FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 22 Şubat , 2012, 12:52:26
Alıntı yapılan: asya81 - 22 Şubat , 2012, 09:16:25
BİTANECİK FINDIK KURDUM SABAH SESİNE KALKTIM BAKTIMKİ BEŞİĞİNİN ÇİÇEKLERİNİ SEVİYORSUN :toothy10: :toothy10: KIZ OLDUĞUN NASIL BELLİ.BU ARADA ARTIK UYKUN GELDİMİ EEEE EEEE DİYORSUN ANLIYORUMKİ YATIR BENİ DİON  :toothy10: YANLIZ GECE UYKUSUNA GEÇMEN EN AŞAĞI 2SAATİ BULUYOR :cildir: :cildir: BEN SENİ SALLARKEN AYAKTA UYUYORUM KIZIM OKADAR SALLANMAYA DAĞ TAŞ DAYANMAS ANNECİM :toothy10:ŞİMDİ DÖNENCENE BAKIP BAKIP EL AYAK ÇIRPIYORSUN :love9: :love9: O NE HEYECAN SANKİ İLK KEZ GÖRÜYORSUN :toothy10: :toothy10:
maşaallah fındık kurduna ayyyy asya çok sevindim sende yavaş yavaş rahatlıyorsun demek hep böyle çıldıracak değilsin ya  :cildir: :cildir:  :nazar: :nazar: yeni keşfediyordur annesi dönencesini  :k06: :k06: :nazar: ayyy sesde çıkarıyor :love9: :love9: benimki azcık bir ses çıkarıyor nadiren nasıl mutlu oluyorum  :occasion5: :occasion5:
saol canım ortalığı keşfediyor şimdilik :k06: dur bak 4.aya girerken neler yapacak seninkide :love9:  :opucuk:

aydinays

Aynılar ya aynı benim oğlumda asya gibi dönencesine bakıp el ayak çırpıyor. Sanki her seferinde ilk kez görmüş gibi. Şimdi benimki elleriyle oynuyor. Uyutmaya çalışıyorum yok elleriyle oyun tatlı geliyor.
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya81

benimkide öyle iki el ağızda yiycek sanki :toothy10:

asya81

MİNİK KIZIM BUGUN SABAH YİNE DOKTORDAYDIK KALBİNDE BİR ÜFÜRÜM DUYDUYDU DOKTORUMUZ ULTRASONLA BAKILDIN İSTEDİYDİ ONA BAKTIRDIK ŞÜKÜR BİRŞEY ÇIKMADI ANNEM :amin: DOKTOR AMCA ÖPTÜ GÖBÜŞÜ KIZIM :toothy10: SENDE PEK TATLIYDIN ANNEM ELLER AĞIZDA ULTRASON EKRANINA BAKIYORDUN ANLAR GİBİ :toothy10: DAHA SONRA KOLLARIMDA UYUDUN KALDIN ANNECİM YORULDUN TABİ :love7:EVE GELDİK UYANDIN ZİLLİM :laughing7: YARINDA BABAYLA DIŞARI ÇIKCAZ BABAN KANGURU ALDI ONU PEK Bİ SEVDİN İÇİNE KOYUYORUM YÜZÜN DIŞARI BAKAR HALDE ELLERİNİ SEHPAYA KOYAR GİBİ DAYIYORSUN ETRAFI İNCELİYORSUN EVDE 1SAAT TUR ATTIRDIN ANNEYE :toothy10: YARIN KOYUCAM İÇİNE GEZCES İNŞALLAH KIZIM :love9:HAVALAR DÜZELSİN ÇOOOK GEZCEZ İNŞALLAH ANNEM :love9: BU ARADA OYUNCAKLARINI TUTUP SALLIYORSUN ARTIK KAFANA GELİYOR ARADA AMA ÖĞRENCEN KIZIM VURA VURA :ehi:ALLAHA EMANET OL FINDIĞIM

aydinays

Maşalalh asyama hiçbirşeyciği yokmuş. Demek kafaya vura vura oyuncaklarını sallıyor. Ay gittikçe tatlanıyor bunlar ya. Allahım nazarlardan saklasın inşallah.   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :amin: :amin: :amin:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya81

Alıntı yapılan: aydinays - 26 Şubat , 2012, 13:51:47
Maşalalh asyama hiçbirşeyciği yokmuş. Demek kafaya vura vura oyuncaklarını sallıyor. Ay gittikçe tatlanıyor bunlar ya. Allahım nazarlardan saklasın inşallah.   :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:  :amin: :amin: :amin:
saol teysesi :opucuk: amin canım cümlemizin evlatları inşallah :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

asya81

BİTANECİK KIZIM HASTANEDE TANIŞTIĞIM ZELİHA TEYSEN VARDI YA ONUN OĞLU SENDEN 1GÜN ÖNCE DOĞMUŞTU SÜTÜ OKADAR ÇOKKİ MAŞALLAH :nazar: HAFTADA TIKANIYORDU GÖĞÜSÜ  ARTIK SÜT ANNEN OLCAK KIZIM SÜTÜNÜ BANA VERİCEK BİLİYORSUN BENDE SÜT YOK :y25: FAYDASI OLACAK SANA ANNEM BAĞIŞIKLIK SİSTEMİN İÇİN GEREKLİ MAMA YİYORSUN HEP İÇİM ACIYORDU ALLAH RAZI OLSUN KIZIM ZELİHA TEYSENDEN :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canıımmm ii ya ço sevindim peki kızız emmiyormu onu

asya81

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 27 Şubat , 2012, 13:28:53
canıımmm ii ya ço sevindim peki kızız emmiyormu onu
yok canım benim süt tamamen bitti malesef o yüsden arkadaş yakın oturuyor gidip alıp biberonla vercem

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

CANIM ONUN OĞLU EMMİYORMU

asya81

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 27 Şubat , 2012, 13:32:42
CANIM ONUN OĞLU EMMİYORMU
emmezmi aşırı sütü var her iki saatte tek göğüsten 120cc çıkıyor öteki göğüste var tabi abartılı sütü var o yüsden sürekli tıkanıyor göğüsü

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

HIM MASALLAHHH ZELİHAYA O ZAMAN  :nazar:

asya81