FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

asya81

asya81

güzel kızım her hafta yeni huylar edinion çığlıklar bitti şimdi ıhhh ıhh edip  karnını kaldırıon o ne demekse :cildir: akşam fıttırtın annecim memnununiyetsissin herşeyden çabuk sıkılıyorsun.artık yüzümü okşuyorsun burnumu sıkıyorsun :love9: :love9: kurban olurum fındığıma :opucuk:yalnız hiç bırakama oldum önceden tek takılırdın şimdi anneyi istiyorsun dibinde aynadaki görüntüne gülüyorsun

aydinays

Alıntı yapılan: asya81 - 11 Nisan , 2012, 11:32:30
güzel kızım her hafta yeni huylar edinion çığlıklar bitti şimdi ıhhh ıhh edip  karnını kaldırıon o ne demekse :cildir: akşam fıttırtın annecim memnununiyetsissin herşeyden çabuk sıkılıyorsun.artık yüzümü okşuyorsun burnumu sıkıyorsun :love9: :love9: kurban olurum fındığıma :opucuk:yalnız hiç bırakama oldum önceden tek takılırdın şimdi anneyi istiyorsun dibinde aynadaki görüntüne gülüyorsun

maşallah doğaya. Ya doğa ile kayranın huyları çok benziyor aynı gidiyorlar. Kayrada 1 haftadır yüzümü okşuyor. Ben yüzümü okşayınca cici diyorum. Oda başlıyor mırıl mırıldamaya.  :k06: :k06: :k06:
Birde yüzünü kapatrıyorum birşeyle onu açınca ce diyorum çok hoşuna gidiyor.  :k06: :k06:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya81

Alıntı yapılan: aydinays - 11 Nisan , 2012, 16:11:04
Alıntı yapılan: asya81 - 11 Nisan , 2012, 11:32:30

maşallah doğaya. Ya doğa ile kayranın huyları çok benziyor aynı gidiyorlar. Kayrada 1 haftadır yüzümü okşuyor. Ben yüzümü okşayınca cici diyorum. Oda başlıyor mırıl mırıldamaya.  :k06: :k06: :k06:
Birde yüzünü kapatrıyorum birşeyle onu açınca ce diyorum çok hoşuna gidiyor.  :k06: :k06:
aynı burcun bebekleri birbirlerine benziyor sıpalar.bide kusmamız çıktı bizim :cildir: kıyamam ben onlara :love9:

elif nisa

masallah onlara cabuk ögreniyolar benim kizimda bana ay cici diyo cok mutluoluyorum Rabbim uzun ömürler versin onlara. :nazar: :nazar: :nazar:

asya81

Alıntı yapılan: elif nisa - 12 Nisan , 2012, 13:01:30
masallah onlara cabuk ögreniyolar benim kizimda bana ay cici diyo cok mutluoluyorum Rabbim uzun ömürler versin onlara. :nazar: :nazar: :nazar:
maşallah :nazar: :nazar: :nazar: :nazar: amin inşallah cümlemizin canım :amin:

asya81

GÜZEL KIZIM ARTIK ÇOK ZOR BEBEK OLMAYA BAŞLADIN ANNECİM HİÇ BİR ŞEY SENİ MEMNUN ETMİYOR :cildir: ANNEN HERGÜN SİNİRDEN AĞLIYOR YAVRUM :y25: :y25: SÜREKLİ ZIRILDIYORSUN MEMLEKETE ANNEME GİDECEKTİM AMA ARABADA ASLA DURMUYORSUN MALESEF GİDEMEYECEĞİM :crybaby2: :crybaby2: NE ZAMAN DÜZELECEKSİN YAVRUM YAA GERÇEKTEN BİTTİ ANNEN ARTIK.ALLAH SAĞLIK VERSİN NE YAPAYIM YAVRUM :crybaby2:

asya81

GÜZEL KIZIM ANNEANNEN KIYAMADI DAYINLA GELİP BİZİ ALCAKLAR ANKARAYA GİTCEZ DEDEYİ TEYSEYİ GÖRCEZ :hello2: YOLDA NOLUR ÇOK HUYSUZ OLMA ANNEM :amin: :amin:  BABAN ÇOK ÜZÜLÜYOR AMA İHTİYACIM VAR KIZIM ÇOK YORULDUM

asya81

BİTANECİK KIZIM ŞUAN ANNEANNEDEYİZ ANKARADA KEYFİNE DİYECEK YOK PEK Bİ SEVDİN.BAHÇELİ EV ÇOK HOŞUNA GİTTİ HAVADA GÜNEŞLİ ANNEANNE SENİ GEZMELERE GÖTÜRDÜ.DİŞLERİN ACAYİP KAŞINMAYA BAŞLADI KIZIM AYRICADA ARTIK AYAKLARINLA TAM BASIYORSUN :nazar: EVE DÖNÜNCE NE YAPCAZ KUZUM BALKON BİLE YOK EVİMİZDE SIKILIYORUZ İKİMİZDE  :cildir: :cildir: İNŞALLAH BABAN DÜKKANI BULURDA TAŞINIRIS DAHA İYİ BİR YERE KIZIM :amin: :amin:

aydinays

Ah canım sende biraz rahatladın çok şükür. Tek başına bebek bakmak çok zor. İnşallah herşey düzene girer canım. Sende fırsattan istifade dinlen bolca.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya81

Alıntı yapılan: aydinays - 17 Nisan , 2012, 10:15:16
Ah canım sende biraz rahatladın çok şükür. Tek başına bebek bakmak çok zor. İnşallah herşey düzene girer canım. Sende fırsattan istifade dinlen bolca.
saolasın canım gerçekten rahatladım tek başına başetmek çok zor.evde dayısı dedesi teysesi derken zaman geçiyor.bende dinleniyorum bakalım dönünce napcam artık zamanı değerlendiriyorum napim

asya81

fındığım nezle oldun annecim burnun tıkalı geceleri uykuların bölünüp duruyor annecim ilaçlarını aldık inşallah atlatırsın hemen annecim.hafta sonu baban gelcek dönces evimize anneanne dede dayı teyseden ayrılmak zor ama napalım kızım.hele dayına bitiyorsun kızım için eriyor bakarken dayıya anlamadım neden yüzünde güller açıyor dayıyı gördünmü :love9: :love9: kızım benim cee yapınca basıyorsun kahkahayı bıdırık kızım inşallah bu gece güzel uyursun çok üzülüyorum kızım

EnDuruYanım

Geçmiş olsun cnmm.. bir an önce saglıgına kavussun yavrucagınnn yerım ben onu yer :hungry: :hungry:

asya81

Alıntı yapılan: Pınar. - 20 Nisan , 2012, 13:55:04
Geçmiş olsun cnmm.. bir an önce saglıgına kavussun yavrucagınnn yerım ben onu yer :hungry: :hungry:
amin canım teşekkürler :opucuk: