Çok Şükür Duygu_58 Arkadaşımızın Meleği Ona Sürpriz Yaptı :))

Başlatan kuzucuk, 20 Aralık , 2011, 18:43:14

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

Başına gelenlerden şikayet etme... Bunlar imtihandır... İmtihan dediğin kağıt kalem ile olmaz kurban... Kul kul ile sınanır...
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

denizce:)

canım gözünaydın.çok sevindim allah sağlıkla kucağınıada almayı nasip etsin.tebrik edrim :hieyt:

burcum

doruk38

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: TEBRİK EDERİM CANIM ALLAH SAĞ SAĞLİM KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH AMİN :amin: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: denizce:) - 20 Aralık , 2011, 20:22:55
canım gözünaydın.çok sevindim allah sağlıkla kucağınıada almayı nasip etsin.tebrik edrim :hieyt:

Alıntı yapılan: burcum - 20 Aralık , 2011, 21:05:29
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrunu kucağına almayı nasip etsin :amin:

Alıntı yapılan: doruk38 - 20 Aralık , 2011, 21:15:45
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: TEBRİK EDERİM CANIM ALLAH SAĞ SAĞLİM KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN İNŞALLAH AMİN :amin: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav: :wav:

Alıntı yapılan: gulum22 - 20 Aralık , 2011, 21:19:18
tebrikler Allah sagliklan kucagina almayi nasip etsin  :amin: :amin: :nazar: :nazar: :opucuk:

teşekkür ederim Allah olmayanlarada nasip etsin inş. :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Belgink.

hüzünden_gelme

bÖYLE HABERLER DUYDUKÇA ÇOK SEVINIYORUMM  :love9: :love9: :love9: RABBIM TAMAMINI ERDIRSIN INSALLAH SAĞ SAĞLIM ALIRSIN KUCAGINA MELEGINI CANIM :opucuk: :opucuk:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Sır_Çiçegi

Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 20 Aralık , 2011, 23:45:16
bÖYLE HABERLER DUYDUKÇA ÇOK SEVINIYORUMM  :love9: :love9: :love9: RABBIM TAMAMINI ERDIRSIN INSALLAH SAĞ SAĞLIM ALIRSIN KUCAGINA MELEGINI CANIM :opucuk: :opucuk:

saol cnm rabbim isteyenlere wersin inş. :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Belgink.

Sır_Çiçegi

bu ne dedi kız mı erkekmi oldugunu bilmedigim için ikisinide koydum dedim dogrumu sölüyorsun dedi sarıldı gözleri doldu :) we hala tuhaf arada anneee die bagırıyo sarılıyo :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Belgink.

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 21 Aralık , 2011, 00:00:07
bu ne dedi kız mı erkekmi oldugunu bilmedigim için ikisinide koydum dedim dogrumu sölüyorsun dedi sarıldı gözleri doldu :) we hala tuhaf arada anneee die bagırıyo sarılıyo :)
harikaaa yaaaaaaa  :hello2: :hello2: :hello2:

esracım

canım tebrik ederim :flowers: :flowers: :flowers: inşallah kucağına aldığın günleride görürsün canım :flowers: :flowers: