FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

asya81

ah kızım senin uyurken elini ayağını bağlayayımmı napıyım dün gece sesini duyar oldum bakayım dedim saat 5 sularıydı neyse koruyucuyu geçip kafanı yataktan aşağı sarkıtmışsın bi baktım kafan yok :icon_pale: ödüm koptu sıkıştırmışsın kafayı :caca: allah korusun kuzum çıkarırken ağladın :y25: elin ayağın durmuyor kuzum ne yapcaz bilmiyorum.yatağının kenarlarını iyice kapıycam babayla thlikeli işlere giriyorsun

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

tam yaramaz oldular canım  :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

asya81

asya81

ah kızım ahh gece uykusu die bişe bırakmadın gece 1de uyuyup 3de kalkıyorsun arada kaç kes kalkıyorsun bilmiyorum bide üstüne üstlük 6da kalkıyorsun :cildir: :cildir: yani gece uykun toplasak  4 saat değil :y25: :y25: bu arada tel sarar yapıyorsun :laughing7:

muhribe

canım ya Allah sana sabır versin  :opucuk:

gece uyuyamamak nasıl kötü bişey. Yiğit de ateşlendi iki gece dişleri yüzünden. birkaç saat dışında uyumadı hep ağladı. çoook zor dayandım ertesi günler uykusuz. neyse ki iyileşiyor da uykusu geri geldi  :nazar:

inş kızının da uyku düzeni oturur tez elden  :amin:

asya81

Alıntı yapılan: muhribe - 28 Nisan , 2012, 15:16:11
canım ya Allah sana sabır versin  :opucuk:

gece uyuyamamak nasıl kötü bişey. Yiğit de ateşlendi iki gece dişleri yüzünden. birkaç saat dışında uyumadı hep ağladı. çoook zor dayandım ertesi günler uykusuz. neyse ki iyileşiyor da uykusu geri geldi  :nazar:

inş kızının da uyku düzeni oturur tez elden  :amin:
amin inşallahh düzelir canım :amin: çok huysuz oldu kulak sandık gittik doktora deil diş de değil anlıyacağın huyu böyle :cildir: dişler çıkarken ne yapcam bilmiyorum :cildir: :cildir: şimdiden böyle :y25: maşallh dişler çıktı ha inşallah gerisi sakin sessiz gelir :amin:

muhribe

yok canım ya çıkmadı  :dontknow:

süründürüyor resmen oğlumu  :caca:

damakları o kadar hassas ki akşam başını kanepeye vurdu yavaşça, ses bile çıkmadı düşün hemen damakları kanadı  :y25: :y25: :y25:

asya81

Alıntı yapılan: muhribe - 28 Nisan , 2012, 15:58:56
yok canım ya çıkmadı  :dontknow:

süründürüyor resmen oğlumu  :caca:

damakları o kadar hassas ki akşam başını kanepeye vurdu yavaşça, ses bile çıkmadı düşün hemen damakları kanadı  :y25: :y25: :y25:
ayy kıyamam inşallah hemence çıkar  :amin:kayınvalidem görümcemin oğluna eliyle çıkan yere bastırdı ertesi gün patladı dişi.yazık bebekciklerimise yaa acısıs çıksa olmuyormu ya

asya81

AH KIZIM AH DÜN GECE YİNE BURNUMDAN GETİRDİN AKŞAM 10:30 DA UYUTMA ÇABALARIMIZ GECE 1E KADAR SÜRDÜ DAHA SONRA UYUMUŞ GİBİ 3DE KALKIP 6YA KADAR UYUMADIN DAHA SONRA 1SAAT UYUDUN GÖZLERİM YANIYOR KIZIM İNAN DAYANMA GÜCÜM BİTİYOR DERDİN NEDİR SENİN YA :cildir: :cildir: DİŞ DEİL KULAK DEİL HUYSUS KEÇİSİN SEN İLERDE ALLAH İZİN VERİRSE BÜYÜ BEN SANA YAPACAĞIMI BİLİYORUM :caca: :caca: SABAHIN KÖRÜNDE UYANDIRCAM SENİ  :ehi:

