19 Mart , 2024, 13:52:38

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

asya81

saol canancım senin bıcırığada geçmişler olsun
bana ders oldu yapmıycam bidaha doğumgunu topluca

asya81

annecim senin şımarıklıklarından gelemiyorum artık  :-ooo iyice kudurdun iki dakika oturmuyorsun toto ustune şu sıra yaptığın şey topuklu ayakkabılarımla hemde platform giyip tıkır tıkır yurumek :toothy10: alamıyorum elinden bide kolyelerimide takıyorsun pis suslu :toothy10: herşeyin ne olduğunu ne işe yaradığını biliyorsun geçen şampuan diye sıvı sabunu alıp kafanı kopurttun banyo yapmayı çok seven sen artık cip cip yapcaz dedimmi kendini sinirden yerlere atıyorsun kuvetine koyuyorum biöayağın dışarda kafanı bana yaslıyorsun sarılıp oyle yıkıyorum :-oooo sırada kendimide yıkıyorum resmen :-ooo noldu bilmiyorum pis kokmuş yarında yıkıycam offff
alış veriş dergilerine bakmayı çok seviyorsun ne ne işe yarar soruyorum kendince işaretle anlatıyorsun ruj şampuan krem bebek bezi herşey yani nasıl kullanılır hepsini annatıyorsun
bi reklam var sarellenin bebek anne anna bu bitti bi daha gonder diyor ya onu kendince seslendiriyorsun sorunca anneemdiyorsun gerisi abalak gubalak :toothy10: çoz dilini kuşum artık :aferin:
meslekleri öğrettim sorunca gosteriyorsun renkleride oğrendin bide soylesen tam olacak inşallah oda olucak allahın izniyle
haftaya ankaraya dayının nikahına gitcez ev kıyamet gibi olcak inşallah hasta felan olmassın ve uslu durursun annecim :aferin:

asya81

Annecim donduk şukur dayının nikahından
Kına gecesi gunu burnumdan getirdin :-ooo pistte koşuyorsun milletin ayak diplerinde müzisyenlerin arkasına çıkıp kabloları çektin alınca kıyamet kopardın arka dekoru indiriyordun az kalsın :-ooo kıçında gezdim tum gece sonra çıkacağımız vakit kıyamet koptu üç kişi zor giydirdik  :-ooo eve donduk uyuttum 12 gibi daha doğrusu kınagecesi midemde başlayan kramplar evde çoştu. Sanki doğum sancısı mubarek acile gittik serum yeyince kendime geldim :-ooo annecim hiçkimsenin yanınada çıkmadın yaban  :caca:gerçi sende haklısın kimi gördüğün var
Makyaj yaparken nasıl dikkatli inceledin ki bizi eve geldiğimizde bi baktım Toto'nu donmuş göz Farını göz kapaklarına sıvamıştın :toothy10: pis süslü kıyafetlerinide kendin seçtin kuşum
Allah izin verirse Mart nisan hava düzelsin oyun grubu bakıyorum çok bunalıp benide bunalıyorsunuz az kalabalığa karış
Sevgili dayında bize hiç uymayan birini aldı allah hayır getirsin  :amin:düğün ertesi el öpmeye bile gelmedi  :-ooo halbuki ne annem ne babam be biz hiçbirşeylerine müdahil olmadı herşeylerini kafalarına gore yaptılar anlayamıyorum bu insanları.demekki deveye diken insana şeyyapan töbe tobe

zen_s

rabbim hakkımda hayırlı olana gönlümü razı eyle gönlümdekini hakkımda hayırlı eyle

ponçik

Son noktayı çok güzel koymuşsun deveye diken insan şey yapan  :ehi:  :toothy10:
Fındık kurdunu öp benim yerime  :opucuk:

xxcansuxx

hayırlı olsun dayıda evlenmiş amannn zamane gençleri  :ehi: :ehi: :ehi:
fındık kurdunun enerjisine hayran  :suclu: :suclu: :aferin: :aferin:

asya81

Saolun arkidişler
Haksızmıyım goncik deveye diken konusunda :toothy10:
Canan hayran olunacak gibi değil kuruttu içimi dışımı :toothy10:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

asya81

Guzel kızım uyurken bir kaç şey yazayım dedim
İyice rüşvetçi oldun banyoyu ancak rüşvetle yapıyorsun sürpriz yumurtayla  :-ooo cip cip yapcaz diyorum zar zor soyuyorum yarı çıplak kaçıyorsun :ehi: sessizce yıkanalım sana bir değil iki tane yumurta verecem diyorum sesin çıkmıyor guzel guzel yıkanıyorsunuz kendini lifliyorsun :toothy10: saçlarını kurutuyorum saçına sürmek için spreyini sıktırıyorsun sonra giyindiğin an direk mutfak bir tane yumurta veriyorum parmağınla ikiyi gösteriyorsun iki dedik bi kere almadan asla gitmiyorsun :toothy10:
Yediğinde yok maksat açmak
Kaç gecedir yine uyku yok sende saat başı kalkıyorsun :caca: aptala çevirdin beni kuzucuk
Şu sıralar en çok hayvan taklitleri yapıyorsun en sevdiğin hayvan kedi. Hiç birşeyi unutmuyorsun seni kaldıramıyorum yada bişeye tutturdunmu etkileyip başka şeye yönlendirmiyorum inatçı keçisin  :caca: çadaloz seni
Tablet telefon ve bilgisayarı kaçırıyorum senden yoksa elinden alamıyorum :-ooo açıp oyun oynuyorsun yada video izliyorsun nasıl buluyorsun anlamıyorum. Şimdi bulamasın saklı  :ehi: ne telefon ne tablet asla çıkaramıyorum yanında cadaloz sosyal hayatım sıfır neyse sen büyüde bakalım allahın izniyle

asya81

Annecim uyurken iki satır yazayım dedim :love9:
Kuzum 27 ayımıza giricez inşallah kocaman kız oldun :aferin: ama yaramazlığın uyku sorunun hala aynı  :cildir:
Şu sıralar en guzel şey artık lazımlığını kullanıyorsun annecim toto açık olacak surekli sana kalsa.hasta olursun kuzum maşallah kızıma :nazar: yaz gelsin rahat rahat gez şimdi olmaz kuşum.
Geçen kuzeninin doğum gunu vardı gorunce çocukları sevinçten ne yapacağını şaşırdın haklısın kuzum ne arkadaş ne yakın var bende bunalıyorum yaza gelmeden nasipse seni bi oyun gurubuna yollayacağımöaslındanistemiyorum ama azcık sosyal ol.
Annem deyince içim eriyor kuzum :love9: oyle geç söyledin ki o yuzden kıymetli benim için
Renkler şekiller sayılar hepsini biliyorsun bana yardımcı oluyorsun bulaşık makinası ve çamaşır makinası boşaltırken :aferin: şu sıralar anneannen gelecek nasipse seni çok özlemiş annecim :love9:  yazında biz gitcez inşallah annem
Allaha emanet ol kuzum  :amin:

asya81

Kuzucum uzun zamandır yazamamışım  :-ooo
Fırsatmı veriyorsun  yazayım annem 29 aylık oluverdin allahın izniyle kuşum 2,5 yaşına gireceksin miniğim :love9:
Geç oldu fakat kelimelerin arttı çok şukur bıcır bıcır :love9: bugun babaanneye gittik emziğini unutmuştum kızım emziksiz uyu öğlen dedim yok dedin :toothy10: yanaklarından sakallı biri optumu yanak kıpkırmızı oluyor opturtme kendini kızım :aferin: telefonum ortadan kayboluyor  arıyorum yok kızım nerde diyorum bak deyip götürüyorsun telefona şarja takmış buluyorum  :toothy10: iş karıştırıyorsun hikaye kitapları yapbozlar en sevdiklerin şimdi uyudun ne zaman sallanmadan uyuycan merak içindeyim :laughing7:

asya81

Annecim uzun zaman yazamamışım şuan tam 33 aylıksın üç yaşa bişey kalmamış allahın izniyle bebeğim
Aklımda kalan yaptığın şeyleri yazayım istedim.temmuz ayı boyunca anneannede kaldık :hello2: çok guzel geçti tabi senin yaramazlıkların neticesinde köprucuk kemiğin kırıldı :-ooo :crybaby2: koşturup duruyordun ayağını kaydımne oldu kanepenin altına çarptın ben görmedim fakat çok ağladın hemen hastaneye götürdük ve kırıldığını öğrendik :y25: babaya söyleyemedik üzülür diye gelince haberi oldu. Allaha şukur kaynadı kemiğin :amin:allah beterinden saklasın annem :amin:
Anneannede konuşman çok gelişti bebeğim bıcır bıcırsın bitanem :nazar: kurban olurum sana aşkın sen :love9: denize götürdük seni kollarına iyi gelir diye ama girmedin kızım korktun girdiğindede çıkaramadık :ehi: doğum gunun için birsürü plan yaptın şimdiden :ehi: menüde neler olmalı hediye ne gelsin :ehi:  :toothy10:
Bayramda herkesin elini öpüp para bile topladın :toothy10: utanmadan sokaktan geçenin elini opecektin :toothy10:
Kardeş istemiyorsun soruyorum :toothy10: hayıy diyip bağırıyorsun :toothy10: zaten bende hazır değilim :icon_pale: sen zor çocuksun annem her anımız. Atraksiyon gerilim :ehi: şaka bir yana allah hayırlısını nasip etsin bebeğim :amin: şu sallanmadan uyumanda bir bitse allahın izniyle
Neyse bebeğim daha sonra inşallah tekrar yazarım kuzum :love9: