24 Nisan , 2024, 10:37:10

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

atesim 39.2 ye cikti acil yardim edin lutfen

Başlatan susanna, 12 Aralık , 2011, 08:47:27

« önceki - sonraki »

susanna

kizlar dun aksam gece yarisindan sonra birden sitmalanmaya basladim atesim yukselmeye basladi ve aksamdan beri 38.5un altina dusmedi bu mastit denilen sey nedir onun yuzundenmi boyle oldum ???
goguslerimde hic sislik yada beze yok nolur nolmaz diyede ara ara sagiyorum
butun etlerim eklemlerim dayak yemis gibi grip olamam zerre burun akintisi yok  :y25:
boyle atesim varken bebegimi emzirebilirmiyim
sagdigim sutu verimmi ??? dokimmi ???

tecrubeli anneler lutfen yardim
:crybaby2: :y25:

Lă_Tăhzen!

12 Aralık , 2011, 09:01:42 #1 Son düzenlenme: 12 Aralık , 2011, 09:03:21 Lă_Tăhzen!
Geçmiş olsun mastit oldugunda genelde memelerde bı agrı ve hassasıyet olur sende yokmus bu durum
süt ateşi denilen de bi durum var sanırım sendekide bu   sen bebegını bol bol emzır egerki ateşin dusmedi bi doktora git 

tweety0555

senın atesının bebegı emzırmenle alakası yok dıye bılıyorum sen emzır bebegını mastıt olsan goguslerın sıserdı muhtemelen grıp olacaksındır ama dıkkat et kendıne ılık dus al...gecmıs olsun korkma gecer

serife26

mastitte ağrı,sızı,şişlik hepsi olur.sen de olmadığıan göre üşütmüşsündür ya da başka bir enfeksiyonda olabilir vücutta,ama bebeğe geçeceğini sanmam,sağdığın sütü verebilirsin.

burcum

geçmiş olsun canım sağdığın sütü verebilirsin rahat rahat emzirebilirsin mastit olsan göğsünde belirgin bir kızarıklık şiddetli ağrı olur emzirmek işkenceye dönüşüyor nazar değmiş olabilir yakınlarında yaşlı biri varsa okusun seni güzelse :icon_thumright:

tulayysl

canım benm de oyle olmustu bi ihtimal idrar yolu enf olms olabilirsin. ben bi gunde bi sabah bi akşma parol almıstım gecti. bi daha da olmmaıstı. mastit olsan goğüslerin kendini beli eder merak etme anlarsın anlasılmıcak bişi değil yani

°•.ℓανιηуα.•°

canım yeni gördüm çok geçmiş olsun. bende de aynısı oldu. hatta konu açmıştım.

http://www.bebegimonline.com/forum/index.php/topic,21240.0.html

tıkla istersen. faydası olur belki...