İyiki doğdun,gördün mü 20 oldun:)Mutlu yıllar Nar Çiçeği :)))

Başlatan serife26, 09 Aralık , 2011, 00:16:43

« önceki - sonraki »

tweety0555

h ah ben nasıl taslara vurım basımı hatun 20 yasına gırıyor bense onu ıkıye katlıcam aaaaaaa :honk: :crybaby2: :crybaby2:

su yasının kıymetını bıl gez toz arkadasım yarısmalardan bızı eksık etme yemeklerınden mahrum etme....
SENI SEVIYORUZ IYI KI DOGDUN NICE YASLARA ....

--elif--

TATLIM İYİKİ DOĞDUN
NİCE MUTLU YAŞLARA SEVDİKLERİNLE
RABİM SANA HAYIRLI BİR KISMET GÖNDERSİNDE BEBEĞİNİNDE DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLAYALIM BURDA  :k06:
AMA ÖNCEE BU YAŞLARININ TADINI ÇIKAR GİDEN YAŞ GERİ GELMİYOR
BAŞINDA KOCA,KAYNANA...... DIRDIRI YOKKEN HAYATINI YAŞA  :hieyt:  :hieyt:  :hieyt:

<<<peri masalı >>>

mutlu yaşlar allahım sağlıklı hisatli yaşlar nasip etsin  :amin:

ORNA

DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN TATLIM   :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16: :occasion16:

SAĞLIKLI HUZURLU BİR YIL GEÇİRİRSİN İNŞALLAHHH İYİKİ DOĞDUN  :opucuk: :opucuk:

Lă_Tăhzen!

l LOVE YOU ÖZGE l LOVE YOU ÖZGE  :occasion5:

NİCE MUTLU YILLARA GUZEL BAYAN YENI YASIN SANA SAGLIK MUTLULUK VE EN ÖNEMLISI HAYIRLI KISMETLER GETIRSIN :D  HEP MUTLU OL SEVIYORUM SENİ   :love9:

DİPNOT:DUN AKSAM ACACAKTIM YATINCA AKLIMA GELDİ TAM YAZIYODUM TELEFONUN SARI BITTI   :ehi:

:love7: :love7: :love7: :love9: :love9: :love7: :love7:

doruk38

keyameya

HAYAT BU!..
geçmişe elhamdulillah ve geleceğe elhamdulillah diyebilmektir hüner, keşke dememektir hayatın diline prangalar vurarak.ve ömrün geçici ve faniliğinin idrakinde olup sonsuz yolculuğa baş koymaktır.güzeller güzelinin (sav) ifadesi gibi, ağaçta bir gölgeliktir hayat,
fani ve geçici.sonsuz yolculukta RABBİM seni karşılaştırdığı için şükürler olsun..

ömrünün her anı iyilik ve güzelliklerle dolsun..

ALLAH'IN razı olduğu bir ömür ve HABİBİNİN tebessüm ettiği sıcacık bir gülücük olsun ömrün, gittiğin her yerde O'NU hatırlatsın güzel siman ve hatırlattığın her simalarda bir huzur essin yanan yüreklere.afiyetli ve hayırlı bir ömür seninle olsun.Dostluğumuzun bir ömür boyu sürmesi duasıyla sana hayırlı, mutlu, huzurlu, uzun ve en önemlisi RABBİNİN rızası doğrultusunda bir hayat yaşamanı diliyorum..

İyiki doğdun..

suzannn

İYİKİ DOĞDUN CANIM NİCE SENELERE İNŞALLAH SAĞLIKLA MUTLULUKLA İNŞALLAH

ツgöçmen_54 ツ

iyiki doğdun canım  :opucuk: iyiki bizlerlesin.doğum günün kutlu olsun bütün güzellikler seninle olsun  :wav:

Balböceği

@@@gözde@@@

mutlu yıllar canımmmmm iyiki doğmuşun yıllar geçsede senin neşen gülen yüzün hiç geçmesin hayatın boyunca hep mutlu ol  :flowers: :flowers: :flowers:

hüzünden_gelme

:y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25: :y25:

Duygulandım yaaaaaa  :y25: :y25: :y25: Çok sağolun canlarımmm hepinize ayrı ayrı teşekkür ederimmmm  :opucuk: :opucuk: :opucuk: beni nasıl mutlu ettınız anlatamam  :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz: :muzz:

bende sizleri ıyı kı tanıdım iyi ki buradayımmmmm ve sizlerleyızzzz  :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

HASRET!M S@N@

✿گสЯเ_ќĮż✿

ÖZGECİM DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN TATLIM.  :love9: :love9: :love9: :love9:
TÜM SEVDİKLERİNLE BERABER DAHA NİCE MUTLU YILLAR YAŞARSIN İNŞALLAH   :opucuk: :opucuk:

Kalem eğri dilli; mürekkep siyah yüzlü; kağıt iki yüzlü!

Şimdi kalkıp arzuhalimi yazmaya kimi mahrem kılayım?