@@@gözde@@@ İkizlere Hamileymiş (sf:5)

Başlatan suzannn, 09 Aralık , 2011, 14:00:23

« önceki - sonraki »

ORNA

tuğbacım çok sevindim  :hello2:  :hieyt: :hieyt: allahım ne kadar büyüksün yarabbim iki tane birden melek verdin  :amin: :amin: :amin: allah saglıklı bi şekilde kucagına almayı nasip etsin canım :amin: :amin:

elfo

Rabbim sağ salim kucağına almayı nasip etsin. Rabbim işte böyle nimetini sabredenlere bolca gönderir. Belki zamanında başkalarına çok imrendin geride kaldığını düşündün ama yüce Mevlam bir anda iki melek gönderiverdi. Rabbim tez zamanda bana ve isteyen tüm arkadaşlarıma nasip etsin  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.

HASRET!M S@N@

cok sevindim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: gözdecim demiştim sana ben ikiz olma ihtimalin var diye allah sağ slaim kucagına almayı nasip etsin kesecikleri mi gördünüz

CAN TANEM

Tekrar gözün aydın canım Rabbim sağlıklı bi şekilde kucağına almayıda nasip etsin  :nazar:

Çok sevindim senin adına darısı tüm bekleyenlere inşallah... :hello2:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 19 Aralık , 2011, 11:23:08
CANIM BEBEKLERİN GEBELİK HAFTASIYLA İLGİLİ BİŞEY DEDİMİ KALP ATIŞI FALAN SÖYLEDİMİ ANLATSANA
ayy canım ya o heycanla hiç bişey sormamışız bütün aklımızdakileri unuttuk sormayı haftaya gelin kalp atışlarını duyarız dedi dr inşAllah ogün nasip olur kalp atışlarını duymak :amin:  :love9:

senayy88

çok sevindim canımmm hayırlısıyla bebişlerini kucağına aldığın günler tez vakitte gelsin inşallah.bende hep özenmişimdir ikizlere Rabbim bizlere nasip etse keşke:)benm annem ikiz eşiymiş ikizi ölmüş ama:(eşiminde annanesi ikiz doğurmuş bize takılıyolar arada olma ihtimali yüksekmiş diye:)Ahh ahh eşke bitaneciğim önce gelse de...Çok sevindim canım Rabbim beklemelerinin mükafatını verdi darısı bizlere inşallah.

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 19 Aralık , 2011, 11:39:32
cok sevindim  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :hello2: :hello2: :hello2: gözdecim demiştim sana ben ikiz olma ihtimalin var diye allah sağ slaim kucagına almayı nasip etsin kesecikleri mi gördünüz
evet tatlım ya kalbin temizmiş ilk değerimi duyunca direk demiştin zaten ikiz olabilir diye  :opucuk: evet canım iki tane küçük küçük kese gördük kalp atışlarını nasip olursa haftaya duyarız dedi doktor bu duyguları en yakın zamanda sizlerede yaşatsın Rabbim doktordan çıkınca hem ağladım hem dua ettim Allahım bebek isteğen bütün arkadaşlarıma herkes nasip et diye :amin:

HASRET!M S@N@

amin cnm inş kalp atıslarınıda duyarsın gülüm rabbim evlatlarını sana bagıslasın bak ne kadarda olumsuzdun asılama yaptıramıyorum diye o zamanda dedim ilaçların etkisi diğer ayda devam ediyor diye işte asla rabbimden ümidi kesmemenin en büyük örneğisin sen her zaman ümit vardır

@@@gözde@@@

Arkadaşlar hepinize çok teşekkür ederim  iyi dilekleriniz için Allah razı olsun çok sağolun  :opucuk: 

KasrıCinan

ayy canım benim çok sevindim çok güzel bi haber bu? :hello2: :hello2:
rabbim her sıkıntının arkasından bi  güzellik veriyor bak. :nazar: :nazar: :nazar:
insallah sorunsuz bi hamilelik geçirirsin :amin: :amin: :nazar:

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

Nezo

??? Anaaaaaaa Süper Yaaaaaa Canım Çok Sevindim Tebrik Ederim Benden Beklenirken Senden Geldi İkiz Haberi İnşallah Bu Hafta Bende Veririm Böyle Bi Haber Ayyyy Çok Sevindim Yaaa Hayırlı Olsun Canım Benm  :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

@@@gözde@@@

Alıntı yapılan: senayy88 - 19 Aralık , 2011, 11:46:10
çok sevindim canımmm hayırlısıyla bebişlerini kucağına aldığın günler tez vakitte gelsin inşallah.bende hep özenmişimdir ikizlere Rabbim bizlere nasip etse keşke:)benm annem ikiz eşiymiş ikizi ölmüş ama:(eşiminde annanesi ikiz doğurmuş bize takılıyolar arada olma ihtimali yüksekmiş diye:)Ahh ahh eşke bitaneciğim önce gelse de...Çok sevindim canım Rabbim beklemelerinin mükafatını verdi darısı bizlere inşallah.
sağol canım dün nette araştırma yaparken okumuştum kadın tarafında ikiz olan varsa ihtimal daha yüksek oluyormuş benimde babannem ikizmiş bide ikiz kuzenlerim var Rabbim en kısa sürede yüzünüzü güldürsün  :amin:

GELSQMİNQ

benimde hep hayalimdi ikiz ama nasip olmadı canım çok sevindim adına rabbim sağsağlim kucağına almayı nasip etsin

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:-ooo :-ooo :nazar: :hello2: :hello2: masallahhh canım benim demek kuzucuklarr geliyorrrrrrr  :hello2: :hello2: :nazar: :nazar: :hieyt: :hieyt: :hieyt:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

SeliN59

canım nekadar çok sevindim bilemezsin ALLAH ım sağ sağlim kucağında göstersin inşallah  :amin: