mutluluk (saadet) van depremiyle bebeğimi kaybettim

Başlatan mutluluk, 13 Aralık , 2011, 21:14:43

« önceki - sonraki »

mutluluk

senin hamileliğin nasıl gidiyor canım iyimisin

xxcansuxx

Alıntı yapılan: mutluluk - 14 Aralık , 2011, 21:23:33
çok sağol cnm bnm.inş bir daha olmasa evimize girebilsek inş herşey yolunda gider.
:amin: :amin: :amin:  inş. canım ya gerçekten kış günlerinde  zor dışarda olmak... Allah yardımcınız olsun  :amin: :amin:

mutluluk

valla heryerim ağrıyor sızlıyor soğuktan .çadırda yaşanmıyor.ama bunada şükür

mutluluk

canım kızlara herkese selam söylersin.duanızı eksik etmeyin :opucuk:

medine

Sadosum canim arkadasimm benim cok cok gecmis olsun inana okdar uzuldumkii ama vardir bundada bi hayir canim benim ALllah tez zamanda basinizi sokacak bi ev nasip etsin insalllah seni cok ama cookk seviyorum ve cok ozledimmm insalllah eski gunlerine bir an once donersin canim benimm :crybaby2: :crybaby2:
sen benim herseyimsinn:)

KONYALI

cnm allah yardımcın olsun, en azından hamıle kaldın allah tekrar verır..hayırlısı böyleymiş..rabbım hepınızın yardımcısı olsun...

Ya-semin

geçmiş olsun canım, Rabbim bol sabırlar versin... inşallah kısa sürede bu zor durumdan kurtulursunuz ve yeniden annelik heyecanını yaşarsın... Rabbim yüzünü güldürsün inşallah...
Dikenden gül bitiren, kışı da bahar haline dönürür. Selviyi hür bir halde yücelten, kederi de sevinç haline sokabilir. Mevlana

mutluluk

Alıntı yapılan: medine - 14 Aralık , 2011, 21:46:28
Sadosum canim arkadasimm benim cok cok gecmis olsun inana okdar uzuldumkii ama vardir bundada bi hayir canim benim ALllah tez zamanda basinizi sokacak bi ev nasip etsin insalllah seni cok ama cookk seviyorum ve cok ozledimmm insalllah eski gunlerine bir an once donersin canim benimm :crybaby2: :crybaby2:

medoşum canım bende seni çok seviyorum.bunları yazınca bile ağlıyorum okadar moralim bozuk yani. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:ama sizler farsınız bana yetiyor. bugün işe başladım başka yerde ama sigortasız 700 tl ye durumlar pek ii olmadığı için maaşlarda düşük kabul etmek zorundaydım ettim.inş ii olur herşey.

öpüyorum seni güzel medoşum bnm.kendine kuzuya çok ama çok ii bak tamam mı.teyzesini ona anlat. :opucuk:

mutluluk

Alıntı yapılan: KONYALI - 15 Aralık , 2011, 00:21:27
cnm allah yardımcın olsun, en azından hamıle kaldın allah tekrar verır..hayırlısı böyleymiş..rabbım hepınızın yardımcısı olsun...

AMİNN.SAĞOL CNM BNM. :opucuk:

mutluluk

Alıntı yapılan: Ya-semin - 16 Aralık , 2011, 20:30:38
geçmiş olsun canım, Rabbim bol sabırlar versin... inşallah kısa sürede bu zor durumdan kurtulursunuz ve yeniden annelik heyecanını yaşarsın... Rabbim yüzünü güldürsün inşallah...

ÇOK ÇOK TEŞEKKÜRLER.ALLAHIM HEPİNİZDEN RAZI OSSUN.HERKESE BANADA BERABERİNDE ANNELİĞİ YAŞATSIN. :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım OKUDUM DIŞARDA CATIRDA KALIYOZ DEMİŞSİN İNANKİ İÇİMM ÇOOK SIZLADIIII ANLATAMAM SANA ALLAH YARDIMCINI OLSUNNN  :crybaby2: :crybaby2: BİZ BURDA SICAKTA OTURUYORUZ SİZ SOĞUKTA  :crybaby2: :crybaby2: :y25: :y25: ALLAH IM SAGLIK SIHAT VERSİN CANIM BENİM İNŞ EN KISA ZAMANDA TOPARLANIRSINIZ SEN VANDA MISIN ŞUANDA

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

Sır_Çiçegi

Allah yar we yardımcınız olsun inş. :amin:

Rabbim sizi sabırlı kullarından eylesin inş. :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

mutluluk

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 17 Aralık , 2011, 13:54:20
canım OKUDUM DIŞARDA CATIRDA KALIYOZ DEMİŞSİN İNANKİ İÇİMM ÇOOK SIZLADIIII ANLATAMAM SANA ALLAH YARDIMCINI OLSUNNN  :crybaby2: :crybaby2: BİZ BURDA SICAKTA OTURUYORUZ SİZ SOĞUKTA  :crybaby2: :crybaby2: :y25: :y25: ALLAH IM SAGLIK SIHAT VERSİN CANIM BENİM İNŞ EN KISA ZAMANDA TOPARLANIRSINIZ SEN VANDA MISIN ŞUANDA

sağol aşkımcım allah razı olsun.evet van dayım.

bebeğin çok tatlı allahım analı babalı büyütsün.

mutluluk

Alıntı yapılan: Duygu_58 - 17 Aralık , 2011, 17:38:17
Allah yar we yardımcınız olsun inş. :amin:

Rabbim sizi sabırlı kullarından eylesin inş. :amin:

allahım hepinizden razı olsun. :opucuk:

**yeşim**

Canım benim yeni gördüm uzun süredir giremiyorum nete çok üzüldüm canım ama sağ salim kurtulmanıza da sevindim. sınavın çok büyük çok zor Rabbim mükafatını misli ile verecektir sabrını takdir ediyorum Rabbim yar ve yardımcın olsun Allah'a emanet ol en yakın zamanda evladına kavuşursun inşallah