28 Nisan , 2024, 01:23:52

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

muhribe

canım çok geçmiş olsun. benim oğlumun önceki aşılarda hiç ateşi çıkmamıştı ama 4. ay aşıları çok kuvvetli, oğluşum yandı kavruldu :( ancak calpol verince kendine geldi minnoşum. 6. ay aşısına doktor tavsiyesi üzerine hastaneye gitmeden önce biraz calpol verdim aşıdan sonra hiç ateşi olmadı  :muzz: canım aklında olsun eğer çok ateşi çıkarsa ateş düşürücü şurup ver  :icon_thumright:

asya81

Alıntı yapılan: muhribe - 08 Mart , 2012, 11:55:52
canım çok geçmiş olsun. benim oğlumun önceki aşılarda hiç ateşi çıkmamıştı ama 4. ay aşıları çok kuvvetli, oğluşum yandı kavruldu :( ancak calpol verince kendine geldi minnoşum. 6. ay aşısına doktor tavsiyesi üzerine hastaneye gitmeden önce biraz calpol verdim aşıdan sonra hiç ateşi olmadı  :muzz: canım aklında olsun eğer çok ateşi çıkarsa ateş düşürücü şurup ver  :icon_thumright:
SAOL CANIM :opucuk: BENİM KIZIM 2.AY AŞILARINDA BİŞEYİ OLMAMIŞTI ŞÜKÜR İNŞALLAH BUNDADA OLMAS EĞER AZ ATEŞ ÇIKARSA HEMEN FİTİL KULLAN DEDİ DOKTOR.CALPOL BİZİMKİNE TESİR ETMİO TEYSESİ :laughing7:

asya81

AH TATLI KIZIM NEDEN BÖYLE YAPIYORSUN GECE 1DEN ÖNCE UYUMUYORSUN EN AZ 3KEZ KALKIYORSUN EN SON 7DE UYANIP OTURUYORSUN YAZIK BANA AMA YAAA :cildir: KİME SORSAM BEBEKLERİ AKŞAM 9DAN ERTESİ GÜN 8-9A KADAR UYUYOR SEN HEP BÖYLEYDİN MAHVOLDUM ARTIK KIZIM YAA :cildir: :cildir: YEMEK YEMENDE SORUN ANLAMIYORUM BENMİ BAKAMIYORUM  :y25: :y25: İNŞALLAH DÜZELİRSİN DİYE UMUT EDİYORUM ARTIK :amin:

simurg01985

Asyacım yanlız değilsin benim kız da aynısı ne uyku var ne bişey yatmasıyla kalkması bir oluyor bende duyuyorum bazı bebekler kesintisiz 7-8 saat gece uykusu uyuyormuş bizde nerde gece 2 gibi yatıyor 5 gibi 6 gibi kalkıyor sonra uyutabilene aşk olsun şuan elif 3,5 aylık ama ben tükenmek üzereyim ALLAH sabır versin umarım en kısa zamanda düzene girer gece uykuları  :amin:
"Bazen diyorum,otobüslerin camına başımı dayasam.Her durağa dikkatlice baksam seni görebilir miyim diye.Hiç kimseye farkettirmesem seni aradığımı.Sonra seni hiç bulamasam.Gerçekten olup olmadığından kuşku duysam.Sonra,sonra..Yanımda olsaydın anlatacak çok şeyim vardı sana.Belki de susardım saatler boyu.Konuşmam gereken hiçbir yerde konuşamadığım gibi..."

asya81

Alıntı yapılan: simurg01985 - 10 Mart , 2012, 14:03:12
Asyacım yanlız değilsin benim kız da aynısı ne uyku var ne bişey yatmasıyla kalkması bir oluyor bende duyuyorum bazı bebekler kesintisiz 7-8 saat gece uykusu uyuyormuş bizde nerde gece 2 gibi yatıyor 5 gibi 6 gibi kalkıyor sonra uyutabilene aşk olsun şuan elif 3,5 aylık ama ben tükenmek üzereyim ALLAH sabır versin umarım en kısa zamanda düzene girer gece uykuları  :amin:
AYY İNŞALLAH DÜZELİR CANIM :amin: GÖZLERİM UYKUSUSLUKTAN YANIYOR ARTIK.HERKESİN BEBEKLERİ UYUYOR NAPALIM İNŞALLAH UZUN UYKULARI OLUR :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

asyacım inş duzelir cadı kızın  :opucuk: :opucuk: :opucuk:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

asya81

xxcansuxx

asya inş. düzelir ya uykusuzluk çok feci bir şey biliyorsun bende yaşıyorum gece uyumadıkları gibi gündüz uzun uyusalar bizde o ara yatar dinleniriz ya ama yok işte... 4.ayda düzelir diyorlar siz 4.aydasınız sanada etrafdan kesin 6.ayda düzene girer diyorlardır :dontknow: öyle öyle büyüyecekler eşin yardımcı olsa uyanınca ağlamıyorsa kızın... inan ben öyle tükenince eşime bırakıp 15 dk uyusam bile saatlerce uyumuş gibi geliyor çok dinç oluyorum...

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Mart , 2012, 19:42:44
asya inş. düzelir ya uykusuzluk çok feci bir şey biliyorsun bende yaşıyorum gece uyumadıkları gibi gündüz uzun uyusalar bizde o ara yatar dinleniriz ya ama yok işte... 4.ayda düzelir diyorlar siz 4.aydasınız sanada etrafdan kesin 6.ayda düzene girer diyorlardır :dontknow: öyle öyle büyüyecekler eşin yardımcı olsa uyanınca ağlamıyorsa kızın... inan ben öyle tükenince eşime bırakıp 15 dk uyusam bile saatlerce uyumuş gibi geliyor çok dinç oluyorum...
canım kandırmayalım kendimizi inan nasılsa öyle gidiyor çünkü görümcemin oğlu 10ayllık hala aynı :cildir: :cildir: yani 6ayda düzelirede inanmıyorum her ay daha berbat oluyor benimki şimdide 6da kalkmaa başladı :cildir: :cildir: :cildir:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 11 Mart , 2012, 21:58:42
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 10 Mart , 2012, 19:42:44
canım kandırmayalım kendimizi inan nasılsa öyle gidiyor çünkü görümcemin oğlu 10ayllık hala aynı :cildir: :cildir: yani 6ayda düzelirede inanmıyorum her ay daha berbat oluyor benimki şimdide 6da kalkmaa başladı :cildir: :cildir: :cildir:
inş. düzene girer canım sonu iyi olsun  :amin: bebekliği kötü olanın 2-3 yaşında uysal oluyormuş  :dontknow: :dontknow: dertleri nede erkenden kalkıyorlasa benimkide öyle ben düzene girer diye bekliyordum sen öyle deyince korktum inan... hayırlısı ya inş. daha da olumsuz huyunu değiştirmezde seni çıldırtmaz tatlı cadı  :opucuk:

asya81

canım inşallah herkes senin dediğin gibi ilerde uysal olur diyor inşallah :amin: kolik ti zamanında sallanmadan asla uyumasdı susmazdı alıştı başka türlğde uyumuyor.korkma seninki düzelir belkim benimki cadoloz :cildir:

asya81

GÜZEL KIZIM DEMİN BROKOLİ PATATES PÜRENİ YEDİRDİM GERÇİ HİÇ SEVMEDİN TİKSİNDİN RESMEN :igrenc: :igrenc: ŞAHSEN BENDE TİKSİNİRDİM KIZIM HAKLISIN :laughing7: :laughing7: :laughing7: AMA ELMA SUYUNU SEVDİN TABİ HERZAMAN DEĞİL KEYFİN OLUNCA SEVİYORSUN UYANIK :laughing7: BU ARADA YİNE KARGALAR KAHVALTISINI ETMEDEN KALKTIN KIZIM :caca: :caca: :caca: BİDE 1DE UYUYON BEN ANLAMIYORUMKİ NEDİR DERDİN :cildir: DEMİN KAPIYA GELEN SUCU DEDİ 3YAŞINDA OĞLU VARMIŞ HİÇ DÜZELECEK DİYE BEKLEME AYNEN DEVAM EDİYO DEDİ İÇİME KORKU DÜŞTÜ KIZIM :icon_pale: :icon_pale: :icon_pale: İNŞALLAH SEN USLU OLURSUN DİYE UMUT ETMEKTEN BAŞKA ÇAREM KALMADI :aferin: :aferin: ŞİMDİ CİP CİP YAPTIRCAK ANNE SENİ GÜZEL GÜZEL YIKANALIM ANNECİM :aferin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

asyacım sen hamileliğinde cok stres yaptın mı canım  :suclu:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

asya81

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 13 Mart , 2012, 11:11:46
YO CANIM GAYET SAKİN RAHAT HAMİLELİK GEÇİRDİM BENDE ONU ANLAMIYORUM YA

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: asya81 - 13 Mart , 2012, 11:13:12
Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 13 Mart , 2012, 11:11:46