Bebeğim Bana Veda mı Ediyor...

Başlatan gül-i rana, 19 Aralık , 2011, 20:38:04

« önceki - sonraki »

CAN TANEM

Canım çok geçmiş olsun kardeşine üzüntündende olmuş olabilir... Rabbim hakkında hayırlısını versin senin adına çok üzüldüm....

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: gül-i rana - 19 Aralık , 2011, 21:46:29
inşallah canım kürtaja gerek kalmaz... :crybaby2: çok korkuyrum kürtajdan .nasıl oluyor çokmu acı veriyor :y25:
ben iki keren oldum  :-[ acisi yok bi yerin agrimiyo acimiyo ama icin aciyo  :sad1: Allah kimsenin basina vermesin  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

HASRET!M S@N@

canım gecmiş olsun siddetle baska bir doktoras gitmeni tavsiye ederim ultrasyon cihazından bile farkediyor böyle seyler benm bebeğim önceki doktorda görünmedi ultrasyon cihazı biraz eskiydi yeni yapılan hastanedeki doktor ugrasmadan gördü hemde ama ne yazıkki yasamadı inş bugün senden güzel haber alırız

@@@gözde@@@

canım geçmiş olsun  Allah bebeğini korusun inşAllah bugün kalp atışlarını duyarsında için rahatlar  :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım aynı şey benim başıma da gelmişti. doktor bebeğin kalp atışı yok  üç gün sonra hastaneye gel de alalım dedi..  üç gün sonra oğlumun kalp atışlarını duymuştuk, kuzenime de doktor öyle demişti şükür ikimizde de doktorlar yanıldı.. İnşallah senin bebeğin sağlıklıdır.

suzannn

İNŞALLAH BEBEĞİNE BİŞEY OLMAZ YANILMIŞTIR DR.

<<<peri masalı >>>

çok geçmiş olsun canım rabbim yardım etsin inaşallah bebişin iyidir :amin:

EnDuruYanım

Bugün güzel haberler ile dnersin inşş :opucuk:

GÜLOO

cnm hakkında hayırlısı olsun inş miniğin seninle beraberdir dualarımız seninle :amin:
"Rabbi yessir vela tuaasir Rabbi temmil bi'l-hayr" >>> Allah'ım kolaylaştır zorlaştırma  Allah'ım hayırla sonuçlandır<<< ALLAH NASİP ETMEYECEĞİ ŞEYİN HAYALİNİ KURDURMAZ...

seda87

canm inş doktorun yanılmıştır yaa başka doktora git kesinlikle .güzel haberlerle gelirsin inş.çook dua edelim senin için
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

RuHGuZeLi

Canım inş. doktor yanılmıştır. İyi haberlerle dönersin, meleğin seninledir inş.

kuzucuk

Allah meleğini korusun canım inşallah seninledir  :amin:  :amin:  :amin:

elfo

ya bu kızcağızdan haber çıkmadı acaba ulaşacak birisi var mı ki? öğrenseydik durumunu
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

Balböceği

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

bende arada bakiyom merak ettim ama ses yok  :dontknow: :dontknow: