FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

asya81

annem gece derdin neydi 40 kez uyandın her kalkışın ayakta sallanma ve 1.5 saat toplamda 6 saat uyumadın ve benide uyutmadın :cildir: :cildir: çıldırıcam ya gözlerim acıyor annem çok sinirli bir insan oldum napıcaz böle :y25: diş desem değil çok şükür hastada değilsin bilmiyorumki ne olacak böyle her gece :cildir: :cildir: inatsın üstüne üstlük akrep burcunun en kötü şeyleri sende :cildir:

asya81

annecik 15.ayimizi bitirmek uzereyiz. :amin:Dün aksam bı oraya bı buraya kostururken kafanı oyuncak tencerene vurdun :y25: buyunuz gibi şişti kızım.sabaha kadar viziklandin.yakakta döndükte Can'ın yandı sanirim kuzum.camasir makinasını çalıştırmanı anladıkta fırının alarmını niye kuruyorsun cadı gece gece bize alarm soku yasatiyorsun :cildir: emziğini gündüz eline vermeye korkuyorum sokuyorsun biryere yada çöpe atıyorsun çöpü atmadan mutlaka kontrol ediyorum icinden neler çıkıyor neler :caca:Dun gece uymadığın için ayağımda sağlarken gecmisi okudum neler geçirmişim cadi :-ooo öyle böyle geçiyor Allah güç kuvvet saglik versinde :-ooo

asya81

Minik kuzum dun tv yi duvara asalim dedik cunku cok kurcaliyorsun.neyse burnumuzdan getirdin agladin durdun ilgilenmiyoruz diye.bas edemedim yataginda dur istedim bi kaza gelmesin diye basina agla agla kustun :cildir: ne yedirdiysem :caca: bide bu huyun var  :cildir: elimiz ayagimiza dolasti babanda sinirlenditvyide takamadik olmadi :caca: ne bicim aparat yapmislar :cildir: duvarda kafam kadar 4 delik olustu.bos bosuna bide sinirini cektik.gece tulum giydirmiyorum ev cok sicak oluyor ondan uyumuyormussun megersem :cildir: en kisik ayarda dogalgaz yinede ev yaniyor.halandaydik cumartesi halanin oglu senden 5 ay buyuk aman ne kiskanc annecim oyuncaklariyla oynadin diye seni sirtindan tutup tutup firlatti :caca: benim kizimin akli ermiyoro yusden karsilikta veremedin annecim.yaz gelsin sen onu hakkindan gelirsin :laughing7: o isigi goruyorum sende kizim :toothy10:

asya81

Su saaTte mok varda uyandin kizim :caca:8e kadar sallattirir uyanirsin sonra :cildir: :cildir:Gunude zindan edersin tabi.neden boyle oluyorki dislermi hay o dislere :caca:Bi rahat huzur birakmadi.kulaklarimda ugultu sanirim tansiyonum dusuyor 3gundur cok dusuk :cildir:

asya81

Kuzummm anneanne dede dayi geliyor naspse bakalim napicaksin gorunce :love9:
Bizde onlarla doncez kusum
Yaramaz olma :aferin:  zaten yarasmazsinda iyice azitma emi kizim :aferin:
Artik hep taklit yapiyorsun minigim ama agzindan bi anne lafi duymadik :cildir: tilki gibi herseyi biliyorsun ama sanirim kayit halindesin :aferin:
Gece uyutmak cok zorlasti aksam 4-5arasi son uykun gece 12oluyor hala dipcik gibisin uyumAya hic niyetin olmuyor zor bela uyuyorsun.bakalim anneannede neler edecen bana :cildir:
En son gittigimizde 10gun kaldik 10gun boyunca gece kabuslari Yasattin yaramaz kizim.boyle olacaksan hep seni alanda olmaz  :toothy10:

asya81

Anana aci be kizim su saat oldu uyumuyorsun surekli ayagimda :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:Kafayi bozucam

muhribe

acayip korkuyorum ben bu fındıktan  :-ooo :ehi: :ehi:
Allahın sevdiği kuluymuşsun adilecim, bi de çalışsaydın ne olacaktı, zombi gibi işe gönderirdi bu kız seni  :k06:

asya81

:toothy10:Ben her gece korkuyla uyuyorum tilki gibi ayakta hep :toothy10: allahtan calismiyorum dedigin gibi :amin:

asya81

Kuzucum bitanem hala anneannedeyiz pek mutlusun :love9: dede dayi teyze anneanne simarip duruyorsun kuzum benim sanki bir haftadir daha bilinclisin ne dersem anliyorsun.bugun parka goturduk teyzeye ne yapacagini sasirdin malum eve yeni tasindik park var ama cikamadik kis diye diger evdede yoktu hic gormedinki annem :honk:  bagira bagira bi oyana bi bu yana kostun salincaklara bindik kaydik :aferin: eve girmek istemedin agladin.yazin seni bool bolcikaririm annecim :opucuk:
Babayida ozledik bi tanem gelecek islerini halletsin insallah babiste seni cokk oslemis minigim :y25: simdi uyuyorsun uyanda bogusalim :toothy10:
Yakalamaca saklambac cok seviyorsun
Dedenin evindeki merdivenler ne hosuna gitti nasil orumcek gibi cikip teysenin odasina gidiyorsun.teysenin makyaj malzemelerini mahvettin :toothy10: ruja parmak sokulurmu :toothy10:
Tablet bilgisayar ve telefonum hasat oldu gordunmu mumkun degil almak istiyorsun saklayinca kiyamet kopuyor ama vermiyorum iyice cacaron oldun :ehi:

