02 Mayıs , 2024, 02:22:46

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Güzel Gülücük Atan , Komik Bebek Yarışması 2 (ANKET)

Başlatan hüzünden_gelme, 08 Aralık , 2011, 23:45:17

« önceki - sonraki »

En Güzel Gülücük Atan , Komik Bebek Yarışması 2 (ANKET)

1. Aday
7 (17.1%)
2. Aday
1 (2.4%)
3. Aday
11 (26.8%)
4. Aday
4 (9.8%)
5. Aday
6 (14.6%)
6. Aday
2 (4.9%)
7. Aday
3 (7.3%)
8. Aday
1 (2.4%)
9. Aday
4 (9.8%)
10. Aday
2 (4.9%)

Toplam Oy Verenler: 41

suzannn

asya81

HEPSİ BİRBİRİNDE GÜSEL MAŞALLAHHHHHHHHH :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: KARAR VERMEKTE ZORLANDIM YAHU ALLAH KEM GÖZLERDEN SAKINSIN BEBKLERİNİZİ :amin:

Balböceği

Bende bebeklerin sadece bir kacini tanidim, masallah hepside cok seker ya  :love9:
kararsizim hepside birbirinden tatli  :love9:

susanna

oyyy ben bu kuzulari yeriiimmm  :nazar: :nazar: :nazar: massallah supanallah hepsine
oy vermek cok zor cookkkk :dontknow:

xxcansuxx

41 kere maşaallah bebişlerimizin hepsine   :nazar: :nazar: :nazar: zor oldu ama bir bebeğe oyumu  verdim  :binkybaby: :binkybaby:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

hüzünden_gelme

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 09 Aralık , 2011, 00:30:58
yok hayır ben o nedenle kırılmadım. bak sana şöyle bir mesaj atmıştım:

""canım ben çekiliyorum yarışmadan. zaten derece yapsak bile göremem. görüşürüz   :-\ ""

evet sen mesajımı görüp yarışmaya dahil etmemişsin sarperi. ama mesajıma bi karşılık beklerdim en azından  :-\

bıtanemm ben kımseyı zorla yarısmaya sokamam katılmak ıstedın çok sevındımm buyuk bı sevıncle eklerım dedım senıde yarısmaya  :opucuk: ama son anda vazgectın demek ıstemıyor dedım zorlamadım sen ıstemedıkten sonra nasıl koyayım paşanın resmını bundan darılacaksın hıc darılma bence bacım  :opucuk:

HASRET!M S@N@

ya hepsi cok güzel masallah cok kararsız kaldım ama verdim oyumu birine allah hepsinin bahtını güzel ömrünü uzun etsin inş

Lă_Tăhzen!

hüzünden_gelme