FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

banu_fth

ay massallah 60 gunluk olmus bılee ..  :nazar: :nazar:
ay sallamaktan hıc haz etmezdım cocukları hatta zararlı olabılcegını bıle dusunurum ama ınsan mecbur kalıyo baska turlu uyumuyo bu cadılar  :k06: sallıorum bende valla  ??? :k06:
saglıkla buyut cnm .. tepkı verıormu sana yanı 60 gunluk olunca oyunlar oynayabılcekmıyız merak edıorumda  :k06:

benımkıde 11.30 a kadar vızıldadı yapısıktık resmen saat 9 dan 11.30 a kadar.. tabı yoruldum..
yenı yıla gırdık yarım saat sona koltukta sızmısım  :ehi: :ehi:
evdeydık bız 40 ımız cıkmadı henus..  :love9:

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 02 Ocak , 2012, 12:49:58
ay massallah 60 gunluk olmus bılee ..  :nazar: :nazar:
ay sallamaktan hıc haz etmezdım cocukları hatta zararlı olabılcegını bıle dusunurum ama ınsan mecbur kalıyo baska turlu uyumuyo bu cadılar  :k06: sallıorum bende valla  ??? :k06:
saglıkla buyut cnm .. tepkı verıormu sana yanı 60 gunluk olunca oyunlar oynayabılcekmıyız merak edıorumda  :k06:

benımkıde 11.30 a kadar vızıldadı yapısıktık resmen saat 9 dan 11.30 a kadar.. tabı yoruldum..
yenı yıla gırdık yarım saat sona koltukta sızmısım  :ehi: :ehi:
evdeydık bız 40 ımız cıkmadı henus..  :love9:
BENDE KAÇ GÜNDÜR SENİ DÜŞÜNÜODUM CANIM YA NERDE GELMİO KIZI YORUYOR GALİBA DİE :laughing7:CANIM SALLAMADAN ASLA UYUMUYOR :cildir: :cildir: ÖNCEDEN DERDİM ŞUNA ALIŞTIRMIYCAM BUNA ALIŞTIRMIYCAM ANLADIMKİ BEBEKLER BİZİ YÖNLENDİRİYOR BİZ ONLARI DEİL :toothy10: ŞİMDİLİK DÖNENCEYE BAKIP GÜLÜYOR TEPKİ VERMEYE BAŞLADI BAKALIM SENİNKİ NELER YAPCAK ANNESİ :love9:

asya81

banu_fth

OY YERIM ONUDA DÖNENCESINI DE  :love9:
BIZIMKIDE GULUYO AMA BILINCSIZ OLDUGU BELLI  :k06: :k06:
AYNEN ÖLE VALLA .. BIZIM SECIMIMIZ HICBISE.. KUCAGA ALISTIRMAMALIYIM DIORDUM .. IH IH IH YAPIO YERINDEN ALMAYINCADA VİİYUUUU BASLIYO SONRA INGAYA DÖNUSUYO KIYAMAYIP ALIORUM KUCAGIMA  :ehi:
BAKIM NAPCAK DIYE BEKLIORUM BAZEN DE  ::)  BAZEN DE ÖLESINE UYANIK DURUYO YERINDE .. HIC BELLI OLMUYO SAGI SOLU  :k06:  AMA KESINLIKLE PATRON O  :ehi:

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 02 Ocak , 2012, 14:13:03
OY YERIM ONUDA DÖNENCESINI DE  :love9:
BIZIMKIDE GULUYO AMA BILINCSIZ OLDUGU BELLI  :k06: :k06:
AYNEN ÖLE VALLA .. BIZIM SECIMIMIZ HICBISE.. KUCAGA ALISTIRMAMALIYIM DIORDUM .. IH IH IH YAPIO YERINDEN ALMAYINCADA VİİYUUUU BASLIYO SONRA INGAYA DÖNUSUYO KIYAMAYIP ALIORUM KUCAGIMA  :ehi:
BAKIM NAPCAK DIYE BEKLIORUM BAZEN DE  ::)  BAZEN DE ÖLESINE UYANIK DURUYO YERINDE .. HIC BELLI OLMUYO SAGI SOLU  :k06:  AMA KESINLIKLE PATRON O  :ehi:
:toothy10: :toothy10: BEKLE GÖR GÜLÜŞLERİ BİLİNÇLENİNCE :occasion5: BENİMKİ BİDE KOLİK GECELERİ AĞLAMA KRİZLERİ ZOR İNŞALLAH SENDE O SORUN OLMAZ :amin: :amin:

banu_fth

ILK BASTA VARDI TAM ÖGLEN BASLIORDU YARIM SAAT HIC SUSMADAN AGLIORDU SONRA 3 SAAT BOYUNCA YAPISIK YASIORDUK KUCAGIMDA EMZIRIORUM ALTINI DEISIORUM SALLIORUM HOPLATIORUM HICBISI KAR ETMIORDU ..

OM-X  DIYE SURUP VAR ONDAN VERDIM UST USTE 4-5 GUN SONRA UNUTTU SUKUR GECTI SANIRIM .. KOLIK ICIN BI SURUPMUS BU .
GAZ SANCILARINADA IYI GELIYO .. SURUBU ICTIKTEN YARIM SAAT SONA CAART CUURT CIKARIODU GAZINI  :ehi:
ONUN YERINE BEN OOOHHH DIORUDUM  :toothy10:

banu_fth

ha canım bırde kımyon ıctım ben .. kızada verdım ıkı gun .. sonra hep kendım ıctım ..

kımyon ıkı tatlı kasıgı bır bardak kadar suya koydum ıkı de seker attım .. kaynattım ılıyınca ıctım ..
onunda faydası oldu gazı rahat cıkınca aglama krızlerı bıttı sukur  :amin:
onu yeme bunu yeme yapmıorum bı tek .. nohut kuru fasulye gıbı belırgın selerı yemıorum gaz yapan..
onun dısında yogurtta gaz apar dedıler ama yıyorum .. gunde bı kere kımyon ıcıorum yetıyo  ;)

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 02 Ocak , 2012, 14:21:10
ILK BASTA VARDI TAM ÖGLEN BASLIORDU YARIM SAAT HIC SUSMADAN AGLIORDU SONRA 3 SAAT BOYUNCA YAPISIK YASIORDUK KUCAGIMDA EMZIRIORUM ALTINI DEISIORUM SALLIORUM HOPLATIORUM HICBISI KAR ETMIORDU ..

OM-X  DIYE SURUP VAR ONDAN VERDIM UST USTE 4-5 GUN SONRA UNUTTU SUKUR GECTI SANIRIM .. KOLIK ICIN BI SURUPMUS BU .
GAZ SANCILARINADA IYI GELIYO .. SURUBU ICTIKTEN YARIM SAAT SONA CAART CUURT CIKARIODU GAZINI  :ehi:
:toothy10: şükür geçmiş bende sap simplex deniyorum her bebek başka tepki veriyor sanırım bu ilaçlarına bazısı zinko bazısı nurse iyi geliyor hepsini deniycem :toothy10:

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 02 Ocak , 2012, 14:23:28
ha canım bırde kımyon ıctım ben .. kızada verdım ıkı gun .. sonra hep kendım ıctım ..

kımyon ıkı tatlı kasıgı bır bardak kadar suya koydum ıkı de seker attım .. kaynattım ılıyınca ıctım ..
onu yeme bunu yeme yapmıorum bı tek .. nohut kuru fasulye gıbı belırgın selerı yemıorum gaz yapan..
onun dısında yogurtta gaz apar dedıler ama yıyorum .. gunde bı kere kımyon ıcıorum yetıyo  ;)
canım bende o gaz yapar şu yapar die die bişey yiyemes hale geldim keçi yoğurdu sütü yiyorum gaz yapmıomuş ha bide keçi peyniri bende kimyonlu rezene içiyorum humananın o fayda etmedi dediğini yapim bende

banu_fth

kıza cok cok kaynattıgım su ıle verdım bı cay kasıgı yutturdum  :-* yeterlı oldu

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 02 Ocak , 2012, 14:24:52
kıza cok cok kaynattıgım su ıle verdım bı cay kasıgı yutturdum  :-* yeterlı oldu
:icon_thumright:

banu_fth

Alıntı yapılan: asya81 - 02 Ocak , 2012, 14:23:34
Alıntı yapılan: eylül_üm - 02 Ocak , 2012, 14:21:10

:toothy10: şükür geçmiş bende sap simplex deniyorum her bebek başka tepki veriyor sanırım bu ilaçlarına bazısı zinko bazısı nurse iyi geliyor hepsini deniycem :toothy10:

ılk gun etkı etmıormus gıbı oluyo ama ıkıncı gun anlıorsun surup etkı etmıs  :k06:
yıne agladı 3 gun bır hafta ıcınde kayboldu sukur  :amin: :nazar:
kaynanam sekerlı su ver dedı sancılarına ıyı gelır .. ıkı cay kasıgı yeter ona dedı
annem kımyonlu su ver dedı ıkısını de yaptım ben  :k06:
kendımde ıctım kımyonu..

sızde kurtulun ınsallah  :amin: :amin: cok zor yaa bı kere ben de onunl aagladım .. sınırı bozuluyo ınsanın kucagında aglıyo caren yok bısıyın yok ne yapsan kar etmıyo cok zor  :cildir:

banu_fth

Alıntı yapılan: asya81 - 02 Ocak , 2012, 14:24:46

canım bende o gaz yapar şu yapar die die bişey yiyemes hale geldim keçi yoğurdu sütü yiyorum gaz yapmıomuş ha bide keçi peyniri bende kimyonlu rezene içiyorum humananın o fayda etmedi dediğini yapim bende

kımyon ıctıkten sona kuru fasulye yedım bı kere ama önce kuru fasulyelerın fasulyesını kaynattım suyunu döktum
sonra yemege kattım öle pısırdım aklında olsun ..
yıyceksın kı vıtamınlı olsun sutun yarasın doyursun cnm mecbur  :opucuk:
bakalım gunumuz gunumuzu tutmuyor .. 40 ımız cıksaydı bakalım hayırlısı ..
ben evı toplayım hazır uyuyoken cok öptuk sızı cnm ..
fındıkına saglıklı huzurlu gunler sana da bol enerjı dılıorum  :k06: :love9: :amin: :nazar:

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 02 Ocak , 2012, 14:30:59
Alıntı yapılan: asya81 - 02 Ocak , 2012, 14:24:46

kımyon ıctıkten sona kuru fasulye yedım bı kere ama önce kuru fasulyelerın fasulyesını kaynattım suyunu döktum
sonra yemege kattım öle pısırdım aklında olsun ..
yıyceksın kı vıtamınlı olsun sutun yarasın doyursun cnm mecbur  :opucuk:
bakalım gunumuz gunumuzu tutmuyor .. 40 ımız cıksaydı bakalım hayırlısı ..
ben evı toplayım hazır uyuyoken cok öptuk sızı cnm ..
fındıkına saglıklı huzurlu gunler sana da bol enerjı dılıorum  :k06: :love9: :amin: :nazar:
saol canım kolay gelsin ha bu arada benimki 40ına kadar süper bir kızdı 40ı günü çozutmaya başladı :toothy10: evet günleri tutmuyor inşallah seninki 40ından sonra melek gibin olur :amin:

asya81

FINDIK KIZIM DOKTORDAN ŞİMDİ GELDİK DOKTOR TEYZENE NE GÜLÜCÜKLER ATTIN ANNEM :love9: :love9: :love9: BANA ÖYLE ATMASSIN GÜLÜCÜK ZİLLİ :toothy10: 5 KİLO OLMUŞSUN MİNNOŞUM :nazar: DOKTOR TEYSEN GAZIN VE KAKANI YAPABİLMEN İÇİN YENİ BİR MAAM ÖNERDİ İNŞALLAH İYİ GELİR TATLIM.BOYUNDA 57.5CM OLMUŞ KUŞUM :nazar: ŞİMDİ AĞIZINDA EMZİK UYUYOR GİBİ YAPION :toothy10: ALLAHA EMANET OL KUZUM BUGUN TAM 2 AYLIKSIN :nazar: :love9: :love9: