28 Mart , 2024, 20:49:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

asya81

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 11 Şubat , 2012, 18:27:21
Allahım kolaylık versin Asya  :(

2 haftadır Oğuzda hiç uyumuyor

15 20 dk uyuyo uyanıyor ve hep ağlıyor

sürekli mızmız  :-[

sanırım bu dişler mahvediyor bebişerimizi  :y25:

[/quote SAOL CANIM ÇOK ZOR DÖNEMLER.SENİN BEBİŞ DİŞ ÇIKARDIĞINDAN HUYSUSDUR AMA BENİMKİNİN DERDİ NE BİLMİYORUM :cildir: DİŞ DESEM ERKEN BİLEMEDİM

asya81

BİTANECİK KIZIM 3 AY 10 GÜNLÜK OLUVERDİN  :nazar: :love9: DÜN BABAN MARKETE GÖTÜRCEKTİ BEN İSTEMEDİM KIZIM ÇÜNKÜ MAMA SAATLERİNDE İŞKENCE EDİYON ANANA :cildir: BABAN ÇIKARKEN YERE ANAHTARLIK DÜŞÜRDÜ İÇERDE OYNUYORDUN KORKUP BASTIN AĞLAMAYI ANNECİM :love9: BENDE HEMEN KUCAĞIMA ALIP HOPPALA YAPTIM NASIL KAHKAHA ATTIN ANNECİM :love9: :love9: İLK KEZ KAHKAHA ATTIN ÖLÜRÜM SANA YÜZÜN HEP GÜLSÜN BİTANEM :amin: :love9: :love9:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 13 Şubat , 2012, 14:22:28
BİTANECİK KIZIM 3 AY 10 GÜNLÜK OLUVERDİN  :nazar: :love9: DÜN BABAN MARKETE GÖTÜRCEKTİ BEN İSTEMEDİM KIZIM ÇÜNKÜ MAMA SAATLERİNDE İŞKENCE EDİYON ANANA :cildir: BABAN ÇIKARKEN YERE ANAHTARLIK DÜŞÜRDÜ İÇERDE OYNUYORDUN KORKUP BASTIN AĞLAMAYI ANNECİM :love9: BENDE HEMEN KUCAĞIMA ALIP HOPPALA YAPTIM NASIL KAHKAHA ATTIN ANNECİM :love9: :love9: İLK KEZ KAHKAHA ATTIN ÖLÜRÜM SANA YÜZÜN HEP GÜLSÜN BİTANEM :amin: :love9: :love9:
oyyyy yerim ben bu cadıyı  :hungry: :hungry:4. ayındaymış dişede gelir artık  :k06: :k06: nice nice kahkalarını duyun canım inş. o kadar huzursuzluğundan sonra çoktan hakettiniz kahkaha sesini duymayı  :love9: :love9:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 13 Şubat , 2012, 14:33:39
Alıntı yapılan: asya81 - 13 Şubat , 2012, 14:22:28
oyyyy yerim ben bu cadıyı  :hungry: :hungry:4. ayındaymış dişede gelir artık  :k06: :k06: nice nice kahkalarını duyun canım inş. o kadar huzursuzluğundan sonra çoktan hakettiniz kahkaha sesini duymayı  :love9: :love9:
SAOLASIN CANIM :amin: :amin: SİZDE DUYUN İNŞALLAH ŞEN KAHKAHALARINI :amin:

asya81

AH BENİM FINDIK KURDUM DÜN GECE SAAT BAŞI ZIRILDANARAK UYANDIN :cildir: NEDİR DERDİN KIZIM BEEE.MAMA YEDİRMEK İŞKENCE HALİNE DÖNÜŞTÜ KAŞIK KAŞIK YEDİRİYORUM ÖYLE YİYORSUN HERGÜN YENİ ADET ÇIKARION BAŞIMA KIZIM BEE :cildir: :cildir: YİNEDE TATLILIĞIN BUNLARI UNUTTURUYOR SEN BÜYÜDE ALLAHIN İZNİYLE GÖSTERRİM SANA :toothy10: :toothy10:

asya81

TATLI KIZIM ARTIK EMZİĞİNİ ELİNLE ÇIKARIP AĞIZINA GERİ TEPİYORSUN :toothy10: İŞTAHSIZLIĞINI NAPCAZ BİLMİYORUM  :cildir: DOKTORA GİTTİK KALBİNDE ÜFÜRÜM DUYDU DOKTORUMUZ ALLAH KORUSUN KIZIM ENDİŞE ETMEYİN DEDİ DOKTOR BAKILACAK AYIN 25DE KIZIM ALLAHA EMANETSİN KIZIM  :amin: :amin: HASTANDE BİRSÜRÜ BEBEK GÖRDÜM OKADAR MİNİKTİLERKİ SEN YANLARINDA KOCAMAN KALIYORDUN HALBUKİ DAHA 3.5AYLIKSIN HEMEN BÜYÜYORLAR DERLERDİ İNANMASDIM SAĞLIKLA BÜYÜ KIZIM :amin:

