29 Nisan , 2024, 14:20:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

@@@gözde@@@ İkizlere Hamileymiş (sf:5)

Başlatan suzannn, 09 Aralık , 2011, 14:00:23

« önceki - sonraki »

@@@gözde@@@

hepinize çok teşekkür ederim arkadaşlar darısı en kısa sürede sizlerin başına  :opucuk: :amin:

doruk38

:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: maşallah size canım  :opucuk: sağ sağlim ikizlerini kucağına alırsın inşallah. bak geçen ay aşılamayı kaçırdım diye üzülüyordun .şimdi ikizim olacak diye seviniyorsun şaka gibi rüya gibi. sağ sağlim kucağına almak nasip olur inşallahhh aminnn  :amin: :amin: :amin: :opucuk: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :angel12: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

@@@gözde@@@

ayyyyy evet zehracım Rabbim büyük geçen ay üzülürken bu ay çok şü mutluluklar üstüste geldi  :amin: :nazar: Allah sağsalim kucağımıza aldığımız günleride gösterir inşAllah :amin: :amin:

burcum

ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrularını kucağına almayı nasip etsin :amin: :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: burcum - 19 Aralık , 2011, 18:21:35
ALLAH sağlıkla ve sağlıklı yavrularını kucağına almayı nasip etsin :amin: :binkybaby: :binkybaby: :nazar: :nazar:
:amin: :amin: :amin: amin canım sağol  :opucuk:

xxcansuxx

TEBRİK EDERİM CANIM BURADANDA  :muzz: :muzz: :muzz:
Allah sağlıkla kucağında göstersin meleklerinide  :amin: :amin:
bir anda evin o bebek sesleriyle neşelendiğini düşündümde  :love9: :love9: 2yken 4 olcaksınız inşaallah rabbim sıkıntısız rahat hamilelik geçirmeni nasip etsin  :amin: :amin: :amin:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 19 Aralık , 2011, 18:40:55
TEBRİK EDERİM CANIM BURADANDA  :muzz: :muzz: :muzz:
Allah sağlıkla kucağında göstersin meleklerinide  :amin: :amin:
bir anda evin o bebek sesleriyle neşelendiğini düşündümde  :love9: :love9: 2yken 4 olcaksınız inşaallah rabbim sıkıntısız rahat hamilelik geçirmeni nasip etsin  :amin: :amin: :amin:
inşAllah canım inşAllah Allah o günleride göstersin  :amin: şuanki sessiz eviize neşe gelir onlar sayesinde :love9: iyi dileklerin için çok sağol canım :amin: :amin: :opucuk:

seda87

gözünüz aydın gözdecim ikizler ne kadar güzel olur yaaa :nazar: :nazar: :nazar: :love9: :love9: :love9:senin heyecanın bizden 2 kat fazla oluyor.allah sağsalim kucağına almayıda nasip etsin ikisinide inş :amin: :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))

GÜL GÜZELİ

tatlım duydum ki Rabbim sabrının mükafatını çifter çifter vermiş  :) çok sevindim Hayırlı olur inşaAllah :) Meleklerini Rabbime emanet ediyorum..Daim duamdasın  :opucuk:

aleyna635

cnm bu harika bir haber.sen süprizlerle sevindirdin bu ay bizleri.o kadar çok sevindimki anlatamam.hepimize umut oluyorsun inan.ayyy düşünemıyorum iki minik mucize.rabbim onları sveeceğin günleri nasip etsin kokularını içine çektiğin günleri nasip etsin.tüm isteyenlere ALLAH bu mübarek aylarda nasip etsin.sende çok çok çok dikkat et kendine lütfen.onlara kavuşmuşken üzüleceğin şeyler yaşama.bu yüzden sımsıkı tut miniklerini.umarım onlarda anneciklerine sımsıkı tutunurlar....... :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:

˙·٠•● Özden ۞ Şafак ●•٠·˙ Ömer ۞ Ertuğrul ●•٠·˙

canım tebrik ederim  :flowers: :flowers: :flowers: :flowers:  :nazar: :nazar: :nazar:  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :muzz: :muzz: Allah sağlıkla kucağına almayı nasip etsin  :amin: :amin:
Kun fe yekun!... ' Ol der ve olur! '... Sözün bittiği yerdir ve kalemler durur. 

@@@gözde@@@

:amin: sağolun kızlarr  darısı bütün bebek isteyen  arkadaşlarımın başına  :amin: :amin:

esracım

canım tebrikler  :flowers: :flowers: :flowers: beklemenin mükafatını aldın ikizlerinle inşallah darısı başımıza :muzz: :muzz:

@@@gözde@@@

:amin: çok teşekkür ederim tatlım  :opucuk: en yakın zamanda inşAllah başınıza :amin:

Lă_Tăhzen!

canımm nekadar güzel yaaa masallah Allah kucagına almayıda nasıp etsin  :amin:

iki kat zorluk iki kat mutluluk  :D