09 Mayıs , 2024, 09:38:54

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

@@@gözde@@@ İkizlere Hamileymiş (sf:5)

Başlatan suzannn, 09 Aralık , 2011, 14:00:23

« önceki - sonraki »

rusta

canm tebrikler çok sevindim allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin :amin:

DoctorGunel

ayyyyyyy cokkkkkkk sevindim, cokkkkkkkkkk sukur gozdeeeecim, insallah saglikli sekilde kucagina aldigin gunleride gorursun...AMINNNNNNNNNNNNNNNNNN
RABBIM BEBEGIM SANA EMANET...

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: Ya-semin - 10 Aralık , 2011, 18:28:47
tebrik ederim gözdecim  :flowers:
Allah tamamına erdirsin inşallah... darısı biz bekleyenlerin başına olsun  :amin:
sağol yasemincim darısı en yakın zamanda sizlerin başına  :amin:
Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 10 Aralık , 2011, 22:37:28
canııımmmmmmmm... konuyu şimdi gördüm yaaaa çok ama çok sevindim  :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2: :hello2:

iyi bak yeğenimize. çok mutlu oldum. tebrik ediyorum  :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14: :occasion14:  :flowers:

canımmmmm benim çok çok teşekkür ederim  :opucuk:
Alıntı yapılan: rusta - 11 Aralık , 2011, 00:22:31
canm tebrikler çok sevindim allah sağ salim kucağına almayı nasip etsin :amin:
:amin: :amin: amin canım  teşekkür ederim  :opucuk:
Alıntı yapılan: DoctorGunel - 11 Aralık , 2011, 11:47:47
ayyyyyyy cokkkkkkk sevindim, cokkkkkkkkkk sukur gozdeeeecim, insallah saglikli sekilde kucagina aldigin gunleride gorursun...AMINNNNNNNNNNNNNNNNNN
  :amin: amin günelcim çok sağol darısı en yakın zamanda sizlerin başına  :amin:

bebeğimbenim(şerife)

canım hayırlı olsun cok sevindimm :occasion5: :occasion5: allahım tamamına erdirir inşallahhhh :amin: :amin: :amin: :amin:bendee üçüncü aşılama için kontrole gittigimdee ögrenmiştim allahım okadar büyükkii ummadıgın anda veriyor allahım korusun meleklerimizi :amin: :amin: :amin:
ALLAHIMMM MELEGİMİZİ KORU YARABBİM "Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiNMake a pregnancy ticker:nazar: :nazar: :amin::amin:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: bebeğimbenim(şerife) - 11 Aralık , 2011, 12:40:17
canım hayırlı olsun cok sevindimm :occasion5: :occasion5: allahım tamamına erdirir inşallahhhh :amin: :amin: :amin: :amin:bendee üçüncü aşılama için kontrole gittigimdee ögrenmiştim allahım okadar büyükkii ummadıgın anda veriyor allahım korusun meleklerimizi :amin: :amin: :amin:
:amin: amin canım  :opucuk: evet ben seninde aşılamanın yarım kaldığını dün başka bi konuda gördüm arkadaşın biri güncellemiş aynen bende bu ay adet olunca gel tekrar başlayalım  demişti doktorum  çok şükür Allah'a tekrar o piskolojiyle uğraşdırmadan nasip etti  :amin: Rabbim cemii cümlemizin bebişlerimizi sağsalim kucağımıza aldığı günleri göstersin  :amin: 

esracım

gözdecim geçende sana sormuştum aşılama yaptırdın mı diye.neyseki yaptırmana gerek kalmadan geldi meleğin.canım bi dahaki aya yaptırırm diye rahattın sanırsam.çok sevindim öncelikle bunu söylemek isterim.inşallah Rabbim kucağına aldığın günleride gösterir.

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: maviibeyaz - 11 Aralık , 2011, 13:39:59
gözdecim geçende sana sormuştum aşılama yaptırdın mı diye.neyseki yaptırmana gerek kalmadan geldi meleğin.canım bi dahaki aya yaptırırm diye rahattın sanırsam.çok sevindim öncelikle bunu söylemek isterim.inşallah Rabbim kucağına aldığın günleride gösterir.
:amin: :amin:amin canım çok sağol evet tatlım adet olunca gel demişdi doktorum ama biz 1 ay daha ara verelim öle gidelim diyoduk çok şükür tekrar gitmemize gerek kalmadan hamile olduğumu öğrendim darısı en yakın zamanda sizlerin başına :amin: :amin:

suzannn

esracım

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 11 Aralık , 2011, 16:19:17
Alıntı yapılan: maviibeyaz - 11 Aralık , 2011, 13:39:59
:amin: :amin:amin canım çok sağol evet tatlım adet olunca gel demişdi doktorum ama biz 1 ay daha ara verelim öle gidelim diyoduk çok şükür tekrar gitmemize gerek kalmadan hamile olduğumu öğrendim darısı en yakın zamanda sizlerin başına :amin: :amin:
canım çok sevindim tekrar belirteyim.amin inşallah darısı başımıza canım.

KasrıCinan

canım çok sevindim  :muzz: :muzz: :muzz:
ALLAH  tamamına erdirsin.

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 12 Aralık , 2011, 10:44:40
gözde haber bekliyoruz canım
slmmmm canım kıslarrrr çok  şükür rabbime  değerimiz 93.57 den 334.10 çıkmış :occasion14: :occasion14: :nazar:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

@@@gözde@@@

çok sağol canım çok şükür inşAllah herşey sonuna kadar güzel gider :amin:  :opucuk:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

inşallah içini ferah tut herşey güzel olacak :opucuk:

suzannn

Alıntı yapılan: @@@gözde@@@ - 12 Aralık , 2011, 15:27:20
Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 12 Aralık , 2011, 10:44:40
gözde haber bekliyoruz canım
slmmmm canım kıslarrrr çok  şükür rabbime  değerimiz 93.57 den 334.10 çıkmış :occasion14: :occasion14: :nazar:
çok şükür canım güzel gidiyor