asya81

Guzel kizim hala anneannedeyiz dun baban geldi gorunce cildirdin sevincten  :love9:Bir haftadir daha bilinclisin ceketini getiriyorsun giydiriyimde disari cikalim diye :aferin: herseyi biliyorsun surekli biseyler geveliyorsun ama anlamiyoruz
Cep telefonunu kulagina goturup bicir bicir konusuyorsun ama anlamiyoruz :toothy10:
Yarin nasipse donces kizim sap gibi kalcas yine :y25:

asya81

Yaramaz kizim ne zaman konuscan sen bidir bidir telefonu kulagina tutup konusuyorsun ama biz anlamiyorus  :toothy10:
Ne dersem yapiyorsun :aferin: terligimi getir diyorum getiriyorsun
Kizim kumandayi getirdiyorum getiriyorsun
Telefonum ve ipad senin oyuncagin oldu asla ortayabirakamiyorum  :cildir: gordunmu fittiriyorsun.
Geceleri cok kalkiyorsun sabahlara kadar salliyorum bazen bende yasindan sonra kendin uyursun diye hayal etmistim ama nerdeeee :toothy10:
Bide kardesin olsa napardim  :-ooo karni. Burnumda senimi salliycaktim :-ooo
Yada dogmus kucagimda sen yine ayagimda :toothy10:  yok yok almayim simdilik :laughing7: allah saglik versindekizim bize simdilik dusunmeyelim :laughing7:
Coook yaramazsin ne bulsan kemiriyorsun su firinin alarmini kurmaktan bikmadin i :caca:
Camasir makinasinida calistiriyorsun
Tvnin kumandasi surekkli elinde kanal degistirip duruyorsun
Akillisin tamamda yaramassinda findik kurdu :love9: annis seni seviyor

asya81

Annecim dun hava okadar guzeldi ki seni parka gotureyim istedim halanlar gelcekti saat 1 gibi bekle bekle saat iki oldu yoklar  :cildir:Saat ikiyi geciyorlardi geldiler neyse o oogluna mama yedirirken dedim biz parka cikiyouz siz isinizi bitirin benide alin markete gidelim tamam dediler.parka geldik delirdin annem saga sola kosturdun durdun
Bekle bekle gelemedi halanla baban :cildir:
Sikildik eve dogru yuruduk  ha simdi cikarlar ha birazdan sen kosturum dururken nasil oldu anlamadim pat dustun kaldirima carptin bir cevirdimki aman allahim kan icinde agzin :y25: elim ayagim tutmadi ne oldugunu anlamaya calistim ustun basin kan ciindon nasil agladin :crybaby2: babaniaradim pecede havlu getir kizim dustu dedim aklim durmus neden eve cikmiyorsam  :cildir:
Eve ciktik okadar agliyordunki disin dudagini parcalamisti :y25:  agri kesici verdik kustun icin disina cikti bana sarildin agladin halana verdim ilac aramak icin kiyamet koptu kucagimda birtek sakinlestin.buz tutalim dedik tutturmmadin.baban o korkuyla bana kzdi  :crybaby2:  sanki bilirek dustun allah beterinden korusun annem akacak kan yeinde durmazmis :crybaby2:
Zoruyudun uyaninca unuttun acini sukur ama dok kotu oldu dudagin kiyamam sana  :love9: ne kadar dikkat etsmde basa gelene engel olunamiyormus. Allah beterinden korusun kuzum :amin:

muhribe

geçmiş olsun prensesimize  :sad1:
bununla kalsın Allah beterinden korusun  :amin:
bi sadaka verin canım kızın hayrına

asya81

Allah razi olsun canim  :amin: :opucuk: allah evlatlarimizi kazadan beladan korusun :amin:

asya81

Bitanecik yaramazim gece sabaha karsi uyandin sallamaktan bacagim koptu :cildir: gunduzde sallaniyorsun son zamanlarda sag kolum acayip agriyor rende kullanamiyorum zamaninda salincakta cok salladim ondanmi acaba yazi yazarken uyusuyor kollarim :cildir:
Babamizinda sag gozu flu gormeye basladi gozluk derecesi sandik bir yildir yirtiyorum kendimi git goster diye :cildir: goz icin tum dereceler denendi ama yine goremedi tesis konulamadi goz anjiyosu ve tansiyoru olculdu bise yok en son beyin mr cekildi insalllah kotu bise degildir kuzum :honk: allah korusun babamizi :amin: