FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Aralık , 2011, 17:44:15
:opucuk: canım ilkokul olayına güldüm  :laughing7: :k06: canım ası gercekten canlarını yakıyor şükür biz atlattık atesimiz biraz cıktı calpol verdim gecti şükür ama cok mırıldandı yavrum  :y25:
şükür atlatmışsınız yaa :amin: kaç gün huzursuz etti bende korkuyorm ya.ilacı doktormu önerdi

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: asya81 - 21 Aralık , 2011, 18:05:25
:opucuk: canım ilkokul olayına güldüm  :laughing7: :k06: canım ası gercekten canlarını yakıyor şükür biz atlattık atesimiz biraz cıktı calpol verdim gecti şükür ama cok mırıldandı yavrum  :y25:
şükür atlatmışsınız yaa :amin: kaç gün huzursuz etti bende korkuyorm ya.ilacı doktormu önerdi
evet canım atlattık şükür 4 gun hep mızıladı galiba agrıdı kolu ve bacakları yavrumun evet canım ilacı dr dedi eger atesi 37.5 olursa dedi yarım kaşık calpol verin dedi ama biz yarım kaşık vermedik çeyrek verdik  :laughing7: gecti şükür atesi bidahada cıkmadı  :nazar: :muzz: inş sizde atlatırsınız haa bide bişey sölücem canım bazıları asıya gitmeden calpol veriyolar ama o zararlıymış aşının tesirini alıyomus calpol
ben önceden vermedim sakın sende verme tatlım egerki atesi çıkarsa ver  :icon_thumright: her bebekte ates cıkacak diye bişey yokmuş belki senin fındığında cıkmaz rahat atlatır inş  :amin: :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

asya81

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 22 Aralık , 2011, 09:18:22
Alıntı yapılan: asya81 - 21 Aralık , 2011, 18:05:25
evet canım atlattık şükür 4 gun hep mızıladı galiba agrıdı kolu ve bacakları yavrumun evet canım ilacı dr dedi eger atesi 37.5 olursa dedi yarım kaşık calpol verin dedi ama biz yarım kaşık vermedik çeyrek verdik  :laughing7: gecti şükür atesi bidahada cıkmadı  :nazar: :muzz: inş sizde atlatırsınız haa bide bişey sölücem canım bazıları asıya gitmeden calpol veriyolar ama o zararlıymış aşının tesirini alıyomus calpol
ben önceden vermedim sakın sende verme tatlım egerki atesi çıkarsa ver  :icon_thumright: her bebekte ates cıkacak diye bişey yokmuş belki senin fındığında cıkmaz rahat atlatır inş  :amin: :amin:
saol canım amanbenimki zaten huysus iyice mızıltılı olmasın allah evlatlarımısa sağlık versin :amin: :opucuk:

asya81

tatlı KIZIM DÜN GECE SAAT 11 DE DURDUK YERE YİNE PATLATTIN AĞLAMAYI :y25: :y25:AKLIMIZ ÇIKTI KIZIM SANKİ BİYERİNİ KOPARIYORLAR GİBİ :y25: ÇOK ZOR BU.BABANLA SALLAYARAK ZOR SUSTURDUK GAZINMI VAR BİRYERİNMİ AĞRIYOR BİLEMEDİK :crybaby2: NE ZMAAN BANYO YAPTIRILSAN BÖYLE OLUYORSUN GÜN BOYU NE UYUYORSUN GECEDE AĞLAMA NÖBETLERİ YAŞIYORUS.ALLAH YARDIM ETSİN ÇOK ZOR :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: İNŞALLAH BU GECEDE ÖYLE OLMASSIN KIZIM :crybaby2: AİLEM YAKINDA OLSA DESTEK OLURLARDI YALNIZ OLMUYOR KIZIM.KOMŞUDA YOK KOŞTURSUN YARDIM İSTİYİM.NEYSE ÖYLE BÖYLE BÜYÜYECEKSİN KIZIM ALLAH SAĞLIK VERSİN SANA :amin: :amin: ZATEN ADETTE OLDUM SÜTÜM İYİCE AZALDI KIZIM :y25: :y25: BİR 6AY DOYA DOYA İÇEBİLEYDİN KEŞKE ANNECİM.ALLAHA EMANET OL KUZUM

asya81

GÜZEK KIZIM BUGUN 54 GÜNLÜKSÜN  :nazar: NETE GELEİYORUM ARTIK ÇOK HUYSUZSUN NE TEMİZLİK NE YEMEK YAPABİLİYORUM KIZIM :cildir: :cildir: OLSUN ALLAH SAĞLIK VERSİNDE  :amin: TATLI KIZIM AKŞAM OLSUN İSTEMİYORUM ÇÜNKÜ KOLİĞİN BAŞLIYOR OKADAR ZORKİ ÖYLE AĞLIYORSUNKİ SANIRISIN ETİNİ KOPARIYORLAR :cildir: BİRDEN BİRE OLUYOR GÜLÜP OYNARKEN BİRDEN BASIYORSUN ÇIĞLIĞI 3AYA GEÇER DİYORLAR İNŞALLAH GEÇECEK KIZIM :amin: :amin: ÇOK ÜZÜLÜYORUM BUNA :crybaby2: :crybaby2: DAHA GÜZEL ANILARINI YAZMAK ÜZERE AYRILIYORUM ŞİMDİLİK MİNİĞİM :amin:

asya81

TATLI KIZIM BUGUN 57 GÜNLÜKSÜN :nazar: :nazar: BİTANECİK KIZIM ŞİMDİ UYUYORSUN ŞÜKÜR UYU Kİ BÜYÜ KIZIM YOKSA FIKIR FIKIR SEN ET BAĞLAMASSIN  :toothy10: SALI GÜNÜ DOKTORA GİTCEZ KIIZM 2 AYLIK OLACAKSIN ALLAHIN İZNİYLE :amin: BAKALIM GELİŞİMİN NASIL NE DURUMDA GERÇİ ANNENDE SÜT KALMADI KUZUM İKİ MEMEMİDE EMİYORSUN ARKASINDAN HEMEN MAMA VERMEK ZORUNDA KALIYORUM KUZUM YETMİO SÜTÜM :crybaby2: İNŞALLAH SÜTÜM İYİCE BİTMEZ DOKTOR GÜNDE 1 ÇAY KAŞIĞI BİLE ALSA KORUR ONU DEMİŞTİ İNŞALLAH KIZIM :amin: SENİ SEVİO ANNEN :love9: :love9:

asya81

TATLI KIZIM BUGUN 58 GÜNLÜKSÜN :nazar: DÜN YİNE HUYUNU BOZDUN SAAT 5DE SÜTÜNÜ İÇTİN YATIRDIM BİR BAKTIM HIÇKIRIK SESİ HIÇKIRIYORSUN BİR YANDADANDA KARANLIKTA GÜLÜYORSUN  :toothy10: ANNEN ŞU HALDEYDİ KIZIM :sleepy1: :sleepy1: DAHA SONRA 8E KADAR SALLADIM SENİ GÖZLER KAPANMADI BİR TÜRLÜ SONRA YARIM SAATCİK UYUDUN VE SAAT 12 Yİ GEÇTİ HAL UYUMADIN :cildir: :cildir: :cildir: BENİM GÖZLER YANIYOR UYKUSUZLUKTAN KIZIM :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: DÖNENCENİN ALTINDA OYNUYORSUN ŞİMDİ SIKILIP ONDANDA ZIRILDANMAYA BAŞLARSIN :cildir: :cildir: :cildir: YILBAŞINA UYUYARAK GİRCEM SANIRIM BABANLA SENİ SALLAYARAK GİRCES :toothy10: :toothy10: :toothy10: ALLAHA EMANET OL KUZUM

suzannn

MAŞALLAH ALLAHIM SEN NAZARLARDAN KORU YARABBİM

asya81

xxcansuxx

maşaallah yaratana kurban nasılda masum tatlı gülüyor profilindeki resme bayıldım Allah nazardan korusun  :nazar: :nazar: :amin: yeni yıla kızınla uğraşarak gireceksin ne güzel işte  :love9: :love9: :k06:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 31 Aralık , 2011, 15:42:18
maşaallah yaratana kurban nasılda masum tatlı gülüyor profilindeki resme bayıldım Allah nazardan korusun  :nazar: :nazar: :amin: yeni yıla kızınla uğraşarak gireceksin ne güzel işte  :love9: :love9: :k06:
saol canım   :opucuk: dışı seni içi beni yakıyor :laughing7: az kalmış senide yoğun günler bekliyor allahın izniyle :hello2: :hello2:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 01 Ocak , 2012, 11:32:54
saol canım   :opucuk: dışı seni içi beni yakıyor :laughing7: az kalmış senide yoğun günler bekliyor allahın izniyle :hello2: :hello2:
14 güncüğümüz kaldı deyzesi ahhh bir gelse sağlıklı inş.  :love9: :love9: :occasion5: :occasion5:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Ocak , 2012, 14:13:54
Alıntı yapılan: asya81 - 01 Ocak , 2012, 11:32:54
14 güncüğümüz kaldı deyzesi ahhh bir gelse sağlıklı inş.  :love9: :love9: :occasion5: :occasion5:
:nazar: :nazar:bitmiş maşallah sonradanda diyorsunki biraz DAHA İÇİMDE TUTAYDIM :toothy10: :toothy10:

asya81

GÜZEL KIZIM 60 GÜNLÜK OLDUK KAŞLA GÖZ ARASI :nazar: GERÇİ BANA SOR ONU NE ZOR GÜNLER  :suclu: YILBAŞINDA SÜREKLİ VIZILDANDIN KIZIM YENİ YILA GİRDİĞİMİZ DAKİKA YOLLARDAYDIK HALANYDIK DURDURMADIN BİZİ KIZIM SÜREKLİ VIZILDANDIN :cildir: HALANIN OĞLU BİR YANDAN SEN BİR YANDAN ARANIZDA 5 AY VAR .ONU ÇARŞAFTA SALLIYORLAR BABASI ANNESİ BİZDE SENİ :toothy10: :toothy10: YENİ YILA BÖYLE GİRDİK KIZIM SENEYE NELER OLCAK ALLHIN İZNİYLE BAKALIM :amin: YARIN DOKTORA GİTCES KIZIM BAKALIM HERŞEY YOLUNDAMI PERŞEMBEDE 2AY AŞILARINI OLCAN KIZIM İNŞALLAH ÇOK CANIN YANMAZ :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

vay fındık kurdu vayyyy  :k06: :nazar:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url