FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

aydinays

Allah dahada bol süt versin zeliha teyzenize. Allah ondan razı olsun.   :amin: :amin: :amin:Bak ne güzel bizim asyamıza da sütünü veriyor.  :nazar: :nazar: :nazar: Asya daha güçlü olacak onun sütü sayesinde.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya81

Alıntı yapılan: aydinays - 27 Şubat , 2012, 13:58:19
Allah dahada bol süt versin zeliha teyzenize. Allah ondan razı olsun.   :amin: :amin: :amin:Bak ne güzel bizim asyamıza da sütünü veriyor.  :nazar: :nazar: :nazar: Asya daha güçlü olacak onun sütü sayesinde.
AMİN CANIM :amin:ALLAH RAZI OLSUN ZELİHADAN :amin: SAOLASIN CANIM :opucuk:

asya81

minik KIZIM ARKADAŞLARADA SORUP ZELİHA TEYSENİN SÜTÜNÜ SANA VERMEMEYE KARAR VERDİM NAPİYİM MAMA VE ANNENDEN GELEN BİKAÇ DAMLA İLE İDARE ETCES BAKALIM.BU ARADA ARTIK ÇIĞLIK ATMALARA BAŞLADIN KAFAM ŞİŞİYOR BAZEN KIZIM :toothy10: :toothy10: Bİ ARA MUTFAĞA GİTCEKTİM EMZİĞİ DÜŞÜRDÜN YAN TARAFINA GELDİĞİMDE AĞZINDAYDI NASIL ALIPTA SOKTUN BİLMİYORUM MİNNOŞ KIZIM :nazar: :toothy10: :toothy10: :toothy10:ALLAHA EMANET OL KIZIM CUMA GÜNÜ 4.AY KONTROLÜMÜZ VAR İNŞALLAH ANNECİM

HASRET!M S@N@

asya81

fındık kızım birlikte yazıyoruz günlüğünü şuan kucağmdasın. sanırsın kurt var bitarafında :toothy10: :toothy10: kıpırdanıp duruyon annem :opucuk: :opucuk: yarın kontrole gitcez kızım hayırlısı akalım annecim kilo durumun nasıl blmiyorum geçen ay 400gr almıştın.sanırm ek gıdaya geççez kızım inşallah seversin.neyse çıkıom durmuyon iki satır yazayım :opucuk: :love9:

xxcansuxx

büyümüşde ek gıdaya başlarmış fındık kurdu...
asya kurtlu kızın nasıl kıpır kıpır olmasın  :k06: :k06: :k06:  :nazar:
inş. kilo alımı iyidirde güzel haberlerle gel canım  :flowers:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 01 Mart , 2012, 11:57:47
büyümüşde ek gıdaya başlarmış fındık kurdu...
asya kurtlu kızın nasıl kıpır kıpır olmasın  :k06: :k06: :k06:  :nazar:
inş. kilo alımı iyidirde güzel haberlerle gel canım  :flowers:
derlerki hamileyken balık görenin bebeği hareketli olurmuş ben balık içindeyim eşim akvaryum işi yapıyor :toothy10: :toothy10: saolasın canım inşallah kilo alımı iyidir fındikomun

KONYALI

inşallah iyidir cnm kilo alımı..nasıl mamayı verebıldınmı pekı..benımde sutum doyurmuyor ama mamayıda reddedıyor kafayı sıyırmak uzereyım

asya81

Alıntı yapılan: KONYALI - 02 Mart , 2012, 00:10:26
inşallah iyidir cnm kilo alımı..nasıl mamayı verebıldınmı pekı..benımde sutum doyurmuyor ama mamayıda reddedıyor kafayı sıyırmak uzereyım
canım kilo alımı yavaş malesef :( mamayı tabiki reddediyor anca uykuda yiyor bende çıldırcam :cildir: :cildir:

asya81

TATLI KIZIM DEMİN DOKTORDAN GELDİK ZIRILDADIN DURDUN AŞI OLACAĞIN ZAMAN NAPCAZ BİLMİYORUM :cildir: KİLO ALIMIN YİNE KÖTÜ KIZIM 2 HAFTADA 280GR ALMIŞIN ANNECİM.DOKTOR PÜRELERE GEÇİRDİ BU HAFTA PATATES HAVUÇ PÜRESİNE BAŞLIYCAZ DİĞER HAFTA MEYVELE DİĞER HAFTADA YOĞURT YİYCEN ANNEM UMARIM BUNLARI BEĞENİRSİN GERÇEKTEN SAVAŞA DÖNDÜ YEMEK YEMELERİMİZ :cildir: :cildir:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:-\ :-\ canım üzülme saglıklı sıhatlı olsunda kilo alır inşallah önemli olan saglıklı sıhatlı olması  :amin:
canım sorma o aşılarr çokkkk  :sad1: :sad1: :y25:
tatlım kaç kilo olmuş peki

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

asya81

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 02 Mart , 2012, 10:40:02
:-\ :-\ canım üzülme saglıklı sıhatlı olsunda kilo alır inşallah önemli olan saglıklı sıhatlı olması  :amin:
canım sorma o aşılarr çokkkk  :sad1: :sad1: :y25:
tatlım kaç kilo olmuş peki
CANIM 6 KİLO BİLE DEĞİL 5950 DAHA YA :crybaby2: HAKLISIN SAĞLIKLI OLSUNDA NAPIYIM

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:opucuk: canım üzülme artık ek gıdaya baslıyosunuzya alırr annesi  :opucuk: :hungry: saglıklı sıhatlı olsunlarda gerisi boş

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

asya81

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 02 Mart , 2012, 11:03:17
:opucuk: canım üzülme artık ek gıdaya baslıyosunuzya alırr annesi  :opucuk: :hungry: saglıklı sıhatlı olsunlarda gerisi boş
inşallahh canım yaaa amin :amin: :opucuk: