10 Mayıs , 2024, 02:45:31

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

çok geçmiş olsun asya kıyamam ya buğlemde 6 aylıkken 39  derece ateşlendi biz acaba diş mi dedik dru sadece diş 39 derece ateş yapmaz dedi öyle yüksek ateşi enfeksiyon yaparmış gerçekten bademciklerindenmiş antibiyotikle 2 güne kalmadı gözü açılmıştı ayyy o mızzzzzz mızzzzzz halleri geldi aklıma Allahım şifa versin kuzuma sende rahatla  :amin: :opucuk:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Eylül , 2012, 13:09:03
çok geçmiş olsun asya kıyamam ya buğlemde 6 aylıkken 39  derece ateşlendi biz acaba diş mi dedik dru sadece diş 39 derece ateş yapmaz dedi öyle yüksek ateşi enfeksiyon yaparmış gerçekten bademciklerindenmiş antibiyotikle 2 güne kalmadı gözü açılmıştı ayyy o mızzzzzz mızzzzzz halleri geldi aklıma Allahım şifa versin kuzuma sende rahatla  :amin: :opucuk:
saol cnm doktor hemen çıkmaz dedi antibiyotiğe başladık bakalım yarında gitces.mız mızlık bisdede doruk yaptı

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 21 Eylül , 2012, 13:12:39
saol cnm doktor hemen çıkmaz dedi antibiyotiğe başladık bakalım yarında gitces.mız mızlık bisdede doruk yaptı
evet ya diş öyle hemn çıkmıyormuş biz o zamnda tatildeydik başka bir drda gördü hemn çıkmaz en azından 1 ayı var daha dedi 2 ay oldu daha diş yok  :dontknow: :dontknow: sizinde ilk diş  dimi 10 aylıkda olmuş belki dişdendir canım ya bir arkadaşımın dişden hemn önce boğaz enf. demiş dr antibiyotik kullanmışlar kısa sure sonra dişler görülmüş inş. daha fazla sıkıntı çekmeden kolaylıkla gelsin inciler :amin: :amin:

banu_fth

geçmiş olsun cnm .. benimkide öle grip gibi oldu .. ateşlendi boğazı enfeksiyon kapmış ..sona bronşite çevirdi ..

o hastalık geçti yine mız mız devam etti .. sona iki üst diş geldi  :aferin: :aferin:

altları çok önce çıkardık biz lazımmış gibi  ;D ;D

üstlerde böle hastalandı .. altlarda yine sadece ateş olmuştu .. dengeleri bozuluyor yavruların çektikleri acıda çabası  :cildir: :cildir:

Allah şifa versin .. geçer inşallah hemen  :amin: :amin: :nazar: :flowers:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 21 Eylül , 2012, 13:23:28
Alıntı yapılan: asya81 - 21 Eylül , 2012, 13:12:39
evet ya diş öyle hemn çıkmıyormuş biz o zamnda tatildeydik başka bir drda gördü hemn çıkmaz en azından 1 ayı var daha dedi 2 ay oldu daha diş yok  :dontknow: :dontknow: sizinde ilk diş  dimi 10 aylıkda olmuş belki dişdendir canım ya bir arkadaşımın dişden hemn önce boğaz enf. demiş dr antibiyotik kullanmışlar kısa sure sonra dişler görülmüş inş. daha fazla sıkıntı çekmeden kolaylıkla gelsin inciler :amin: :amin:
yok bacım dişimiz çıkmadı henüz bende öle sandım doktor diş okadar ateş yapmas dedi yarın gitces yine sanırım enfeksiyon ama ne bilmiyos

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 21 Eylül , 2012, 13:31:35
geçmiş olsun cnm .. benimkide öle grip gibi oldu .. ateşlendi boğazı enfeksiyon kapmış ..sona bronşite çevirdi ..

o hastalık geçti yine mız mız devam etti .. sona iki üst diş geldi  :aferin: :aferin:

altları çok önce çıkardık biz lazımmış gibi  ;D ;D

üstlerde böle hastalandı .. altlarda yine sadece ateş olmuştu .. dengeleri bozuluyor yavruların çektikleri acıda çabası  :cildir: :cildir:

Allah şifa versin .. geçer inşallah hemen  :amin: :amin: :nazar: :flowers:
saolasın canım inşallah :amin: :amin:

banu_fth

ya bebekler 1 yaşına gelmeden yada 1 yaşında 6.hastalık diye bişe oluyormuş .. ateşli böle 3 gün srüyormuş sona geçiyormuş .. bebeği 1 yaşında olan bi anne sölemişti parkta bana ..

korkma demişti .. sinek ıssırığı gibi bişeler çıkıyormuş yüzünde ..

ateşten mi acaba dedim .. 6.hastalığın şeyi öleymiş dedi .. o mu oldu acaba  :icon_scratch: :icon_scratch:

var mı yüzünde biyşiler .. bütün bebekler oluyormuş .. korkuyorum şimdi ben .. :sad1:

melek100lü

canım çok geçmiş olsun inşallah çabucak atlatır  :amin: :amin:

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 21 Eylül , 2012, 13:50:26
ya bebekler 1 yaşına gelmeden yada 1 yaşında 6.hastalık diye bişe oluyormuş .. ateşli böle 3 gün srüyormuş sona geçiyormuş .. bebeği 1 yaşında olan bi anne sölemişti parkta bana ..

ateşten mi acaba dedim .. 6.hastalığın şeyi öleymiş dedi .. o mu oldu acaba  :icon_scratch: :icon_scratch:

var mı yüzünde biyşiler .. bütün bebekler oluyormuş .. korkuyorum şimdi ben .. :sad1:
yok bacım takip ediyorum allah korusun bebişlerimisi :amin:

asya81

Alıntı yapılan: melek100lü - 21 Eylül , 2012, 13:54:24
canım çok geçmiş olsun inşallah çabucak atlatır  :amin: :amin:
amin saol canım :opucuk: :opucuk:

banu_fth

Alıntı yapılan: asya81 - 21 Eylül , 2012, 14:09:00
Alıntı yapılan: eylül_üm - 21 Eylül , 2012, 13:50:26

yok bacım takip ediyorum allah korusun bebişlerimisi :amin:

amin cnm yaaa..

işte parkta birinin anası soktu kafama bu hastalığı . pimpirik yaptı beni  :cildir:

kızın yanağını sinek ıssırdı aklımı yiyordum  :toothy10: :toothy10:

...ŞehzadEfe...

efede ateşlenmişti virüs kapmış kansızlığı falan çıktı şimdi iyi çok şükür canım salgın var aman dikkat et canım havalarda bir değişik çabucak iyileşsin kuzucuk
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

asya81

Alıntı yapılan: nagihannn - 21 Eylül , 2012, 15:56:38
efede ateşlenmişti virüs kapmış kansızlığı falan çıktı şimdi iyi çok şükür canım salgın var aman dikkat et canım havalarda bir değişik çabucak iyileşsin kuzucuk
saol cnm efeyede geçmiş olsun :opucuk:

asya81

kusum ateşin artık çıkmıo şükür ama çok mız mızsın herşeye ağlıyon sinirlerim harap oldu kuzum :honk: :honk: anlamıyorumki antibiyotikmi yapıo bunu bilmiyorum.sen iyi olda buda geççek inşallah :amin:

asya81

GÜZEL DOĞAM HEGÜN DAHA BİR DEĞİŞİYORSUN ANNECİM YAŞIMIZA 1AYDAN AZ KALDI GÜZEL ŞEYLER DÜŞÜNÜYORUM NASİPSE :love9:ARTIK KOLTUKTA Bİ OYANA Bİ BU YANA YÜRÜYORSUN BEN ODADAN ÇIKTIMMI EMEKLEYEREK HEMEN GELİVERİYRSUN SESSİZCE ÇEKMECE DOLAP İNDİRMEYE KAPAKLARI AÇIP KAPAMAYA BAYILIYORSUN.ÇAMAŞIRLARI BEN KATLIYORUM SEN BOZUP KOKLUYORSUN ANLAMIYORUMKİ YUMUŞATICIMI HOŞUNA GİTTİ :toothy10: KAHVALTI SEVMİYORSUN NE YAPSAM ÖĞÜRÜP İSTEMİYORSUN GECEDE YEMEYİ BIRAKTIN NAPCAZ BÖLE ÇÖP BACAK :caca: SU ELİNDE HEP UTANMASAN SUYLA YAŞIYCAN :caca: DİŞ YOK HALA ANNECİM :-oooDÜN BABAN İSTEDİ KEDİ KÖPEK YATAĞI YAP DİE SPARİŞ ALMIŞ BEN 4 TANE YAPTIM MÜSADE ETTİN ANNECİM USLU DURDUN :aferin: DİKİŞ MAKİNASIMI HOŞUNA GİTTİ KUZUM.AZCIK BÜYÜ ANNECİK SANA GÜZEL CİCİLER DİKİCEK