Çok Şükür İlkay'ımız da Minik Prensesi Buket Bade'sine Kavuştu

Başlatan kuzucuk, 10 Aralık , 2011, 16:51:24

« önceki - sonraki »

Belgink.

cnm cok gecmiş olsun gözun aydın kavuştun kızınaa  allah analı babalı buyutsun cnmmm :opucuk: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

susanna

canim arkadasim yillardir yolu gozlenen minik prensesin sonunda kollarinda rabbim kuzucugunun elini elinden ayirmasin hayirli ugurlu evlat olsun insallah
ikinizede massallahhhh

olvido

:nazar: :nazar: İlkaycım çok şükür prensesine kavuştun umarım çabucak evinize gelirsiniz bundan sonraki tek uğraş telaş  minik prensesini büyütmek  :binkybaby: doğum telaşını bitirdin çok şükür.
     Çok merak ediyorum bebişimizi hemen iyileşte fotoğrafını gönder  :love9: :love9:
     Allah,  bukete analı babalı büyümeyi, nasipli kısmetli neşeli sağlıklı  olmayı nasip ederrr  :amin: :amin: :amin:

<<<betty>>>

:hieyt: :hieyt: :hello2: :hello2: :muzz: :muzz:
ayyyyyyyyy canım çok sevindim, en sonunda aceleci prenses kavuştu annesine babasına  :love9: :love9: :love9:
maşallah buketimize  :nazar: :nazar: :nazar:
Allah analı babalı büyütsün, sağlıklı mutlu uzunnnn ömürleri olsun inşallah prensesimizin  :amin: :amin: :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Canim cok sevindimmmmm  :hieyt: :hieyt: :muzz: nihayet aceleci prensemiz geldi hosgeldin buket bade allah omrune bereket versin hayirli saglikli vatana millete ailene hayirli evlat olursun insallah  :amin: allah anali babali buyutsun :amin: gozun aydin olsun ilkaycim  :nazar:

FeHi

Allah analı babalı büyütsün hayırla sağlıkla büyüt İnşALLAH

Balböceği

rusta

hayrlı olsun canm gözünüz aydın allah analı babalı büyütsün :nazar:

__nil__

gözün aydın cnm.allah analı babalı büyütsün inş.Bol sütlü günler inş güzel kızınla birlikte

тнє ρяιη¢є σƒ му нєαят

Cancagazim. devamli konusuyoruz telefonla heryerden kutladim. buradan da kutlayayim
Sag salim Buket Bademiz geldi cok sukur Allah saglikla anali babali buyutmenizi nasip etsin
Uc gun cabucak gecip prensesinizle evinize donun insallah
Bol bol sutun gazsin bir melegin olsun guzel arkadasim
Sonunda ikinizde kurtuldunuz Alahin izniyle cok sukur...

zeynep-sena

ilkaycım gözünüz aydın canım çok şükür kavuştun sende kuzuna   rabbim sağlıklı sıhatli hayırlı ömürler versin kuzucuğuna  :nazar: :nazar: :nazar:

SABIRTAŞI

ÇOK GEÇMİŞ OLSUN CANIM BENİM BUKETİN LE SANA RABBİM HAYIRLI MUTLU GÜZEL GÜNLER NASİP ETSİN İNŞALLAH.....ALLAHIM SAĞ SALİM ANALI BABALI BÜYÜTSÜN İNŞALLAH..... :k06:

asya81

CANIM GÜLE GÜLE BÜYÜT KIZINI :amin: :amin: İNŞALLAH GAZSIS HUYLU BİR KIZ OLUR :amin: :amin:ANNESİNİ YORMAZ

Nezo

Canımmmmm Çok Sevindim Allah Analı Babalı Büyütsün İnşallaaaaah. Rabbim Yazısını Güzel Yazsın Kızının. Kokla Benim İçin Ufaklığı Mis Gibi Kokuyodur O Şimdi  ::)