28 Nisan , 2024, 00:06:58

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

mutluluk (saadet) van depremiyle bebeğimi kaybettim

Başlatan mutluluk, 13 Aralık , 2011, 21:14:43

« önceki - sonraki »

hümeyra_t_e

çok çok üzüldüm ne diyeceğimi bilmiyorum rabbim sabır versin :y25:

asuman1981

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Cok uzuldum saadetcim allah bir daha yasatmasin :amin: rabim sanada butun depremzedelerinde yardimcisi olsun  :amin: insallah en ksa zamanda tekrar hamile kalirsin   :amin:

HASRET!M S@N@

canım cok üzüldüm acını anlayabiliyorum allahım bol bol sabır versin inş en kısa sürede yeniden bebeğin olur  :amin: :amin: :amin:

suzannn

allah sabır versin dediğin gibi allah tekrar bebek nasip eder

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin: :amin: allah sabır versin rabbim tekrar  nasip etsin saglıklı sıhatlı  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

<<<peri masalı >>>

çok üzüldüm Allahım yardımcı olsun  :amin: :amin: inşallah en kısa zamanda bir bebek daha nasip eder rabbim  :amin:

nisan rüzgar

sadoşçuk canım benim hayırlısı olsun hakkımızda inşallah ..vardır bi hayır bundada öyle düşün bu zor günlerin gecicek biliyorum ben hiç üzme sen kendini  :opucuk:

DoctorGunel

hakkaten cok zor bir durum, RABBIM yardimcin olsun canim..insallah yeni bebegin gelirde yuzunuzu guldurur... :) hayirlisi RABBIMden insallahhhhhh
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

burcum

ALLAH sabır versin :amin: tez zamanda da sağlıklı bir gebelik nasip etsin :amin:

kuzucuk

CANIM ALLAH GÜÇ VE SABIR VERSİN   :amin:  :amin:  :amin: ÇOK ZOR BİR DURUM İNŞALLAH EN KISA SÜREDE SAĞLICAKLA BEBİŞİNE KAVUŞURSUN CANIM  :amin:  :amin:  :amin:

mutluluk

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 14 Aralık , 2011, 12:59:45
sadoşçuk canım benim hayırlısı olsun hakkımızda inşallah ..vardır bi hayır bundada öyle düşün bu zor günlerin gecicek biliyorum ben hiç üzme sen kendini  :opucuk:

pınoşumm canımm hep yanımda oldunuz.seninde diğer kızlarında hakkını ödüyemem.inş inş rabbim aşılaman sonucunu hayılı eder.kadrişimede rabbim sabır diğer kızlarında yavrularını bağışlasın.iyiki varsınız.sizi seviyorum.  :opucuk:

mutluluk

kızlar hepinizden allahım razı olsun.2.5 yıllık evliyim.hamile kalamıyordum.meğer hamile kalmışım ama bnm haberim yok çünkü deprem oldu.öğrendiğimdede düşük yaptım. :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

hayırlısı diyelim allahım büyük.hepinizi öpüyorum rabbim hepinizin gönlüne göre vesin.çok çok teşekkürler kendinize iyi bakınnn :opucuk: :opucuk: :opucuk:

xxcansuxx

Allah sabır versin inş. tez zamanda oradaki durumunuzda düzelir rabbim sağlıklı gebelikte nasip eder tekrardan  :amin: :amin:

mutluluk

çok sağol cnm bnm.inş bir daha olmasa evimize girebilsek inş herşey yolunda gider.