asya81

BU ARADA ANNE SENİ BICI BICI YAPTIRCAK KIZIM :love9: FİLEYE BİR SERİLİYORSUNKİ SORMA :toothy10: :toothy10: AYAKLAR AŞAĞI SARKIYOR :toothy10: :toothy10: GİYDİRİRKEN PEK KOMİK OLUYON ANNEM TİTREYE TİTREYE :toothy10: KLİMAYIDA AÇIOM ÜŞÜME DİE :love9: :love9:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:nazar: :nazar: masallahh fındığıma demek emziğini tutup geri agzına alıyorr buyudukce daha tatlı oluyolar yaaa  :nazar: :binkybaby: :binkybaby:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

HASRET!M S@N@

asya81

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 21 Şubat , 2012, 11:20:38
:nazar: :nazar: masallahh fındığıma demek emziğini tutup geri agzına alıyorr buyudukce daha tatlı oluyolar yaaa  :nazar: :binkybaby: :binkybaby:
EVET CANIM HERGÜN YENİ ŞEYLERİNİ GÖRÜYORUZ  :love9: :love9:

aydinays

Maşallah asyaya benimkide emziğini alıyor bakıyor geri koyamıyor. Ama emziği çıkınca omuzuyla emziğini emmeye çalışıyor. Genelde de emziğini yakalıyor. :k06: :k06: :k06: Maşallah meleklerimize gün geçtikçe başka başka güzellikleri gösteriyorlar bize. :nazar: :nazar: :nazar:
Allahım sen bütün bebek isteyenlere hamile olanlara hayırlı evlatlar nasip et. Kimseyi evlat acısı ile sınama.

asya81

Alıntı yapılan: aydinays - 21 Şubat , 2012, 18:38:47
Maşallah asyaya benimkide emziğini alıyor bakıyor geri koyamıyor. Ama emziği çıkınca omuzuyla emziğini emmeye çalışıyor. Genelde de emziğini yakalıyor. :k06: :k06: :k06: Maşallah meleklerimize gün geçtikçe başka başka güzellikleri gösteriyorlar bize. :nazar: :nazar: :nazar:
bizimki çözümü kendi buldu :toothy10: :toothy10: çok güzel bişey yorucu olsada cimcimeler :opucuk:

asya81

BİTANECİK FINDIK KURDUM SABAH SESİNE KALKTIM BAKTIMKİ BEŞİĞİNİN ÇİÇEKLERİNİ SEVİYORSUN :toothy10: :toothy10: KIZ OLDUĞUN NASIL BELLİ.BU ARADA ARTIK UYKUN GELDİMİ EEEE EEEE DİYORSUN ANLIYORUMKİ YATIR BENİ DİON  :toothy10: YANLIZ GECE UYKUSUNA GEÇMEN EN AŞAĞI 2SAATİ BULUYOR :cildir: :cildir: BEN SENİ SALLARKEN AYAKTA UYUYORUM KIZIM OKADAR SALLANMAYA DAĞ TAŞ DAYANMAS ANNECİM :toothy10:ŞİMDİ DÖNENCENE BAKIP BAKIP EL AYAK ÇIRPIYORSUN :love9: :love9: O NE HEYECAN SANKİ İLK KEZ GÖRÜYORSUN :toothy10: :toothy10:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 22 Şubat , 2012, 09:16:25
BİTANECİK FINDIK KURDUM SABAH SESİNE KALKTIM BAKTIMKİ BEŞİĞİNİN ÇİÇEKLERİNİ SEVİYORSUN :toothy10: :toothy10: KIZ OLDUĞUN NASIL BELLİ.BU ARADA ARTIK UYKUN GELDİMİ EEEE EEEE DİYORSUN ANLIYORUMKİ YATIR BENİ DİON  :toothy10: YANLIZ GECE UYKUSUNA GEÇMEN EN AŞAĞI 2SAATİ BULUYOR :cildir: :cildir: BEN SENİ SALLARKEN AYAKTA UYUYORUM KIZIM OKADAR SALLANMAYA DAĞ TAŞ DAYANMAS ANNECİM :toothy10:ŞİMDİ DÖNENCENE BAKIP BAKIP EL AYAK ÇIRPIYORSUN :love9: :love9: O NE HEYECAN SANKİ İLK KEZ GÖRÜYORSUN :toothy10: :toothy10:
maşaallah fındık kurduna ayyyy asya çok sevindim sende yavaş yavaş rahatlıyorsun demek hep böyle çıldıracak değilsin ya  :cildir: :cildir:  :nazar: :nazar: yeni keşfediyordur annesi dönencesini  :k06: :k06: :nazar: ayyy sesde çıkarıyor :love9: :love9: benimki azcık bir ses çıkarıyor nadiren nasıl mutlu oluyorum  :occasion5: :occasion5: