22 Mayıs , 2024, 10:25:18

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

HIC BIR SORUNU OLMAYIPTA HAMILE KALAMAYANLAR....

Başlatan Yaşamsebebim, 09 Aralık , 2011, 23:47:28

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

inş. cnm :amin: duaların için çok saol inş. seninde bebegin gelir en kısa zamanda
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

kuzucuk

offf

benmde bugn adet olmam lazm olmaddm inş hamileyimdr ama degilsemde üzülmem daha gencm 19 yaşndaym zamna bıraktm herşeyi allah artmadan versn inş...
merve

kuzucuk

evet canım daha çok gençmişsin çok dert etme Allah hayırlı zamanda verir inşallah  :amin:

CAN TANEM

18 Aralık , 2011, 21:43:35 #124 Son düzenlenme: 18 Aralık , 2011, 21:48:06 moonlight
Slm kızlar hormon tahlili vermiştim dün sonuçlarım çıktı süt hormonum sınırda çıktı  :y25: o yüzden olmuyor olabilir dedi doktor :y25: biraz düşürelim dedi ilaç kullanacağım... Bu hormon tahlilini kendim tesadüfen yaptırdım doktorlara kalsa 1 yıl dolmadan hiç bişey yapamayız deyip duruyorlardı... İyiki tahlil istemişim umarım en kısa zamanda meleğim gelir :amin: :amin:

kuzucuk

canım bak iyi ki tahlil yaptırmışsın ilaçlarla çabucak düzene girer hormonun inşallah çok beklemezsin canım  :amin:

CAN TANEM

Alıntı yapılan: kuzucuk - 18 Aralık , 2011, 21:57:32
canım bak iyi ki tahlil yaptırmışsın ilaçlarla çabucak düzene girer hormonun inşallah çok beklemezsin canım  :amin:

Evet canım tahlil yaptırmam tamamen tevafuk oldu sanki içimden bi ses yaptırmak istedi iyiki yaptırmışım umarım bekleyen herkesin en kısa zamanda meleği gelir :amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

CAN TANEM

Teşekkürler duygucum inşallah rabbim hepimizin gönlüne göre verir... :amin:

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Yaşamsebebim

Sır_Çiçegi

Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

Yaşamsebebim

Sır_Çiçegi

rabbim gönlünüzden gecenleri awuclarınıza wersin inş. tez zamanda hayırlı haberlerinizi alırsınız  :amin:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

RuHGuZeLi

Duygu muradına erdi inş. darısı  bizlerin başına  :amin: