sezeryanla doğumdan sonra ilk cinsellikte acı oluyormu....dikişlerde......

Başlatan SABIRTAŞI, 11 Aralık , 2011, 18:47:28

« önceki - sonraki »

SABIRTAŞI

arkadaşlar sezeryan dikişleri acıyormu ilk cinsellikte ve ne zaman cinselliğe başlamak doğru..... :icon_pale:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

11 Aralık , 2011, 18:56:32 #1 Son düzenlenme: 11 Aralık , 2011, 19:40:26 ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥
dikişlerde olmadı benim zaten 35 gün olmuştu
ama ilk gece gibi oldu diğeri,unutmuş sanırım :ehi: görmeye görmeye :ehi:

serife26

ilk gece gibimi şaka mı,yahu ilk gece çektiğimi bir ben bir de Allah bilir,onla mukayesi bile edemem şahsen ben.biraz acıyor tabi,malum ben nerdeyse 9 ay öncesi,50 gün fln da sonrası olunca baya baya gerilmiştimde.belkide ondandı bilemicem.

Lă_Tăhzen!

40 gun beklenmeli bilindigi uzere saglık açısından
ben sezeryanla dogum yaptım dıkıslerın agrısı en az 2 haftamı ne surmustu 40 gun dolunca gerceklesti hiç bir acı falan hıssetmemiştim  ::)

tweety0555

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 11 Aralık , 2011, 21:15:12
ben sezeryanla dogum yaptım dıkıslerın agrısı en az 2 haftamı ne surmustu 40 gun dolunca gerceklesti hiç bir acı falan hıssetmemiştim  ::)
bende hıssetmedım hatta hıc bırseyde acısınıı hıssetmöedım

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: tweety0555 - 11 Aralık , 2011, 21:19:04
Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 11 Aralık , 2011, 21:15:12
bende hıssetmedım hatta hıc bırseyde acısınıı hıssetmöedım

:) aynen

SABIRTAŞI

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 11 Aralık , 2011, 18:56:32
dikişlerde olmadı benim zaten 35 gün olmuştu
ama ilk gece gibi oldu diğeri,unutmuş sanırım :ehi: görmeye görmeye :ehi:
:toothy10: :ehi: :toothy10: BENİM BİRDE BAYA7. AYA GİRMEDEN BIRAKMAMIZ  KORKUTUYOR KAÇ AY OLDU... ARKADAŞIMIN BİRİSİ KORKUTTU BENİDE İLK İLİŞKİDE DİKİŞ YERLERİN ÇOK SANCI YAPAR DİYE...ONDAN BİRDE SİZLERE SORAYIM DEDİM ARKADAŞLAR......HAYIRLISI KENDİMİ HAZIRLIYORUM ŞİMDİDEN DAHA VAR AMA HAZIRLIKLI OLMAK DAHA İYİ GARDIMI İYİ ALIRIM :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:

ยรlคภ๓คz göภlüm

susanna

zaten sezryandan 40 gun sonra doktor kontrole cagiriyo dikislerin durumuna iceriden bakiyo sorun yoksa zaten doktor baslayabilirsiniz der
normalde agri yapmiyor hateketlerini kisitlamiyosa birlikte olurkende sorun yasamazsin

burcum

biz 43 sonra olmuştuk biraz acımıştı öyle aman aman bir acı değil :icon_thumright:

tulayysl

bizim  gebelik boyuncA ilişki yasaktı. doğumdan 3 ay sonra ilişki oldu. yani tam 1 sene sonra :) dikiş derdi olmadı malum ama sanki, ilk geceyi yasadım ben de.