19 Mart , 2024, 11:51:03

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

banu_fth

asyacım
cok gecmıs olsun  :sad1:  :flowers:

neydı belırtılerınız ıstah azalması ve huzursuzluk mu ??

nerden bılıosun kac cc mama ıctıgını kızının  :icon_scratch:

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 04 Şubat , 2012, 13:38:45
asyacım
cok gecmıs olsun  :sad1:  :flowers:

neydı belırtılerınız ıstah azalması ve huzursuzluk mu ??

nerden bılıosun kac cc mama ıctıgını kızının  :icon_scratch:
EVET CANIM İŞTAHTA ÇOK DÜŞÜŞ VE AĞLAMALAR.CANIM BENİM ÜZÜNTÜDEN SÜTÜM KESİLDİ YANİ GÜNDE 20CC ÇIKMIYOR :'( O YÜZDEN MAMA VERİYORUS MECBUR

banu_fth

anladım canım ..  :-\  cok gecmıs olsun ..

neye uzuldun be canım bu kadar da sutun gıttı  :sad1:  özel degılse tabı anlat .. hay Allahım yaa gerı gelır belkı cocuk cekse emse gelmezmıymıs  ??? :'(

asya81

Alıntı yapılan: eylül_üm - 04 Şubat , 2012, 17:42:01
anladım canım ..  :-\  cok gecmıs olsun ..

neye uzuldun be canım bu kadar da sutun gıttı  :sad1:  özel degılse tabı anlat .. hay Allahım yaa gerı gelır belkı cocuk cekse emse gelmezmıymıs  ??? :'(
canım annem burdaydı kızın 40ı çıktı gitti kızım ozamana kadar iyiydi annem gittiği gün tepe taklak oldum çok değişti huysuz he dakikası ağlamalı  bende hergün ağlıyordum azaldı ve bitti. emzirsemde yok kız bu sefer çıldırıyor süt yok die hastaelerde kullanılan pompalardan aldı eşim akşama kadar çıkan 30cc olmuyor inan ne yapayım doktor bir kaşıkta olsa yarar dedi

asya81

BİTANECİK KIZIM ŞUAN UYUYORSUN MELEK GİBİ KURBAN OLURUM SANA :love9: :love9: BUGUN 2.TEST SONUCUMUZ BELLİ OLCAK İNŞALLAH BİŞİ ÇIKMAZ KIZIM :amin: BU ARADA ANNEANNEN GELDİİİ :hello2: :hello2: SENİ SEVMELERE DOYAMADI KIZIM :love9: BAYA KONUŞTUN ANNEANNEYLE ŞİKAYETMİ ETTİN BENİ UUUU UUU DİYE DİYE KIZIM :toothy10: :opucuk: KURBAN OLURUM SENİ VEREN ALLAHA BİTANEM :love9: ALLAHA EMANET OL BEBEĞİM :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

canım benim çokkk gecmiş olsun inş biran önce düzelir  :amin:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

asya81

Alıntı yapılan: ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ - 06 Şubat , 2012, 21:02:18
canım benim çokkk gecmiş olsun inş biran önce düzelir  :amin:
saol canım inşallah :amin: :opucuk:

asya81

BİTANECİM KIZIM 2.TEST SONUCUN TEMİZ ÇIKTI ALLAHA ŞÜKÜR BEBEĞİM :amin: :amin: AMA İŞTAHIN HALA AYNI ANNECİM SAVAŞ VERİYORUS YERKEN  :cildir: :cildir: :cildir: ŞU AN ANNEANNENEYLESİN MELEĞİM ANNE İŞTE :love9:ÇALIŞIYOR.KIZIM SÜTÜM BİTTİ ARTIK YOK ÇOK ÜZÜLÜYORUM AMA YAPACAK BİR ŞEY YOK  :( :( BİR İLAÇ VARMIŞ SÜTÜ GETİREN ARTIRAN BİR GİTTİĞİMDE DOKTORA SORACAĞIM KIZIM NETİCEDE İLAÇ YAN ETKİLERİDE OLABİLİR KIZIM HER ŞEY SENİN İÇİN MELEĞİM.

asya81

BU ARADA SENİ ANNEANNEYLE KONUŞURKEN YAKALADIM KIZIM :k06: :k06: PEK KOMİKSİN DUDAKLAR UZATILIYOR KONUŞURKEN :toothy10: :toothy10: :toothy10: BİDE ARTIK OYUNCAKLARINI TUTUP FIRLATIYORSUN ANNECİM RENKLİ OLANLAR DAHA HOŞUNA GİDİYOR FINDIĞIM.DÜN ALTINI DEĞİŞTİRİYİM DİE AÇTIM NEYSE ZOOORT DEDİ ÜSTÜM BAŞIMI POK ETTİN KIZIM :toothy10: :toothy10: O NASIL KAKA YAPMADIR KIZIM :toothy10: YERİM TOTOYU

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

asyacim gecmis olsun canim  :flowers: sutun icinde uzulme canim mamayla beslenir kuzucuk  :'(
o kaka olayi bizde bitti darisi size  :k06: :k06:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

asya81

Alıntı yapılan: °♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥° - 08 Şubat , 2012, 15:35:18
asyacim gecmis olsun canim  :flowers: sutun icinde uzulme canim mamayla beslenir kuzucuk  :'(
o kaka olayi bizde bitti darisi size  :k06: :k06:
saol canım :opucuk: napim canım erken bitti ama biras napalım.bende şok oldum nası kakadır o :toothy10: :toothy10:

HASRET!M S@N@

asya81

asya81

BİTANECİK KIZIM DÜN GECE MAHVETİN ANNEYİ 11DE BAŞLADIK UYUTMAYA SENİ 1DE UYANDIN YATIRDIK SAAT BAŞI AĞLAYARAK UYANDIN :cildir: EN SON 4DE KAKLTIN BİDAHA UYUMADIN SALINCAĞINA ATTIM İPİYLE YATTIĞIM YERDEN 9A KADAR SALADIM DURDUM :cildir: :cildir: :cildir: :cildir:ÜŞÜDÜM BİDE SABAHA KARŞI EV BUZ GİBİ OLUYOR KIZIM :-ooo :-ooo KALORİFERLERİ ERKENDEN KAPIYORLAR APARTMANDA :violent1: :violent1:Bİ HUZURSUZLUĞUN VARDI ÇÖSEMEDİK.BİDE İŞTAHSIZLIĞIN HALEN DEVAM EDİYOR.İNŞALLAH AÇILIR İŞTAHIN ANNECİM :amin:ALLAHA EMANET OL :amin:

Aytii

Allahım kolaylık versin Asya  :(

2 haftadır Oğuzda hiç uyumuyor

15 20 dk uyuyo uyanıyor ve hep ağlıyor

sürekli mızmız  :-[

sanırım bu dişler mahvediyor bebişerimizi  :y25: