25 Nisan , 2024, 22:20:09

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Çok Şükür İlkay'ımız da Minik Prensesi Buket Bade'sine Kavuştu

Başlatan kuzucuk, 10 Aralık , 2011, 16:51:24

« önceki - sonraki »

KasrıCinan

Canım çok sevindim çok sükür kurtulmussun.
Allah analı babalı büyütsün  :hieyt: :hieyt: :hieyt:
insallah bir an önce çıkarsınız sağlıklı bi sekilde hastaneden kuzuna kavusursun
hosgelmiş aceleci buket bade.
çok merak ediyorum sizi :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :hieyt: :hieyt:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

cooook tebrikler canim SIKINTILI gunleri atlattiniz  :nazar: hayirli evlat olsun insallah  :amin: :amin: :amin:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

<<<peri masalı >>>

hayırlı olsun allah anneli babalı büyütmeyi nasip etsin uzun ömürler nasip etsin :amin: :nazar:

ยรlคภ๓คz göภlüm

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:hello2: :hello2: :hello2: CANIM GÖZÜN AYDIN ALLAH ANALI BABALI BUYUTMENİZİ NASİP ETSİN  :amin: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hello2: :muzz: :muzz: :occasion5: :nazar: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Kizlar bugun cikacaklardi hastaneden yalniz Bukette enfeksiyon saptanmis 1 hafta daha hastanede kalacaklar
Antibiyotik tedavisi uygulanacak..
Ruzgari da oyle alikoymuslardi muhim degil allahtan biraz once konustum meme araniyordu kerata emzirmeye gitti annesi
Allah ikisini de korusun Buketimize saglik versin bol bol...

KasrıCinan

İLKAYCIM İNSALLAH KIZIN SAĞLIĞINA KUVUŞUR BİR AN ÖNCE VE GELİRSİNİZ EVİNİZE. :amin: :amin:
ALLAH SAĞLIK SIHHAT VERSİN

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Shadowqueen

İlkaycım tebrik ederim, Rabbim sağlıkla analı babalı büyütmeyi nasip etsin  :nazar: :nazar:

GELSQMİNQ

belkis_nur

canim hayirli ugurlu olsun   :nazar:  allah anali babali buyutmeyi nasip etsin   :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят - 12 Aralık , 2011, 12:57:53
Kizlar bugun cikacaklardi hastaneden yalniz Bukette enfeksiyon saptanmis 1 hafta daha hastanede kalacaklar
Antibiyotik tedavisi uygulanacak..
Ruzgari da oyle alikoymuslardi muhim degil allahtan biraz once konustum meme araniyordu kerata emzirmeye gitti annesi
Allah ikisini de korusun Buketimize saglik versin bol bol...
geçmiş olsun buket bebeğe rabbim sağlık versin  :amin: :amin:
sağlıkla evlerine dönsünler bol bol hasret gidersinler  :love9: :love9:

kuzucuk

KIZLAR AZ ÖNCE İLKAYLA KONUŞTUM BEBİŞİ DOĞUMDAN ÖNCE ANA KESEYİ PATLATMIŞ KAN BULAŞINCA ENFEKSİYON KAPMIŞ  :y25:  :y25:  :y25: CUMAYA KADAR HASTANEDELERMİŞ  :'( NAZLI KIZ ANNECİĞİNİN MEMİŞLERİNİ BOL BOL ISIRIYOMUŞ  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby: İLKAY HERKESTEN DUA İSTİYOR  :amin:  :amin:  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: kuzucuk - 13 Aralık , 2011, 22:08:52
KIZLAR AZ ÖNCE İLKAYLA KONUŞTUM BEBİŞİ DOĞUMDAN ÖNCE ANA KESEYİ PATLATMIŞ KAN BULAŞINCA ENFEKSİYON KAPMIŞ  :y25:  :y25:  :y25: CUMAYA KADAR HASTANEDELERMİŞ  :'( NAZLI KIZ ANNECİĞİNİN MEMİŞLERİNİ BOL BOL ISIRIYOMUŞ  :binkybaby:  :binkybaby:  :binkybaby: İLKAY HERKESTEN DUA İSTİYOR  :amin:  :amin:  :amin:
cok gecmis olsun insallah en kisa zamanda iyilesirde evlerine giderler  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

kuzucuk