asya81

ah be kızım bi günde şuraya güzel şey yazayım demi 10.30sallama çalışmam 12de son buldu yatağına yatırdım saat 3 de kalktın kalkış o kalkış :cildir: :cildir: kafayı yemem an meselesi yakında erenköy ruh ve sinir hastalıkları hastanesine yatcAM KIZIM zaten arka sokağımızda uzakta deil  :ehi: güldüğüme bakma gözüm acıyor uykususluktan

asya81

cadoloz KIZIM 6.AYIMIZI BİTİRDİK ŞÜKÜR HER AY YENİ İŞLER PEŞİNE DÜŞÜYORSUN KAÇ GECEDİR UYKUSUZ GECELER İÇİNDEYİM :cildir: İNŞALLAH 7.AYIMIZDA DÜZELİRSİN :amin: :amin: DÜN DOKTORDAYDIK SENİ ŞİKAYET EDERKEN GÜLÜCÜKLER SAÇTIN DOKTORDA NEYİ VAR DEDİ BİRİNİ GÖRDÜNMÜ AĞIZ KULAKLARDA KUZUM.KİLO ALIMIN 500GR 7 KİLOYU BULAMADIN HALA  :y25: ARTIK SEBZE ÇORBANA ET KARIŞTIRIYORUM ALLAHTAN SORUN ÇIKARMADIN AMA TATLI SEVMİYORSUN BUGÜN MAYALADIĞIM YOĞURDU SEVDİN ŞÜKÜR :amin: SEBZE ÇORBANDA MERCİMEK KIRMIZI BİBER PATATES HAVUÇ VE HAŞLADIĞIM ET VARDI.BİDE TARHANAYI SEVSEN SÜPER OLACAK.DİŞLERİN HENÜZ BİR BELİRTİ VERMİYOR HUYSUZLUĞU VAR AMA DİŞ DEİL.KAHVALTINDA DOKTOR BİSKÜVİ DEVAM MAMASI AZ YUMURTA CEVİZ ÖNERDİ AMA SEN BEBE BİSKÜVİSİDE SEVMİYORSUN ONUDA TAM BUGDAY EKMEKLE YAP DEDİ AZ LABNE DEVAM SÜTÜ KARIŞTIRDIM ONUDA YEDİN ALLAHTAN.İNŞALLAH İŞTAHIN AÇILIR FINDIĞIM :amin:

asya81

GÜZEL KIZIM DÜN BAŞKA DOKTORA GİTTİK AŞILARINI ORDA OLDUN ÇOK AĞLADIN KIZIM :y25: :y25: BİDE HUYSUZSUN UYUMUYORSUN DOKTOR BESİN ALERJİN OLABİLECEĞİNİ SÖLEDİ KAN ALDILAR BİR KAN ALAN HEMŞİREYE BİR KOLUNA BAKIP NASIL AĞLADIN İĞNE OLACAĞIM DİE KUZUM :y25: DAYANAMIYORUM AĞLAMANA İNŞALLAH BİŞEYİN ÇIKMAZ DOKTORA GİTMEKTEN BIKTIN KIZIM 

HASRET!M S@N@

gecmiş olsun cnm
inş prenses biran önce iyileşir
tahlil sonucları temiz cıkar

asya81

Alıntı yapılan: HASRET!M S@N@ - 09 Mayıs , 2012, 16:18:20
gecmiş olsun cnm
inş prenses biran önce iyileşir
tahlil sonucları temiz cıkar

AAAAAAAAA CANIM SENİNDE GELMİŞ MİNİŞLER HEMDE İKİZ MAŞALLAH ŞİMDİ GÖRDÜM MALUM GELEMİOM ALLAH ANALI BABALI SAĞLIKLA BÜYÜTMEYİ NASP EDER İNŞALLAH  :amin: :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar: :nazar: SAOL CANIM İNŞALLAH DÜZELİR BENİM CADIDA :amin:

HASRET!M S@N@

twswkkürler cnm evet geldiler sükür allaha
ya inş düzelir prensesimmm bebeklere hiç kıyamıyorum cnm bende su asılar iğneler olmasa