FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

asya81

Kiziim niye uyumuyon :caca: kac saattir ayagimdasin :-[ el insaf ates cikiyor sinirden bende :cildir: :cildir: :cildir: :y25: :sleepy1: :sleepy1:
Midemede vurdu sinirden agri :y25:  :cildir: :cildir:

asya81

Annesinin misi  :love9: aski herseyi :love9:
Cok yaramaz bir okadarda tatlisin kuzum  artik herseyi biliyorsun anliyorsun  :aferin: ama konusmak yok dilini kedilermi yedi kizim :toothy10:
Banyo vakti cipcip yapcaz gel kizim diyorum kosarak gelip ustunu cikarmaya calisiyorsun :toothy10: evde cibil dolasmak cok hosuna gidiyor.bide elin hemen pitisa gidiyor niye karistiriyorsun anlamiyorum  :toothy10: annem erkek olsan cek sundurde pipiyi sen kizsin kusum cok ayip :toothy10:
Hala banyo yapamiyorum rahat rahat izin vermiyorsun
Yatak odasindaki gardrop surgulu acip icindekileri dokup sacip icine giriyorsun  :caca: sonra ben katlarken yine dagitiyorsun yaramaz.kendi cekmecelerinide gunde kac posta dagitiyorsun :cildir:
Boyun uzadi kiyafetlerden anladim kilo icin bise diyemicem cop bacaklisin
Hergun ceviz incir tahin pekmez kaymak yediriyorum ama yok kilo milo :toothy10:
Opuyorum kuzucum :love7:

asya81

Bugun itibariyla 16 ay 17 gunluksun kuzum
Gece sabaha kadar vizirdandin 11de uyudun attik yatagina 12de uyandin 2ye kadar salladim   :sleepy1: sonra 4de uyandin 6ya kadar salladim sonra sabah 8:30da gumburtuye kalktim park yataktan atlamissin :icon_pale: niye yaramazsin kuzum daha derin yatagi nerden bulcaz sana
Cok korktum kuzucum sadece annenin kolunda sakinlesiyorsun.dislerine jel ssurdumki elime sol azilar sert sert geldi daha bir ay inletcen bizi sanirim kusum.
Suan ayakta uyuyorum :sleepy1:
Sana cici elbiseler dikicem kumaslar aldim bitanem yazin allah nasp ederse giydircem kuzum :

@Melek Yüzlüm@

bizde başladık diş serüvenine zormuş Allah kolaylık versin canım  :amin: :amin:

asya81

Alıntı yapılan: @Melek Yüzlüm@ - 15 Mart , 2013, 13:02:30
bizde başladık diş serüvenine zormuş Allah kolaylık versin canım  :amin: :amin:
Amin canim cok zor dis :cildir:Bebekken ne guzelmis emzir gaz cikar ytir simdi :cildir: :cildir:

Balböceği

Allah şifa versin bizde çok çektik dişten  :icon_pale:

asya81

Alıntı yapılan: ❦Balböceği❧ - 17 Mart , 2013, 23:04:45
Allah şifa versin bizde çok çektik dişten  :icon_pale:
Amin saol canim su saat oldu ayagimda :cildir:
Bide bugun kuzeni geldi bizimkindn bes ay buyuk kosturdular saatlerceve oglende bir saat uyumasina ragmen bu nedir  :cildir:Kutuk gibi uyumasi lazim ama o disler :cildir:

asya81

Annecim
Haftasonu halangil bizdeydi ve kuzeninle ne oynadin oyle annecim :love9: senden bes ay buyuk ayni boylarda bidir bidir kosturdunuz yakalamaca oynediniz  :love9: o seni ebeliyor kaciyor sen onu ebeliyorsun kaciyorsun aksama kadar kosturdunuz evde bide kendi aranisda konusuyordunus ama bis anlamadik :ehi: :toothy10: oyuncaklarini hic paylasmadin pinti kizim toplari aliyor balkan sen elinden alana kadar neler ettin ormalde yuzune bakmassin zilli.kuzenlerin balkan ve kaan  yazin neler yapacaksiniz acaba yazlikta kudururmusunuz birbirinizimiyersiniz bilmem. :toothy10:

asya81

Guzel kizim bu dislerine benden gelsin :caca: :cildir: :violent1:
Nedir boyle bilmiyorum daha on disin var zaten bir yasinda cikarmaya basladin :cildir:
Dun gece 11de uyudun 12de aglayarak uyandin saat biri geciyordu yatagina attim saat sabah bese kadarkirkkez uyandin sabah beste komple uyandin demin uyudun :cildir:Saat 11e geliyor bu arada
Nedir bu dislerden cektigimiz ust azilar cikti kopek disleri dusunemiyorum :cildir:
Ciksada kurtulsak yaza gelmeden yoksa sanada banada zor olacak kuzum :cildir:
Ben temislik yaparken surekli arkamdasinis yaptirmiyorsun viledama hayrandin gecen babis sana oyuncak vileda almis beni takip ettigin belli ayni sekilde kovaya daldiriyorsun paspasi sonra sikiyorsun suyunu yerleri siliyorsun :k06:
Vucuduma krem surmemi taklit ediyorsun hatta suruyum diye oturuyorsun onume hatta kendi kremini bile biliyorsun
Gecen fularimi bulmussun getirdin basima ort diye  yakistida zilli kizima 
Bu arada ayakkabinin teki yok kesin cope attin ve gitti dilber ayakkabi
Ne yapcaz havada guzel nasi cikcaz disari yaramaz kizim ayakkabinin biri kucuk digeri buyuk geliyor ve sen kalk ayagina olan ayakkabinin tekini cope at ahhh kizim ahhh

asya81

masallah kizima 17.ayimisda bitiyor insallah :amin:
ahhhh disler ah kizim actirmiyorsunki rahat rahat bakayim istah da gitti yine..
su saatleri alip duruyorlar ya uyuz oluyorum uyum saglayamiyorus iste :cildir: sabahin seherinde kalkti. yine aldim aramiza bi oraya atti kendini bi buraya baktiuyumus kalmissin :toothy10: inat ettim sallamadim israrla durttun beni ayaginda salla diye ama sallamadim keske hep boyle uyusan kUzum
bide su uyku tulumu isini napicaz simdiki tulumun terletiyor hava isindi ustunu asla ortturmuyorsun ne giydircem sana ben.yazlik tulum alayim bari.
yanimdada uyumuyorsun ki her dakika ustunu orteyim
dun babisle bagdat caddesine gidelim dedik ordan sahile cikalim az deniz havasi al ama ne mumkun bir yere parkedip de durmak :cildir:mecbur donduk dukkanimiza ugradik ordan markete gittik eve geldik azcik uyudun sonra parka ciktik minnosum parkta kendini kaybediyorsun
sonra evimise geldik balkonu yikadim sildim actim kapisini girdin ciktin surekli pek hosuna gitti
ama bir korkuluk yapmali balkona allah korusun kuzum senin isin belli olmaz
bu arada 10dis kaldi alt azilarda hafiften belli bakalim ne zaman cikacak
opuyorum kuzumu :love9:

asya81

bıtaneeem 17.ayımızıda bıtırdık sukur :amin:  yaklasık 15-20 gundurgunduz uykularını teke dusurdun 2 saat kadar uyuyorsun bır saatı delıksız bır saatı malesef sallamalı :cildir: demın parktan geldık parrkta adamın bırı kopegını gezdırıyordu sıyah kocaman bır labrador ne kostun pesınden bagırarak sevdın resımlerınızı bıle cektım kuzum :love9:
salıncaga bınemedık bugun yagmurdan ıslanmıs senın bınebılecegın salıncaak bende dıgerıne kucagıma alıp bındırdım bayılıyorsun salıncaga :love9: yalnız senın kostugun cımlerdekı cıceklerıhep koparmıslardı uzuldum cok hosuna gıdıyordu cıceklerı toplayıp kucuk demet halıne getırıp eve kadar tasıyordun :k06:
bıde yemek yerken masaya saldırmana yontem gelıstırdık o kadarmasamız mama sandalyelerımız olmasına ragmen kullandırtmıyorsun. bende tahta yer sofrası kuruyorum oturuyorsun yanıma sessız sessız yıyorsun bızımle cok hosuna gıttı :k06:
kaka yaptınmı artık gelıp gosterıyorsun bezını cekıstırıp degıstır dıye :toothy10: :aferin:
uyan tekrar cıkalım parka kızım benı yorma olurmu arabanı almıyoruz yanımıza bılıyorsun

asya81

kızım su saattekendımi ancakböyle ifade ediyorum  :cildir: :cildir: :cildir: :BangHead: :BangHead: :cildir: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :y25: cok uykum var insaf artık kızım yaaa :cildir:

KasrıCinan

canım okurken kendi anlarım aklıma geldi ve hep güldümm.aynı bu çocuklar... :sad1: :ehi: :ehi:
ZIRT BIRT uyanmalar mızırdamalar.ALLAHIM ne zaman bitecek derken çok sükür masallah 15,ayında daha yeni düzene girmeye basladı benim oğlanın uykusu..seninkide girer bu saatten sonra düzene.ALLAH yardımcın yardımcımz olsun.Bu dişler çıkana kaç kere hasta oldu...sürekli ağrı ve bizde mahvolduk haliyle.ALLAHIM baska dert keder vermsin.annelik bu insan herseye alısıyor.bazen çok uyusun bu seferde kendim uyanıyorum bu evhamla ayy çok uyudu birseymi oldu diye,,, ::) ;D ;D Bu günlerde böyle böyle geçip gidecek insallah,,
ALLAHA EMANET OLUN KIZINLA...

اَعُوذُ بِكَلِماَتِ اللهِ التَّآمّةُ مِنْ كُلِّ شَيْطَاَنِ وَ هآمَّةِ وَمِنْ كُلِّ عَيْنٍ لاَمَّ

asya81

saol canım allah razı olsun ınsallah oglusun hep duzenli gider butun disler tamamlandımı
zaten bu aylarda eger dis yada hastalık yoksa deliksiz uyurlarmıs bizim disler malesef daha yarısı tamamlandı ınsallah yaza uzatmaz yazın zor olur bide ishal felan yaparsa
öyle böyle buyuduler allahın izniyle sukur :amin:
sizde allaha emanet olun bacım :opucuk:

asya81

annem kuzum :love9: senin yüzüne baktımmı içim eriyor sanıyorum pamuk gibi yanaklar öpmelere doyamıyorum :love9:
geceleri ağlıyorsun içli içli göz kapalı şu dişler ahhh ahhh :caca: havada kapandı yine çıkaramıyorum dışarı
geçen çıktığımızda çocukların toplarını alıp kaçırdın alıyorum elinden gidip başka çocuğunkini alıyorsun.gittik seninle bir topta sana aldım bıraktın elindn birisi pusetin altına top koymuş gömülmüş içine onu almaya çalışıyordun :toothy10: aç gözlü kızım
artık legolarıı birleştirip kule yapıyorsun :aferin: bişey istedinmi diretiyorsun bagırarak bu huyunu sevmedim kızım :caca: kız dediğin az uslu olur :aferin:
kardeş yapma fikrimden hep soğutuyorsun annecim :toothy10: bazen diyorum belki kardeşin uslu olur yada tam tersi seni aratırsa :-ooo hayırlısı artık annecim  :love9: