28 Nisan , 2024, 07:46:51

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

En Güzel Gülücük Atan , Komik Bebek Yarışması 2 (ANKET)

Başlatan hüzünden_gelme, 08 Aralık , 2011, 23:45:17

« önceki - sonraki »

En Güzel Gülücük Atan , Komik Bebek Yarışması 2 (ANKET)

1. Aday
7 (17.1%)
2. Aday
1 (2.4%)
3. Aday
11 (26.8%)
4. Aday
4 (9.8%)
5. Aday
6 (14.6%)
6. Aday
2 (4.9%)
7. Aday
3 (7.3%)
8. Aday
1 (2.4%)
9. Aday
4 (9.8%)
10. Aday
2 (4.9%)

Toplam Oy Verenler: 41

°•.ℓανιηуα.•°

neyse mühim değil  :occasion5: :occasion5: :occasion5:

yarışmanın tadı kaçmasın,gülen bebek yarışması güldürsün herkesi  :love9: :love9:

ben kaçar,sarper paşa süt bekler  :k06:

zeynep0655

o zaman bende küsüyorum:))) beceriksizlik yapıp bebişimin resmini yollayamamış olsamda sen yinede koymalıydın resmi:))))

serife26

Alıntı yapılan: zeynep0655 - 09 Aralık , 2011, 00:35:22
o zaman bende küsüyorum:))) beceriksizlik yapıp bebişimin resmini yollayamamış olsamda sen yinede koymalıydın resmi:))))

:laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: çok komiksin sen yaaa:)
komik anne yarışmasında derece alırsın eminim ama şu an KOMİK BEBEK seçiyoruz :ehi: :ehi: :ehi:

zeynep0655

Alıntı yapılan: serife26 - 09 Aralık , 2011, 00:41:00
Alıntı yapılan: zeynep0655 - 09 Aralık , 2011, 00:35:22

:laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: çok komiksin sen yaaa:)
komik anne yarışmasında derece alırsın eminim ama şu an KOMİK BEBEK seçiyoruz :ehi: :ehi: :ehi:
tamam canım öle bi yarışma olursa senin oyunu garantiledim elde var bir oy:))) oleyy.. ama ben bu beceriyle kimbilir o yarışmaya nasıl bir resim yollarım:)))

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

anam yerim ben bunlari masallahhhhh  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
hepside harika ama bir tek oy oldugu icin cok zorlanicam  :'( :'( :'( :'(

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

__nil__

ben şimdi anlamadım hem komik hemde en engüzel güleni mi seçiyoruz.özgecim başlıkta bi çelişki var sanki.yani ya komik olsunya güzel gülen.bana göre bu fotolardan komik olan başka foto en güzel gülen başka foto..

neyse ben oyumu en güzel gülene göre kullanıcam o zaman :sunny:

serife26

haklısın biz de dile getirmiştik bu durumu:)en mantıklısı artık gülerken komik görünenlerden birini oylamak,formata uymuş olur :icon_thumright:

Aytii

hepsine  :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:

6. adayın fotosu açılırken anaa ben foto göndermemiştimki dedim  :-ooo (o çarşaftan bendede varda ondan  :ehi: )

tweety0555

BENDE RESIMLERDE COK AMACA UYGUN OLMADIGINI FARKETTIM AMA NEYSE HEPSI BIRBIRINDEN GUZEL MAASALH... :nazar:

tweety0555

Lă_Tăhzen!

Masallah tum bebeklere  :nazar:

Sadece 2 bebek hariç hiçbirini tanıyamadım :D nerede saklıyodunuz bebeklerınızı  :k06:

Neyse bende verdim oyumu hem komik hemde en guzel gulen olarak bulduguma hayırlı ugurlu olsun ama

hepsi çok guzel bebeklerin
  :nazar:

tweety0555

serife26

Alıntı yapılan: tweety0555 - 09 Aralık , 2011, 08:57:01
BENDE RESIMLERDE COK AMACA UYGUN OLMADIGINI FARKETTIM AMA NEYSE HEPSI BIRBIRINDEN GUZEL MAASALH... :nazar:
evet ya sadece 3 bebek var bence komik&gülümseyen,hele 2 si bana baya baya komik geldi :ehi: :ehi: :ehi:

derbeder

seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

tweety0555

9 UNCU ADAY GOZUKMUYOR BEN MI GOREMIYORUM...AMA OY ALMIS NASIL OLUYOR