*Hoşgeldin Ahmet Emir*(இܓiڪے†∂ηßﺙuℓஇ ) Sibelimin Paşası Kollarında

Başlatan şekerlik, 20 Aralık , 2011, 21:11:27

« önceki - sonraki »

<<<betty>>>

oyyy maşallah ahmet emir paşaya  :nazar: :nazar:
çok şükür artık yanıbaşında minik prensin  :love9: :love9:
Allah analı babalı büyütsün, sağlıklı mutlu uzun bir ömrü olsun meleğinin  :amin: :amin:
Hayırlı evlat olsun inşallah, sen de en kısa sürede kurtulursun inşallah ağrılarından,
Allah acil şifalar versin sibelim  :amin: :amin: :amin:

hüzünden_gelme

Balböceği

__nil__

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

MAŞALLAH PAŞAMIZ BÜYÜmüşte gelmiş bile.çok şükür rabbim sağlıkla kavuşturdu.Sağlıkla bol sütlü analı babalı büyütmeyi nasip etsin inş.En kısa zamanda toparlanıp oğluşunla aramıza dönmen dileğiyle canım çok geçmiş olsun..................

Shadowqueen

Çok sevindim Sibelcim gözün aydın olsun canım. Oğlunun da maşallahı var, Rabbim nazarlardan korusun canım  :nazar: Analı babalı sağlıkla büyütün inş.  :amin: :amin:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

hosgeldin emirim sefalar getirdin  :flowers: :flowers: :flowers: sibosum cok sevindim Allah sizi hic ayirmasin hep mutlu olun insallah  :amin: :amin: :amin: hayirli evlat olsun sanada cok gecmisler olsun canim benim cooooooooooook tebrik ederim  :love9: :love9: :love9: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

KONYALI

tebrikler sibelcim..allah sağlıkla analı babalı buyutmeyı nasip etsın...hayırlı evlat olsun ınsallah

ยรlคภ๓คz göภlüm

Tebrikler Allah analı babalı büyütsün. Sibel sana da çok geçmiş olsun

Aytii

gözün aydın canım  :opucuk: Allah analı babalı büyütsün. bol sütlü günleriniz olsun inşallah  :flowers:

<<<peri masalı >>>

:nazar: :nazar: :nazar: :nazar:gözün aydın canım rabbim analı babalı büyütmeyi nasip etsin allahım uzun verim versin sağlıkla hissatle bir ömür hepinize mutluluk nasip etsin :amin: :amin:

Nezo

Canım Gözün Aydın Hayırlı Uğurlu Olsun Paşan Allah Analı Babalı Büyütsün İnşallah  :flowers:

✿گสЯเ_ќĮż✿

SİBELİM ÇOK ÇOK GEÇMİŞ OLSUN.  :flowers: :flowers: ÇOK ŞÜKÜR KURTULDUN VE PRENSİNİ KUCAĞINA ALDIN  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: RABBİM BİRBİRİNİZDEN HİÇ AYIRMASIN.HAYIRLI EVLAT OLUR İNŞALLAH :amin: :amin: ÇOOOKKK MUTLU OLDUM CANIM BENİM  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: KOCAMAN ÖPÜYORUM AHMET EMİRİMİ VE SENİ  :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: :opucuk: İNŞALLAH BOL BOL SÜTÜNDE OLUR KUZUNU RAHAT RAHAT DOYURURSUN  :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby: :binkybaby:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?

suzannn

çok şükür emir paşamızda gelmiş sibelcim gözünüz aydın allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin canım sağlıklı mutlu uzun ömür versin emir paşamıza

ertl

canım arkadaşım hayırlıolsun rabbim analı babalı büyütsün inşallah
minik paşamız hoş geldi  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: :flowers: