28 Nisan , 2024, 22:26:04

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: Balböceği - 17 Ağustos , 2013, 13:53:56
Allah yardım etsin, benim oğlanda bir ara öyle yapıyordu gece geç yattığı halde ne zaman hatırlamıyorum gece okuya okuya yatırıyordum çocuğu  :ehi:

Sabret düzeliyor.. Ne yapacan çekecen  :ehi: :ehi:
öyle bacım çekiyoz :y25: inşallah düzelir :amin: düzelir dimi ;D sen daha tecrübelisin

xxcansuxx

asya ya evet nazar falan oluyordun kuzucuk oku sende bol bol...
dişde değilmiş seninki prmağında oynatıyor seni valla Allah sabır versin inş. düzene girer belki 2 yaş sendromudur oda yeni çıktı bizim analar bilmiyor bile öyle birşey  :k06: :k06:

asya81

haklısın okuyum ben bunu
doğru diyorsun önceden peşpeşe aralıksız doğururlarmış ne sendromu varmış ozaman şimdi moda bunlar sanırım depresyon sendrom anasını satayım :k06:

asya81

bugun yine insafsızlığın üzerinde :cildir: :cildir: derdin nedir anlamadım

asya81

kızım nedir bu yaptığın senin yedin bitirdin beni :cildir: :cildir: neden gece illla birde kalkıp saatlece sallatıp yatağa koymamla fırlıyorsun ağlayarak :cildir: yada komple beşte uyanıyorsun bende altıda bırakıyorum sallamayı zaten sabah olmuş oluyor bıraksam 8 e kadar sallatcaksın :cildir: eşek var seni sallıycak dimi kullan bakalım.
bunun acısını çıkarcam senden kızım saahtan dikilcem tepene uyandırıcamuykunun en güzel yerinde insafsızca

xxcansuxx

asya ya helalin var senin uykunun en tatlı zamanları kzını ayağında sallayark geçiriyorsun sabırlısın valla...
ayyy zordur ya 2.Bebe gelirken aklımda diyeyim üzülüyorum sana ama elden ne gelir seninki iyice alışmış sallatmaya...benimkide yapıyor ama hep diş dönemlerinde birde sıcakladığında seninki farklı

bu arada gündüz uykusu nasıl acaba çok uyuyorda dalamıyor mu gece  :icon_scratch: :icon_scratch:

asya81

ahhh canım birde bana sor sabrı çıldırtıyor beni gündüz zaten canımaokuyor bırakmıyor ki gecede dinleneyim :cildir:gündüz saat ikide uyur yarım saat sonra uyanır bir saatte ayakta salatır toplamda 1.5-2 saat uyur :cildir: ne diyim bunada şükür

asya81

annecim 21. ayımız bitti gibi 22.ayımızdayız allahın izniyle :amin:
dün doğumgünümdü 32 yaşıma girdim kızım sen büyürken ben bir adım daha yaşlandım sen oldun olalı daha bir hızlı yaşlandımmı ne :-ooo önceden bir dolu çantam vardı içinde bir dolu eşyam aynam tarağım makyaj malzemelerim şimdi ise senin çantan içinde köşeye sıkışmış cüzdanım ve ortak olduğun telefonum :k06: topuklularlada vedalaşalı çok oluyor zaten biliyormusun kızım ben çok kokoştum  :k06: galiba resimlere kaldı... tırnaklarım daima bakımlı ve manikürlüydü en son paspas yıkarken kırdım sonra dedim ki senin nene gerek tırnak mırnak... kendimi saldımmı ne kızım
herneyse babişin sürpriz yapmak için bir hafta önceden telefon spariş etmiş neyse doğum günündebirgün önce sparişi geri çekmişler ve sadece kılıfını yollamışlar  :toothy10: baban üzüldü bişe veremedim doğum gününde diye aslında hiç mühimdeğil kızım yeter ki ağız tadımız olsun
dün güzel güzel yemekler yapıyordum yer yer seni kontrol ederek çünkü ne pok yiycen belli olmuyor bir baktım balkondaki saksının içindeki toprağı dökmüş onla oynuyorsun :cildir: hemen yıkadım seni o ara şişenin kapağını açıp koltukları ve sana yeni aldığım kitapları sulamışsın :caca: ve yırtmışsın babanın tansiyon aletini açıp pilini çıkarıp kapağını ve pillerini atmışsın biryerlere :cildir: halıyı ters çevirmiş oyuncaklarını savurmuşsun her yere ve kevin neresine soktuysan suluğundan haber alamıyoruz kaybolmuştur hükümsüzdür :ehi: bunları yazarken ben. yoruldum ama sen yorulmadın  :k06:
bide şu var sen20 günlüktün odanı ayırdım ta ki bir hafta öncesine kadar kendi odanda uyurdun ama bir hafta ongündür yanımıza yerleştin :cildir: uyumuyorsun odanda mümkün değil korkuyorsun sanırım millet senin yaşındaoda ayırırben şimdi odama aldım seni :ehi: pek terssin annecim huysuzum benim

nelss

sen yine iyimissin canım ben hamilelikte saldım kendimi  :-\ :-\  :suclu: :suclu:
çantamda cüzdan telefon ve yicek olduğum günlük meyve var  :hungry:  :laughing7: :laughing7:
makyajı fönü manikürü parfümü unutalı aylar oldu krem kokusundan ble nefret ediyorum  :igrenc: tek kokulu seyim sampuan  :dontknow: insallah hamilelkten sonra düzelir bu durumum
bde çocuk doğduktan sonra düşünemiyorm kendimi  :honk: :honk:

asya81

ben hamileykende çok kokoştum çünkü hiçbirşeyden tiksinmedim meğer sessiz atık çiftesi pek olur ve fırtına öncesi sessizliği yaşamışım :toothy10: :toothy10: benimkız karnımdayken hareketi dışında rahatsızlık vermedi
senin midebulantın tiksinmen geçer doğumdan sonra düzene girersin korkma

asya81

annecim bugun tam 22 aylıksın kocaman oldun kuşum :nazar:
lakin birşeyleri hala anlatamıyorsun ve buda seni sinirlendiriyor  :k06: minik bir ergensin artık :toothy10:  bi isyan bi herşeye gözyaşları :toothy10:
ben ne iş yaparsam takip edip aynısını yapıyorsun mesela dün yaprak sarıyordum oturdun yanıma koydun yaprağı içini koyup dürüp yalap şalap bana verdin :toothy10: içindende az tırtıkladın
epileydimi alıp oturmuş bacaklarında koltuk altında gezdirirken yakaladım :toothy10: allahtan açamıyorsun henüz :ehi: ayakkabılarımı takılarımı kullanmanda ayrı olay gecen rujumu parmaklayıp sürmüşsün orana burana :k06: dün oje sürüyüm diye. getirdin tırnaklarına kızım bu ne acele hele bir büyü süsleneceğin vakitte gelecek
giyeceğin üstü önce aynada vücuduna tutup bakıyorsun :toothy10: genelde benim pırıltılı şeylerim hoşuna gidiyor senden çekeceğimiz var anlaşıldı :toothy10: iki yaşınada bişicik kalmadı allahın izniyle miniğim   :amin: babişinin doğum günüde geliyor bakalım  :hello2: ne alsakki kuşum  araştıralım şimdi uyuyorsun birazdan hortlarsın  ;D allaha emanet ol annem benim :love9:

asya81

kuşum 22 ay 15 günlüksün  :hello2: iki yaşımıza bişicik kalmadı  :amin:
çooook yaramazsın vede sinirli vede dağınık :cildir: nereye gitsek belli ediyoruz kendimizi :toothy10: evin altını üstüne getiriyorsun annecim pasaklı olma annecim kızarım :caca: sürekli babanı çağırıyorsun adıyla :toothy10:öme öme. diye :toothy10: asker arkadaşınmı annecim o
aldığı. tüm kitapları yaladın yuttun keşime haznen çok geniş herşeyi biliyorsun lakin daha sese dökemedin kediler yedi dilini heralde :toothy10:
çok süslüsün bilezik yüzük kolye bayılıyorsun takıp takıştırmaya :toothy10: giydireceğim şeyi önce aynada bakıp inceliyorsun yakışmışmı diye
bi halt yeyince yediğin haltı gösterip dudağını titretiyorsun bi halt yedim bakın ama kızmayın diye :toothy10: insan o suratı görürde kızabilirmi :love9: seni uyanık seni
her geçen gün daha bi bilinçleniyorsun lakin oyuncak araban ve alışveriş arabana sinir oluyorum takur tukur içine koyuyorsun bebeğini gezdiriyorsun eğer içinden düşerse bebek feryat figan kızıp fırlatıyorsun herşeyi :caca:
ayrıca sabah yaptığım seramik vazoyu kırdığınıda unutmadım :caca: kırmış bile birleştirmeye çalışıyorsun beni görünce anlatmaya çalıştın istemeden oldu gibi büzerek dudağını ben nasıl kırdın vazomu diyince gittin babaya teselli etsin diye :ehi: kır annecim senden önemlimi lakin bu alışkanlık haline gelmesin :caca:
allaha emanet ol kuzum

nelss

:nazar: :nazar: masallah minik cadıya  :love9:

asya81

asya81

küçük kurabiyem 23 ay 7 günlüksün :nazar: :love9:
Allahım seni esirgesin hertürlü kötülükten annecim son haftalardagelemedim yazamadım birşey dayını cadoloz birkızla nişanlandırdık kızım :cildir: gördümde böylesini görmedim :-ooo tarifi mümkündeğil annecim allah haklarında hayırlısını versin :amin:
bayram yaklaşıyor kuzum iki sene önce kurban bayramı arefesinde evimize gelmiştin annecim :flowers: zaman hızla akıp gidiyor tutamıyoruz... evlenince hele sen olunca zaman gerçekten hızlı önceden geçmek bilmezdi şimdi akıyor sen büyüyorsun anan yaşlanıyor :toothy10:
annecim yemek yedirmiyorsun insana masanın tepesine çıkmaya çalışıyorsun herşeyin içindesin
hele babana üzüm yedirişin var tek tek al al diye diye yerim o ağzını :love7: babanı camda bekliyorsun giderken el sallayıpöpücük konduruyorsun baban eğer uzanmışsa yanağına öpücük konduruşun var :love7: yerim seni ama hep babaya anaya bi öpücük  yok :caca: işin düşünce öpüyorsun zilli
lazımlığını koydum tuvalete onun tuvalatin olduğunu biliyorsun ne zaman ben tuvalete girsem sende lazımlığına oturuyorsun :toothy10: çiş yapmak için değil ama şu iki yaşını geç eğitime başlayalım annecim bunuda alnımızın akıyla ananı üzmeden yap olurmu kuzucum :aferin: iyiki benim kuzum olmuşsun annecim ilerdede inşallah anneye babaya hayırlı evlat olursun inşallah   :amin: zaman kötü insanlarda zamanın getirdiği kötülükte allah her evladı olanın karşısına iyi insanlar çıkarsın küçük kuzum :amin: ilerde dediklerimi dinler annenin dedikleri kulağına küpe olursa ne ala dinlemessende inşallah daha iyibildiğin için olur kimsenin seni üzmesine izin vermeyeceğim allah izin verirse küçük kelebeğim
bayramda validegile gidecez bakalım lakin 8 saat yolda ne yaparım bilemiyorum çünkü en son ankaraya gittik dayınınnişanına yol 4 saat kusa kusa geldin yol tutuyor annecim lakin gidelim istiyorlar yapacak bişeyok senin hasta olmanıda istemiyorum hayırlısı olsun bakalım bitanem allaha emanet ol kuzum :amin: