FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 28 Ocak , 2012, 15:03:55
Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 28 Ocak , 2012, 15:02:01
amiiiiin... şöööle sere serpile rahat rahat uyuyacağımız günler de gelecek  8)
AY İNŞALLAHHH :amin: :amin: :amin: :amin: :amin:
o günleri de göreceğiz inş.ama o rahatlığı/rahatsızlığı  bile bile 2.bebeleride isteyeceğiz  :k06: :k06:

KONYALI

2.bebeklerı fazla bekletmesekmi acep...ben hamıleliği özledim valla... :k06: :k06: :k06:

asya81

Alıntı yapılan: KONYALI - 30 Ocak , 2012, 04:23:44
2.bebeklerı fazla bekletmesekmi acep...ben hamıleliği özledim valla... :k06: :k06: :k06:
AY ALLAH OLMAYANA VERSİN BACILAR :amin: :amin: ŞUAN ÜRÜTÜCÜ GELİYOR :-ooo :-ooo TABİ HAMİLELİK AYRI GÜSEL :love9:

xxcansuxx

:k06: :k06: bencede ferah yapalım kız 2.leri çok bekletmeden  :suclu: :suclu:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 30 Ocak , 2012, 19:11:21
:k06: :k06: bencede ferah yapalım kız 2.leri çok bekletmeden  :suclu: :suclu:
:icon_thumright: bencede  :k06: :k06:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

asya81

TATLI KIZIM BUGUN AYLIK KONTROLÜN VARDI İŞTAHIN SON 15GÜNDÜR AZALMIŞTI VE 400GRAMCIK ALMIŞIN KIZIM :'( TAHLİL YAPTIRDIK BAKTIKKİ İDRAR YOLLARIN ENFEKSİYON KAPMIŞ İLERİ DERECEDE :crybaby2: OKADARDA DİKKAT ETTİM ALLAH DAHA BETERİNDEN SAKLASIN KIZIM  :amin: YARIN YİNE GİTCEZ HAYIRLISI ANNECİM :amin:

asya81

bitanecik kızım ŞİMDİ UYUYORSUN HASTANE YORDU KIZIM SENİ :opucuk: ANTİBİYOTİK ALICAKSIN BİRAZ KIZIM BENİM TEKRAR TAHLİL VERDİK ALLAHA EMANET OL ANNEM :amin:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 02 Şubat , 2012, 15:19:16
TATLI KIZIM BUGUN AYLIK KONTROLÜN VARDI İŞTAHIN SON 15GÜNDÜR AZALMIŞTI VE 400GRAMCIK ALMIŞIN KIZIM :'( TAHLİL YAPTIRDIK BAKTIKKİ İDRAR YOLLARIN ENFEKSİYON KAPMIŞ İLERİ DERECEDE :crybaby2: OKADARDA DİKKAT ETTİM ALLAH DAHA BETERİNDEN SAKLASIN KIZIM  :amin: YARIN YİNE GİTCEZ HAYIRLISI ANNECİM :amin:
canım geçmiş olsun  :'( :'( ya bilmediğim için sooruyorum kilo alımından mı şüphe edip dr tahlil istedi yoksa (ağlıyor durmuyor diyordun)  şikayetlerinden dolayı mı  :dontknow: :dontknow:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Şubat , 2012, 13:10:16
canım geçmiş olsun  :'( :'( ya bilmediğim için sooruyorum kilo alımından mı şüphe edip dr tahlil istedi yoksa (ağlıyor durmuyor diyordun)  şikayetlerinden dolayı mı  :dontknow: :dontknow:
CANIM ZATEN GECELERİ DURDUK YERE ZIRILDANIP DURUYORDU BİRDE İŞTAHI SON 15GÜNDE FECİ AZALMIŞTI BU AY GÜNLÜK 800ML ALMASI GEREK EN AZ FAKAT BENİMKİ 500Ü ZOR YİYORDU DOKTOR HEM KAN HEM İDRAR TESTİ YAPTI İŞTAH AZALMASINDA ENFEKSİYON ETKİLİ OLUYORMUŞ VE HUZURSUZLUĞUNDA KIZ ÇOCUKLARINDA İSTER İSTEMES KAKASINDAN BULAŞIYORMUŞ OKADARDA DİKKAT ETTİM ANTİBİYOTİĞE BAŞLIYCAZ BUGUN YİNE VERDİK İDRAR ONDAN TAKRAR BAKILCAK EĞER İLERİ DERECEDEYSE ULTRASONLA BAKCAZ DEDİ DOKTOR.ALLAH EVLATLARIMIZA SAĞLIK VERSİN CANIM

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 03 Şubat , 2012, 14:37:01
CANIM ZATEN GECELERİ DURDUK YERE ZIRILDANIP DURUYORDU BİRDE İŞTAHI SON 15GÜNDE FECİ AZALMIŞTI BU AY GÜNLÜK 800ML ALMASI GEREK EN AZ FAKAT BENİMKİ 500Ü ZOR YİYORDU DOKTOR HEM KAN HEM İDRAR TESTİ YAPTI İŞTAH AZALMASINDA ENFEKSİYON ETKİLİ OLUYORMUŞ VE HUZURSUZLUĞUNDA KIZ ÇOCUKLARINDA İSTER İSTEMES KAKASINDAN BULAŞIYORMUŞ OKADARDA DİKKAT ETTİM ANTİBİYOTİĞE BAŞLIYCAZ BUGUN YİNE VERDİK İDRAR ONDAN TAKRAR BAKILCAK EĞER İLERİ DERECEDEYSE ULTRASONLA BAKCAZ DEDİ DOKTOR.ALLAH EVLATLARIMIZA SAĞLIK VERSİN CANIM
kıyamam ya büyük adam bile dayanamaz idrar yolu enf. geçmiş olsun inş. hafif düzeyde atlatırsınız... neyseki gözden kaçırmamış drunuz... evet kız çocuklarında çok görülüyormuş benide tembih ediyor herkes bende dikkat ediyorum ya bakalım  rabbim evlatlarımıza sağlık versin canımız hiç acımadığı kadar acıyor biz azcık pişik olmuşuz kızarıklık var poposunda cnım yanıyor  :sad1: :sad1:

inş. bugünkü sonucunuz temiz çıkar  :amin: :amin:

suzannn

EnDuruYanım

Canım cok gecmıs olsun kuzuma  hemencecık atlatır ıns.. ne kadar dıkkat etsekte oluyor ıste bazen bıseyler allah dermansız dert vermesın :amin:  öptüm meleği

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 03 Şubat , 2012, 20:39:16
Alıntı yapılan: asya81 - 03 Şubat , 2012, 14:37:01
kıyamam ya büyük adam bile dayanamaz idrar yolu enf. geçmiş olsun inş. hafif düzeyde atlatırsınız... neyseki gözden kaçırmamış drunuz... evet kız çocuklarında çok görülüyormuş benide tembih ediyor herkes bende dikkat ediyorum ya bakalım  rabbim evlatlarımıza sağlık versin canımız hiç acımadığı kadar acıyor biz azcık pişik olmuşuz kızarıklık var poposunda cnım yanıyor  :sad1: :sad1:

inş. bugünkü sonucunuz temiz çıkar  :amin: :amin:
SAOL CANIM PAZARTESİYİ BEKLİYORUZ :amin: YERİM BIDIĞINI PİŞİKMİ OLMUŞ ANNESİ YERİM ONU :hungry: GEÇMİŞLER OLSUN

asya81

Alıntı yapılan: Pınar. - 04 Şubat , 2012, 12:12:27
Canım cok gecmıs olsun kuzuma  hemencecık atlatır ıns.. ne kadar dıkkat etsekte oluyor ıste bazen bıseyler allah dermansız dert vermesın :amin:  öptüm meleği
SAOL TEYSESİ :opucuk: :opucuk: :opucuk:İNŞALLAH :amin: ALLAH KORUSUN YAVRULARIMIZI :amin:

asya81