*Hoşgeldin Ahmet Emir*(இܓiڪے†∂ηßﺙuℓஇ ) Sibelimin Paşası Kollarında

Başlatan şekerlik, 20 Aralık , 2011, 21:11:27

« önceki - sonraki »

kelebegimm

ANOOOOMMMM MINNIK PASAMIZ DUNYAYA MERHABAA DEMIS BILEE MASALLAHHHH   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
tatlimm rabbim saglikli uzun omurler nasip etsin
sanada gecmis olsunn bol sutlu gazsiz gunleriniz olsun ins..
darisi bize isteyen herkesee optum ikinizideeee :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

]

SABIRTAŞI

canım çok geçmiş olsun....gözün aydın olsun.....ALLAHIM SAĞ SALİM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN PAŞAMIZI İNŞALLAH......BİR AN EVVEL AYAĞADA KALKARSIN İNŞALLAH..... :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:

EMEL 26

SİBEL CANIM HAYIRLI OLSUN  GÜLE GÜLE BÜYÜT ALLAH ANALI BABALI BÜYÜTSÜN CANIM MUTLULUĞUN HEP KATLANSIN CANIM BENİM ÇOK MUTLUYUM ALLAH NAZARLARDAN KORUSUN  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
Kızlarımla hayat çok güzel💖

Ya-semin

Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

şipidik şipidik yüzen balik

canımın içi ben yeni gördüm konunu Allah uzun sağlıklı şanslı bir ömür nasip eder inşallah hayırlı bir evlat olması dileğimle

ruyam616

GOZUN AYDIN SIBELCIM RABBIM ANALI BABALI UZUUUUN SAGLIKLI VE HAYORLI BIR OMUR NASIP ETSIN :amin: :amin: :amin:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

♥♥ElMa ŞeKeRİm♥♥

SİBELİM CANIM BENİM ÇOK SEVİNDİM UZUN ZAMADIR YOKTUM FORUMDA DUYGUDA ÖĞRENDİM NASIL SEVİNDİM ANLATAMAM
ALAH HAYIRLI EVLAT ETSİN SİE BAĞIŞLASIN YAVRUNU DUALARIMIZ KABUL OLDU CANIM BENİM YAA :love9: :love9: :love9:

xxcansuxx

sibellll nerdesin mis kokulundan ayrılamıyorsun değil mi  :nazar: :nazar: :nazar:

DAHA ÇOK ÖZLETME KENDİNİ  :love9: :love9: :opucuk: A.E.OL PAŞANLA  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

CANIM ARKADAŞLARIMMMM  :love9: :love9: :love9: :love9: HEPINIZE TEK TEK ÇOK TESEKKUR EDIYORUM  :flowers: NE KADAR GUZEL YAZMIŞSINIZ ALLAH HEPINIZDEN RAZI OLSUN  :amin: :flowers: MIRAYCIM BASTA SEN KONUMU ACTIGIN İÇİN  VE DIGER BUTUN ARKADASLARIMI ÇOK OPUYORUMMM  :opucuk: HEPINIZ IYI KI VARSINIZ  :love7: BU GUZEL MUTLULUGU SIZLERLE PAYLAŞMAK ÇOK GUZEL  :love9: :love9: :love9: DOGUM SIRASINDA BURDAKI BUTUN ARKADASLARA DUA ETTIM HAMILE OLSUN DIYE DOGUMU KOLAY OLSUN DIYE HERKESE MUTLULUK SAGLIK DILEDIM INSALLAH O ANDA YAPILAN DUAM KABUL OLUR DIGER ARKADASLARIMDA HAMILE HABERLERINI ALIRIM   :amin: BU GUZEL DUYGUYU RABBIM HERKESE NASIP ETSIN  :amin: DAHA SONRA DOGUM HIKAYEMI YAZACAM  :love9:

hüzünden_gelme

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 06 Ocak , 2012, 16:57:37
banada dua ettin mi zengin bi kocam olsun dıye  :ehi: :ehi:
:ehi: :ehi: :ehi: o kadarda degıl canım o heyecanla sadece herkese saglık mutluluk dıledım ama daha once deseydın zengın kocayıda ılave ederdım  :ehi:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: sekerlik - 06 Ocak , 2012, 20:52:50
Ooo SİBelim seni burda görmek ne güzel  :hello2: :hello2: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:  :love9: :love9: :love9:
Hosgeldin balım  :opucuk: nasılsinz bakalım paşam napio  :k06:
Özledik  :k06:

hosbulduk canım  :opucuk: bende gelmek ıstıyorum ama senın yaramz yıgenın fırsat bırakmıyor kı  :love9: anneannesı banyosunu yaptırmıstı uzunca uyur dıye dusunuyordum ama aralarda uyanıyor eşim ılgılensın azcık bende buraya takılayım bır gelen olmadan  :k06:  sen nasılsın canım

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

sagol teyzesı gozlerı cın gıbı masallah cok mınık yuzu var gozlerıde cok belırgın  :nazar: allahıma sukredıyorum her optugumde kokledıgımda mısler gıbı boyle guzel koku yok içim gıdıyor her seferınde  :love9: :love9: allahım olmayanlarada nasıp etsın  :amin: yılların hasretını dındırmeye çalısıyorum masallah cok hareketlı  :nazar:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: sekerlik - 06 Ocak , 2012, 21:27:30
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 06 Ocak , 2012, 21:18:01
sagol teyzesı gozlerı cın gıbı masallah cok mınık yuzu var gozlerıde cok belırgın  :nazar: allahıma sukredıyorum her optugumde kokledıgımda mısler gıbı boyle guzel koku yok içim gıdıyor her seferınde  :love9: :love9: allahım olmayanlarada nasıp etsın  :amin: yılların hasretını dındırmeye çalısıyorum masallah cok hareketlı  :nazar:
Rabbim nazarlardan korusun canım
Âmin Allah olmayanlarada versin ins
:amin: :amin: :amin: