Yumurtalığımda Kist Varmış

Başlatan hüzünden_gelme, 19 Aralık , 2011, 14:53:38

« önceki - sonraki »

hüzünden_gelme

İlaçlarım bıtelı 1 ay oluyor ve ben halen daha kontrole gıdemedım  :BangHead: :BangHead: :BangHead: ne oldu buyudu mu kuculdumu hıc haberım yok  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

ツgöçmen_54 ツ

hüzünden_gelme

yamin
ornidonefort
fungan

agrı kesıcı olarakta

arveles verdı

hepsi bıttı bunlar

ツgöçmen_54 ツ

inşallah fayda etmiştr canım  :opucuk: doğum kontrol hapı kistler üzerinde çok etkili oluyor  ;)

hüzünden_gelme

inşallah gitmiştir ultrasona gormıstım o kagıdı verdı ama ben kaybettım  :BangHead: :BangHead:
pazartesı baska doktora gıdıcem acaba tekrardan gene ılaç mı verır

ツgöçmen_54 ツ

doktor gerek görürse yine doğum kontrol hapı verir  :-\
hormon tahlili yaptırdınmı tatlım  ::)

hüzünden_gelme

yok yaptırmadım zaten doktorda bırsey demedi ilaçları kullan 1 ay sonra tekrar gel dedı bende gıtmedım
pazartesı gıdınce belkı baska doktor yaptırır anlatırım herşeyi..

hüzünden_gelme

inşallah gecmıstır p.tesı gununu iple cekıyorum neler dıyecek..

ツgöçmen_54 ツ

adetinin 3.günü git tatlım. o gün hormon tahlili yapılıyor.kıllanma tüylenme problemin varsa ilk önce bunları de.

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 10 Şubat , 2012, 12:04:03
adetinin 3.günü git tatlım. o gün hormon tahlili yapılıyor.kıllanma tüylenme problemin varsa ilk önce bunları de.

::) ::) hıı az kaldı zaten bugun yarın olurum adet..
aşırı derecede var tüğlenme hormon bozuklugu var zaten ama hiç test yaptırmadım bunun için

Lă_Tăhzen!

Ben bu konuyu yeni göruyorumm geçmiş olsun canımm

İnşallah kaybolmustur kistlerin benim kardeşimde de pko varmış o da yasmin kullanıyordu çok düzensiz onunda adetleri üzülüp duruyodu abla hiçbir zaman teyze olamıcan dıye  :ehi:

Bende dedim sen hele bir evlen ne pko kkalır ne adet düzensizliği  :ehi:

hüzünden_gelme

peki sımdı nasıl hala devam edıyor mu pko  kıyamam onada yaa aynı kaderı paylasıyoruz . arada bende derım ablama kusura bakma abla teyze olma duygunu elınden aldım dıye :k06:

inşallah gecmıstır valla çok dua edıyorummm  :amin: :amin:

ツgöçmen_54 ツ

Alıntı yapılan: Siyαнıη Mαtєmi - 10 Şubat , 2012, 12:06:13
Alıntı yapılan: ツgöçmen_54 ツ - 10 Şubat , 2012, 12:04:03

::) ::) hıı az kaldı zaten bugun yarın olurum adet..
aşırı derecede var tüğlenme hormon bozuklugu var zaten ama hiç test yaptırmadım bunun için

özge çok komiksin tatlım yaa  :ehi: hormon tahlili yaptırmadıysan teşhisi kendinmi koydun  ;D
benim kızkardeşimdede adet düzensizliği var artı aşırı derecede kıllanma  :-\
testesteron yani erkeklik hormonu yüksek çıktı  :'(

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

özgem konuyu yeni gördüm geçmiş olsun canım benim malesef bendede vardı o pko  :violent1: :violent1:
şimdi gectimi bilmiyorum

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

hüzünden_gelme

doktor dedı ben bısı demedım  :k06: tüğlenmem var dedım hormn bozuklugu olabılır dedı
aa  peki bir çaresı falan var mı