oda emır gıbı sarı kuzu  :nazar: oyyy masallah cok opuyorummm ıkınızıde   :opucuk: