28 Mart , 2024, 12:00:00

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çatlaklar....!

Başlatan Sır_Çiçegi, 15 Aralık , 2011, 18:35:54

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

slm kızlar ben 7.5 aylık ewliyim 55 kiloydum nişanlandım we 60 kilo oldum ewlendim 67 ye cıktım hızlı bi şekilde kilo almaktayım we bu nedenden dolayı bazı bölgelerde kilo aldıgımdan dolayı çatlamalar oldu we beni rahatsız ediyor bu çatlakların giderilmesi için ne yapmam lazım bilgisi olan warsa paylaşabilirmi ??
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

iklima

oluşan çatlakların geri dünüşü olmuyor diye biliyorum ama öncesinde oluşumunu engellemek için zeytin yağı ve badem yağını duymuştum bir de bol havuç tüketilmeliymiş
Bütün Kadınlar Melektir Aslında.

Sadece Kanatları Kırıldığında Süpürgelerine Binerler..

Hepsi Bu..!

Lă_Tăhzen!

Ahh canımm dogal yollarla çaresı olsa keske tek kökten çare estetıktır herhalde

Sen şimdi badem yagı kakao yagı hodan yagı gıbı yaglar falan kullanda yada doktorunun önerecegı catlak önleyıcı krem falan daha fazla olumasın ahh benımkı dunya harıtası gıbı hala beyazlasmadı 2 yıl oldu  :cildir:

Sır_Çiçegi

buldum cnm doktorum mustela die bi ilaç önerdi onu kullanıyorum gözle görülür bir şekilde azalma oldu çatlaklarda tavsiye ediyorum
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

sukeyna

Mustela nedir peki krem mi

Sır_Çiçegi

krem cnm catlaklar için gebelikde tavsiye ediyorlar ben catlaklarada sürüyorum faydasını gördüm :)
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

°º•✿gülümse01✿•º°

Acı badem sütü birebir...
BEBEĞİM, BİLİYORUM HAYALLERİMDE KALMAYACAKSIN. BEN SENİ HASRETLE BEKLERKEN HAYAL OLMAMALISIN. GEL DE  GÖZYAŞLARIMI SİL. BU HASRETİ BİTİR ANNECİĞİM...

semsen24

Doğum çatlakları ile ilgili bir yazıyı sizlerle paylaşmak isterim. Okunmaya değer bir yazı...

http://aloeveradansaglik.com/index.php/2016/08/07/cilt-catlaklari-dogum-catlaklari-icin-neden-dermaintense/

Sema&Sena