28 Mart , 2024, 16:37:48

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

KIZLAR KANIMDA MİKROP ÇIKTI...

Başlatan Shadowqueen, 11 Aralık , 2011, 00:30:52

« önceki - sonraki »

Shadowqueen

Merhaba kızlar moralim çok ama çok bozuk. Uzun zamandır halsizlik, mide bulantısı, baş ağrısı ve tüm vücudumda kırgınlık gibi şikayetlerim vardı.son 2 gündürde vücudumun her yeri deli gibi kaşınıyordu.Belki kansızlık vardır diye perşembe günü hemogram yaptırdım. Dün sonucunu aldım doktorum kanda mikrop var dedi aile hekimimiz olduğu ve emzirdiğimi bildiği için beni p.tesi acil olarak dahiliye doktoruna yönlendirdi. İnternette biraz araştırma yaptım da hiçte iyi şeyler yazmıyor  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: Ya kızıma da bulaşırsa diye kafayı yemek üzereyim. Bu durumu yaşayan var mı?

Bu arada kızım 2-3 gündür çok huzursuz diş mi çıkarıcak yoksa onu da mı etkiledi bilmiyorum

Balböceği

Gizem, cok cok gecmis olsun acil sifalar diliyorum.
zzaten konu basligini gorunce insallah bebege gecmemistir dedimki insallahda oyledir  :amin:
Rabb'im korusun  :amin: :amin: dislerden olabilir.. eger icin rahat etmesse bi tahlilde bebise yaptir
en azindan icin rahat eder   :-\ acil sifalar diliyorum tekrar  :opucuk:

seda87

gizemcim çook geçmiş olsun canm allah şifa versin inş hemen atlatırsın :amin: :amin:allah bebebğinide korusun canm umarım diş çıkarıyordur başka hastalık olmasın da
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

CANIM GEÇMİŞ OLSUN,İNŞALLAH HEMEN İYİLEŞİRSİN
ANNE SÜTÜNDEN KESİNLİKLE HASTALIK GEÇMİYOR İÇİN RAHAT OLSUN,HUZURSUZLUĞU DİŞTENDİR

Shadowqueen

Teşekkür ederim kızlar umarım en kısa sürede atlatırız. Ben p.tesi doktora gideyim tetkiklerimi yaptırayım netleşsin olmazsa kızıma da salı günü yaptırırım.Sütle geçmiyor biliyorum canım ama ağız yoluyla veya havadan geçebiliyormuş  :crybaby2: umarım diş sancısıdır yaşadıkları.

Tekrar teşekkürler, Rabbim evlatlarımızı sağlıkla bize bağışlasın tabi bizi de onlara  :amin: :amin: :amin: :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

cok gecmis olsun cnm  :opucuk: ins hemencik gecer kizinada bulasmaz  :amin: :amin: :nazar: :nazar:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

zeynep0655

geçmiş olsun canım. dış sancısıdır belki telaş yapma. sütün korur bebişini hastalıklardan. acil şifalar diliyorum

Lă_Tăhzen!

Canım çok geçmiş olsun birde uzman doktora görun bakalım o ne diyecek
İnternete hiç bakma bu konuda insanın iyice psikoloisini bozuyor çünkü  kendimden de biliyorum
Almira'nın da huysuzlugu senin gergin olmandan kaynaklanabılır 
Allah'ım şifalar versin korkma hiçbirşey olmaz artık tıp çok ilerledi Allah'ın izniyle her hastalıgın var bi çaresi

Shadowqueen

Teşekkür ederim kızlar, p.tesi günü uzman doktora gideceğim umarım önemli birşey değildir.  :amin: :amin:

serife26

kanda mikropa derken enfeksiyondan bahsediyor olmalı ki buna da idrar yolları da dahil birsürü rahatsızlık sebep olmuş olabilir,boğazda da oluşmuş olabilir vs. vs. sezeryandan sonra kaç defa sistit tedavisi gördüm hala daha tam geçmedi,kanda enfeksiyon çıkıp duruyordu yani,mikrop derken başka bişe kastetmemiştir sanırım.
bebektekide dişten fln olabilir,benim oğlumda melek gibiydi,kendi kendine oynar,uyurdu ama şimdi manyak gibi,bir an yalnız kalamayan huysuz bişe,tahminimce dişten senin kızınkide.

Aytii

çok geçmiş olsun canım ya  :opucuk: umarım kızına bulaşmadan atlatırsınız  :amin:

suzannn

geçmiş olsun canım rabbim acil şifalar versin sizleri korusun

burcum

gelmiş geçmiş olsun umarım hemen atlatırsın :amin:

susanna

cok gecmis olsun gizemcim allah acil sifalar versin insallah
bebeginin sikintisi distendir o yakin zamanda incisini patlatip rahatlar sende iylesir rahatlarsin canim

Shadowqueen

Kızlar çok teşekkür ederim, dahiliye doktoruna gittim muayene etti tekrar kan testi aldı şükür bir problem çıkmadı. Şerife nin dediği gibi boğaz enfeksiyonu, idrar yolu veya diş sebep olmuştur dedi. Vücudumdaki kaşıntı hala geçmedi onunla ilgilide uygun olduğumda karaciğer testi ve alerji testi yaptıracağım.

Kızımında sanırım yakın zamanda incileri patlayacak yavaş yavaş ateşlenmeye de başladı, umarım böyle hafif huzursuzluklarla atlatırız. Tekrar teşekkürler hepinize  :love9: :love9: