19 Mart , 2024, 11:52:40

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

FINDIK KURDUM :)

Başlatan asya81, 08 Aralık , 2011, 13:04:15

« önceki - sonraki »

asya81

AH GÜZEL KIZIM NASILDA ANİDEN GİRDİN HAYATIMIZA HAMİLE OLDUĞUM AN BAŞLADI GÜZEL MACERAMIZ.ŞİMDİ 34 GÜNLÜKSÜN ZOR BİR DOĞUMLA GELDİN BANA AMA DEĞDİ KIZIM  :love9: YÜZÜNÜ GÖRDÜM BİTTİ ACIM :D DESEMDE İNANMA 10 GÜN POPOMUN ÜSTÜNE OTURAMADIM KIZIM :-ooo AMA DEĞER CANIM BENİM.DOĞUM ANINDA GÖSTERMEDİLER SENİ BANA KORDONUN DOLANMIŞ SESİN SOLUĞUN KESİLMİŞTİ KOŞARAK GÖTÜRDÜLER YANIMDAN NASIL KORKTUM :y25: SONRA ÇIĞLIĞINI DUYDUM YIKAYIP GETİRDİLER FINDIĞIM SENİ :love7: :love7: AŞIK OLDUM GÖRÜNCE :love8: İLK GÜNLER HİÇ UYUMADIN ANNEM SÜTÜM YETMEDİ AÇTIN GÖĞÜSÜMÜ PARÇALADIN RESMEN ACIYORDU AMA YİNE EMZİRDİM KIZIM.HER GÜN DEĞİŞİK HUYLAR EDİNİYOSUN BİR GÜN USLU BİR KIZ BİR GÜN CAZGIRIN TEKİ OLUYORSUN...BABAN SANA DÖNENCE ALDI ŞİMDİ ONA BAKIYORSUN MAŞALLAH ONLA OYALANIYORSUN.DÜN BABANIN KOLUNDA NASILDA GÜLÜCÜKLER SAÇTIN BENDE O KADAR USLU DURMASSIN KÜÇÜK ZİLLİ  :ehi: ÖZLÜYORSUN SANIRIM :love7: BAZEN SIKINTILARIN OLUYOR AĞLIYORSUN BENDE DAYANAMIYORUM SANA KIZIM :love9: ALLAHIM SAĞLIK SIHHAT VERSİN SANA MELEĞİM :amin: 2 GÜN ÖNCE DOKTORDAYDIK DOKTOR TEYSEMİS İYİ GÖRDÜ SENİ 4 KİLO OLMUŞSUN ANNECİM :hello2: MAŞALLAH KIZIMA BİDE MEMEMDE KAVGA ETMESEN DAHA İYİ OLCAK AMA EDİYORSUN İŞTE :cildir: ŞİMDİ ANENENE BIRKTIM İŞ YERİMİSE BAKIYORUM BABAN ACİL İŞE ÇIKTI İNŞALLAH ERKEN GELİRDE KOŞARAK GELİRİM  SENİ ÖZLEDİM ANNECİM :love9: :love9: ANNEANNEN GİDİNCE NASIL YAPCAS BİLMİYORUM BANA YARDIM EDİYORDU NAPALIM KIZIM ANNELİK ZORMUŞ BÜYÜYCEKSİN BİR ŞEKİLDE SIHHATLE İNŞALLAH..SENİ SEVİYORUM :love9: :love9:

derbeder

gunlugunuz hayirli olsun canim, hamis haberine cok sevinmistim canim. Rabbim kizina saglikli hayirli omur versin, bizlerede tattirsin bu duyguyu. sizlerin evlatlarina bagliligini gorunce, anneligi daha iyi anliyorum ve zaman gectikce gec anne olmaktan korkuyorum.
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

Balböceği

Masallah subhanallah  :nazar: annem derdiki: bir bebek 40 cikana kadar 40 huy edinir derdi  :k06:
zamanla kendini toplayacak, zaten kirkinin cikmasina az kalmis  :nazar:
Gunlugunuz hayirli olsun, bebisini benim yerime ellerinden op annesi  :love9:

asya81

Alıntı yapılan: derbeder - 08 Aralık , 2011, 13:16:02
gunlugunuz hayirli olsun canim, hamis haberine cok sevinmistim canim. Rabbim kizina saglikli hayirli omur versin, bizlerede tattirsin bu duyguyu. sizlerin evlatlarina bagliligini gorunce, anneligi daha iyi anliyorum ve zaman gectikce gec anne olmaktan korkuyorum.
ALLAH RAZI OLSUN CANIM  :opucuk: SENDEN ÇOK YAKINDA HABER ALCAZ BUNA İNANIYORUM  :amin: :amin: :amin: VE SENDE YAŞAYACAKSIN BUNU PAYLAŞACAKSIN EN AZ SENİN KADAR SEVİNECEĞİM :opucuk:

asya81

Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Aralık , 2011, 13:17:55
Masallah subhanallah  :nazar: annem derdiki: bir bebek 40 cikana kadar 40 huy edinir derdi  :k06:
zamanla kendini toplayacak, zaten kirkinin cikmasina az kalmis  :nazar:
Gunlugunuz hayirli olsun, bebisini benim yerime ellerinden op annesi  :love9:

SAOL CANIM BENİM :opucuk: İNŞALLAH 40 ÇIKINCA OTURUR RAYINA  :amin: ÖPERİM TEYSESİ :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

günlüğün hayırlı olsun canım.fındık kurdunla hep güzellikler yaşatsın rabbim sana
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

asya81

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 08 Aralık , 2011, 14:18:58
günlüğün hayırlı olsun canım.fındık kurdunla hep güzellikler yaşatsın rabbim sana
saol cnım amin cümlemiz inşallah :amin: :opucuk: :opucuk:

suzannn

günlüğünüz hayırlı olsun canım hep güzel şeyler yazman dileğiyle

asya81

Alıntı yapılan: ♥ PaPaTyaM ♥ - 08 Aralık , 2011, 15:38:47
günlüğünüz hayırlı olsun canım hep güzel şeyler yazman dileğiyle
amin canım inşallah :amin: :opucuk:

°•.ℓανιηуα.•°

:nazar: :nazar: :nazar:

çok şiriiiiinnn  :love3: :love3: :love3:

günlüğünüz hayırlı olsun canım. minik kuzunun macealarını takip ederiz artık burdan  :opucuk:

xxcansuxx

:nazar: :nazar: günlüğünüz hayırlı olsun hep kızınla ailecek güzel paylaşımlarınız olsun  :amin: :amin:

asya81

Alıntı yapılan: °•. °•.ℓανιηуα.•° .•° - 08 Aralık , 2011, 18:11:03
:nazar: :nazar: :nazar:

çok şiriiiiinnn  :love3: :love3: :love3:

günlüğünüz hayırlı olsun canım. minik kuzunun macealarını takip ederiz artık burdan  :opucuk:

teşekkür ederiz teysesi :love7:vakit verirse küçük zilli yazcam hep :laughing7:

asya81

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Aralık , 2011, 19:09:15
:nazar: :nazar: günlüğünüz hayırlı olsun hep kızınla ailecek güzel paylaşımlarınız olsun  :amin: :amin:
amin canım  :amin: darısı size artık :hello2:

xxcansuxx

Alıntı yapılan: asya81 - 08 Aralık , 2011, 19:45:02
Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Aralık , 2011, 19:09:15
amin canım  :amin: darısı size artık :hello2:
:amin: :amin: :amin:

asya81

MELEKLER GİBİ UYUYORSUN GÜZEL KIZIM  :love7: :love7: GECE UYUTMAYACAKSIN BENİ SANIRIM :cildir: :cildir: KIYAMAM SANA BEN BİTANEM :opucuk: BABAN DAHA GELMEDİ HEP SENİ ÖZLÜYOR HEP SENİNLE AZ VAKİT GEÇİRDİĞİNİ SÖYLÜYOR AMA NE YAPALIM KIZIM PARA KAZANCAK İKİMİZE  :love9: