Kızım yürüteçten düştü :((((

Başlatan <<AyBüKe>>, 12 Aralık , 2011, 16:00:32

« önceki - sonraki »

serife26

geçmiş olsun ucuz atlaşmışsınız anladığım kadarıyla,sen yine de dikkat et,arkaya doğru kendini atıp,çıkamaz dimi içerisinden,denge kaybı gibi,ben kullanmadım bilmiyorum şu an ama sanki öyle şeyler okumuştum nette.

susanna

gecmis olsun arkadasim sanada minikinede  :aferin: tabi duse kalka buyucekler ama uzerlerine sinek konsa bizleri huzursuz ediyo iste anne olmak boyle bisey

sayende kesin kararimida vermis oldum ben kizima yurutec almicam  :icon_pale:

zeynep0655

çok geçmiş olsun canım. şişliklerde bilmiyorum ama benim olanın hafif ayağı yanmıştı. kesinlikle buz tedavisi yapmayın yazıyordu internette. bebeklerin teni hassas olduğu için zararlıymış, aklında bulunsun..

°•.ℓανιηуα.•°

canım çok geçmiş olsun,büyük tehlike atlatmışsınız. neyseki sorunsuz atlatmışsınız. çok sevindim. öp kokla yerime asyamızı  :opucuk:

<<AyBüKe>>

Tekrar teşekkür ederim arkadaşlar , bişey olsa hemen buraya koşuyorum valla öyle alışmışımki sizlere  :opucuk:  Yardımcı olduğunuz için çooook sağolun .

Kızımın bugün aşısı vardı, gitmişken gösterdim kafasınıda bişeyi yok dedi doktor. Şişliği bile kalmamış dedi Allah'ıma şükür  :amin:  Bakalım bugünde ateşi çıkıcakmı derdimiz var, aşı zamanlarıda ayrı bi dert . Annelik ne zormuş yahu  :)

°•.ℓανιηуα.•°

dert bitmio canım... büyüdükçe daha da artıyo sanırım  :k06:

ne aşısı bu? kaç aylık oldu asya?

tulayysl

canım yeni gordum gecmiş olsun.şükür bişi olmadan atlastmıssınız

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 13 Aralık , 2011, 15:10:39
dert bitmio canım... büyüdükçe daha da artıyo sanırım  :k06:

ne aşısı bu? kaç aylık oldu asya?

6. ay aşısı canım. Biz daha yeni vurunduk, bugüne vermişlerdi randevuyu .. 6 ay 12 günlük şu anda Asya ..  Toplam 4 taneydi, 3'ü bacaktan 1 tanesi ağızdan damla şeklinde. Sarper ne kadarlık oldu, oldunuzmu sizde aşınızı ?

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: tulayysl - 13 Aralık , 2011, 15:12:49
canım yeni gordum gecmiş olsun.şükür bişi olmadan atlastmıssınız

Sağol canım, çok şükür atlattık  :amin:

°•.ℓανιηуα.•°

anladım canım... sarper 6 ay 5 günlük bu gün. biz geçen hafta vurunduk. ilk kez ateş yapmadı.

ama bizim aşıları böldüler. 3 tanesini geçen hafta pazartesi,1 tanesini de perşembe vurdular.

canım sen emziriosun değil mi. onun dışında nasıl besliosun.

bi de balık yağı verdi mi doktor?

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ah ah o 6.ay ateşi beni bin pişman etmişti
inşallah asyam rahat atlatır
canım ateşi çıkmadan ver şurup,hatta varsa yarım fitil tak
4 saat sonra bi daha ver
ateşi çıkınca düşmesi zor oluyor

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 13 Aralık , 2011, 15:25:58
4 saat sonra bi daha ver

ah ayşegülüm. biz de diğer aşılarde hep ateşlenmiştik ama ilk kez bu 6. ay ateşinde ateşlenemedik.

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 13 Aralık , 2011, 15:23:49
anladım canım... sarper 6 ay 5 günlük bu gün. biz geçen hafta vurunduk. ilk kez ateş yapmadı.

ama bizim aşıları böldüler. 3 tanesini geçen hafta pazartesi,1 tanesini de perşembe vurdular.

canım sen emziriosun değil mi. onun dışında nasıl besliosun.

bi de balık yağı verdi mi doktor?

İyi olmuş öyle canım ama biz söylediğimiz halde bölmüyolar aşılarımızı .. İlk başta pek ağlamadıda sonuncuda kopardı yaygarayı  :)

Ben emziriyorum hala Asya'yı , onun dışında da tamamen geçtik biz ek gıdaya .. Sebze çorbaları yapıyorum, içine herşey katıyorum artık , kemik suyu kaynatmıştım onları dondurdum buzlukta . Sonra tabletler halinde çıkarıp çorbalarına katıyorum .  Yoğurt yiyo en çok onu seviyo sade şekilde  :nazar:  Kahvaltıya başladık 6. ayında. Meyve püresi ve aralarda da devamlı emiyo  :nazar:  Bazen bizle sofraya oturuyo uyanık olduğu zaman, yemek ne varsa tattırıyorum. Geçen gün tavuk bile verdim valla  :)     Balık yağı vermedi canım bize doktor, 8. ayda balık vericem listeye öyle yazdı bize  :dontknow:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 13 Aralık , 2011, 15:25:58
4 saat sonra bi daha ver

Aşıya gitmeden yarım saat önce calpol verdim canım , şimdilik ateşi yok 36 larda ama bakalım sonra nolucak,  inş. sorunsuz atlatırız  :amin: