29 Nisan , 2024, 18:27:35

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

@@@gözde@@@ İkizlere Hamileymiş (sf:5)

Başlatan suzannn, 09 Aralık , 2011, 14:00:23

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 13 Aralık , 2011, 13:15:04
Kendi Telaşımdan Yeni Gördüm Konuyu Kusura Bakma Canım  :flowers: Tebrik Ederim Allah Kucağına Almayıda Nasip Etsin İnşallah Canım.  :amin: :flowers:
teşekkür ederim canım  :opucuk: rabbim cümlemize nasip etsin :amin:

GELSQMİNQ

tebrikler gözdecim allah kucağına almayı nasip etsin

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: GELSQMİNQ - 13 Aralık , 2011, 15:00:52
tebrikler gözdecim allah kucağına almayı nasip etsin
:amin: :amin: amin canım çok teşekkür ederim  :opucuk:

suzannn

@@@gözde@@@

dün progestonla folik asit verdi bugün sersem gibiyim... pazertesi  gün gitcem dün daha çok küçük o yüzden hiç bişey belli olmaz diye muayne etmedi pazartesi gün inşll  keseyi görürüz dedi ne kadarlıktır şu anda dedim net bişey bilemeyiz pazertesi utrosonda kesin net günün çıkar dedi

suzannn

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 13 Aralık , 2011, 15:58:22
dün progestonla folik asit verdi bugün sersem gibiyim... pazertesi  gün gitcem dün daha çok küçük o yüzden hiç bişey belli olmaz diye muayne etmedi pazartesi gün inşll  keseyi görürüz dedi ne kadarlıktır şu anda dedim net bişey bilemeyiz pazertesi utrosonda kesin net günün çıkar dedi
GHADİ BAKALIM AZ KALDI

@@@gözde@@@

Allah'ın izniyle seninde 2 günün kaldı inşAllah 2 gün sonra seninde bu stresli bekleyişin bitcek canım :opucuk:

suzannn

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 13 Aralık , 2011, 16:01:56
Allah'ın izniyle seninde 2 günün kaldı inşAllah 2 gün sonra seninde bu stresli bekleyişin bitcek canım :opucuk:
EVET CANIM BU GÜNLERİDE GÖRDÜK

ruyam616

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 10 Aralık , 2011, 08:53:05
Alıntı yapılan: olvido - 09 Aralık , 2011, 18:41:33
tebrikler canım Allah sağlıklı hamilelik geçirmeni ve sağlıklıca meleğini kucağına almayı nasip etsin . :muzz: Senin mutluluğuna o kadar çok sevindim ki   :love9: :love9: Bazı arkadaşlarımın hasretle evlat beklediğini okuyuncada içim burkuldu  :amin: İNŞAAAAALLLAH bu ayın hürmetine RABBİM sizede bu mutluluğu yaşatır . :amin:
:amin: :amin: :amin: amin canım en yakın zamanda arkadaşlarımında yüzünü güldürsün rabbim  :amin: güzel dileklerin için sağol tatlım sizede hayırlı kolay doğumlar nasip etsin Rabbim  :amin:
Alıntı yapılan: şekerlik - 09 Aralık , 2011, 18:42:57
HAYIRLI OLSUN CANIM RABBİM HAYIRLISYLA TAMAMINA ERDİRSİN  :flowers:
teşekkür ederim miraycım  :opucuk:
Alıntı yapılan: selin22 - 09 Aralık , 2011, 18:59:08
gözun aydın cnm tebrik ederimmm cok sevındımmm allah kucağına almayı kısmet etsin inşşş :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
:amin: :amin: amin Allah Razı olsun canım :amin: :opucuk:
Alıntı yapılan: kuzucuk - 09 Aralık , 2011, 21:31:33
  :nazar: :nazar: :nazar: CANIM DUYDUM ÇOK SEVİNDİM YAZAMADIM GÖZÜN AYDIN  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: ALLAH SAĞLICAKLA KUCAĞINA ALMAYI NASİP ETSİN CANIM  :amin: :amin: :amin:  BAK GÖZDECİM HAMİŞLERİN DULARI KABUL OLUR ARTIK SENDEN DAHA FAZLA DUA İSTİYORUM .. :love9:
:amin: çok sağol canım Allah en yakın zamanda hayırlısıyla sizede nasip etsin  :amin:
Alıntı yapılan: sabır - 09 Aralık , 2011, 21:34:50
hayırlı olsun allah tek avazda çıkarmayı nasip etsin
:amin: aminm sağol canım :opucuk:
Alıntı yapılan: beteray - 09 Aralık , 2011, 23:41:38
çokkk güzellll sağlıklıca kucağıa al inşallah canımm :nazar: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
sağoll canım benimm  :opucuk:
Alıntı yapılan: Nar Çiçeği❀ܓ - 09 Aralık , 2011, 23:43:04
:muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

Rabbım allah tamamını erdırsın ınsallah canım çok sevındımmmm  :love9: :love9:

sağol özgecim bak senin doğum gününde bende ayrı bi mutluluk yaşadım(2 gün önceden biliyodum ama hep değerim yükselcekmi acaba düşüncesi vardı)  eylülümünde bebeği doğmuş ne uğurlu bigünmüş  :)
Alıntı yapılan: ruyam616 - 10 Aralık , 2011, 00:18:26
GOZDECIM GOZUN AYDIN CANIM COOOOOOOOOOOOK SEVINDIM ALLAH TAMAMINA ERDIRSIN HAYIRLISIYLA KUCAGINA ALMAK NASIP OLSUN :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
:amin: amin sağol rüyacım inşAllah bugün sonucun çıkarda seninde  güzel haberlerini alırız  :amin: :opucuk:
GOZDECIM SANIRIM KARISTIRDIN BEN UZUN BIR ZAMAN HAMILELIK PLANLAMIYORUM  :'(
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

@@@gözde@@@

ayy canım ya özür dilerim ben aleyna635 le o anda karıştırmışım seni ogün kan testinin sonucu çıkacaktı onunla msjlaşıyodum o anda ona gitmiş demekki aklım pardon tatlım  :opucuk:

ruyam616

ONEMLI DEIL CANIM BEN OLSAM O HEYECANLA NELERI KARISTIRMAZDIM :k06: :k06:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

Nezo

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 12 Aralık , 2011, 17:50:06
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 12 Aralık , 2011, 17:41:59
canım iki günde ikiden fazla katlıyorsa ikiz gebelik olabiliyor ama en azından hersey yolundaymıs cok sükür cok güzel katlamıs değerin inş kalp atıslarınıda duyarsın
:amin: :amin: :amin: amin canım   :opucuk:daha önceki değerimde daha 48 saatii tamadan 23 den 93 e çıkmışdı ondada iki katından bayağı bi fazlaydı ozaman ihtimaller artıyor :D hayırlsı olsun inşAllah :amin:
O Zaman Ben Beşiz Mi Doğurcam  :icon_pale: :icon_pale: Benim Adetim 7 gün Geçtiğinde Değerim 5650 idi  :icon_pale:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: ●๋:        ●๋:  ήẽz  ●๋:        ●๋: - 15 Aralık , 2011, 09:11:11
Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 12 Aralık , 2011, 17:50:06
Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 12 Aralık , 2011, 17:41:59
canım iki günde ikiden fazla katlıyorsa ikiz gebelik olabiliyor ama en azından hersey yolundaymıs cok sükür cok güzel katlamıs değerin inş kalp atıslarınıda duyarsın
:amin: :amin: :amin: amin canım   :opucuk:daha önceki değerimde daha 48 saatii tamadan 23 den 93 e çıkmışdı ondada iki katından bayağı bi fazlaydı ozaman ihtimaller artıyor :D hayırlsı olsun inşAllah :amin:
O Zaman Ben Beşiz Mi Doğurcam  :icon_pale: :icon_pale: Benim Adetim 7 gün Geçtiğinde Değerim 5650 idi  :icon_pale:
canım ben ilk değerimi öğrendiğimde daha adetime 3-5  gün vardı aceleci davrandığım için erken öğrendim  :D  nezaman gitceksin doktora canım hayırlısı olsun inşAllah  :amin:

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

gozdecım tebrık ederım canım  :flowers: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:
ALLAH  tamamına erdırsın  :amin: :amin: :amin:

@@@gözde@@@

:amin: :amin: amin canım çok teşekkür ederim  :opucuk: Allah sanada kolay doğum nasip etsin sağsalim kavuşun paşanıza :amin: