12 Mayıs , 2024, 04:16:19

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Hamileyim , Korkuyorum

Başlatan <<<peri masalı >>>, 08 Aralık , 2011, 11:27:18

« önceki - sonraki »

Sır_Çiçegi

korkma bu kadar kız biz cocuk olmadan habire gittik doktora cocuk olunca doktordan cıkmayız heralde  :toothy10: :toothy10:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

<<<peri masalı >>>

bebeğim sağlıklı olsunda gidip gelelim doktora ne yapayım alışırım bende  ;D

Sır_Çiçegi

herşey bebeğimiz için  :director:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

doruk38

:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo  kız hamile olmadan önce dr giderken kormuyordunda şimdi mi korkuyorsun  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ne güzel hamilesin artık oranı buranı göstermek yok. bundan sonra tüm kontroller karın ultrasonuyla. şimdi gidersin sana kandan beta hcg ne baka. açlık tokluk şekerin kolestirolüne guatırına birde bazı hastalıklara karşı bağışıklık kazanıp kazanmadığına bakar. inşallah tüm sonuçların güzel çıkar  :amin: :amin: :amin:

asya81

canım ne korkuyon :laughing7: bebek eğer 4 haftalıksa alttan bakarlar 6 haftalıksa karından :laughing7: ilerde sana doğumda gelenin gidenin el sokmasında napcaksın  :toothy10: korkma bişecik yok doktor kontrolünde hatta pek güsel oluo her gitiğinde bebişi görcen  :love7:

<<<peri masalı >>>

çok saolun kızlar rahatlattınız beni sonuçları alır almaz paylaşırım sizinle

Alıntı yapılan: doruk38 - 08 Aralık , 2011, 13:43:08
:-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo :-ooo  kız hamile olmadan önce dr giderken kormuyordunda şimdi mi korkuyorsun  :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: ne güzel hamilesin artık oranı buranı göstermek yok. bundan sonra tüm kontroller karın ultrasonuyla. şimdi gidersin sana kandan beta hcg ne baka. açlık tokluk şekerin kolestirolüne guatırına birde bazı hastalıklara karşı bağışıklık kazanıp kazanmadığına bakar. inşallah tüm sonuçların güzel çıkar  :amin: :amin: :amin:

canım problem ordaya zaten daha önce bu konuda hastane deneyimim olmadı ondan korkuyorum  :laughing7:

doruk38

Alıntı yapılan: lcy - 08 Aralık , 2011, 16:34:11

canım problem ordaya zaten daha önce bu konuda hastane deneyimim olmadı ondan korkuyorum  :laughing7:

ayyy canım benim ya ...... alışırsın merak etme. ben de senin gibiydim ama rtık alıştım.  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: hiç utanmıyorumda yüzüm yırtıldı galiba  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:  birde dr um erkek ....  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:

Sır_Çiçegi

ben bayanlara utanıyorum senin doktor erkek  :-ooo
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

doruk38

08 Aralık , 2011, 20:16:38 #23 Son düzenlenme: 08 Aralık , 2011, 22:01:56 doruk38
Alıntı yapılan: Duygu_58 - 08 Aralık , 2011, 19:12:17

1 yıl boyunca bayan gittim sonuç alamadım. 1 ay bir arkadaşın tavsiyesiyle erkek dr gittim  hamile kaldım. hikmet erkekte değil tabi ama emin ol erkek dr lar daha iyi ilgileniyorlar

Sır_Çiçegi

dogrudur inanırım dogru bi doktor bulamadım gitti zaman habire doktor deiştiriyom hiç birini begenmiom eşim yeter dio  :hieyt:
Hayatım Eşimle Değişti,
Oğlumla Mükemmelleşti...

xxcansuxx

Alıntı yapılan: doruk38 - 08 Aralık , 2011, 20:16:38
Alıntı yapılan: Duygu_58 - 08 Aralık , 2011, 19:12:17

1 yıl boyunca bayan gittim sonuç alamadım. 1 ay bir arkadaşın tavsiyesiyle  hamile kaldım. hikmet erkekte değil tabi ama emin ol erkek dr lar daha iyi ilgileniyorlar
drun tecrübelisini iyisini araştırmak  gerekir sırf bayan diye tercih etmem... mesela hamişlikten önce erkekti profdu... o olmasa drların elinde kalırdım diyorum zaten hep dua ederim o dr.a...sağolsun eşim drun kadını erkeği olmaz der kısıtlama getirmedi hiç... ben çok tedirgindim hele ilk muayenemi bir bayanda olmama rağmen çok kasmıştım sonra alıştım mı ne  :suclu: :suclu:

ruyam616

korkma canim biseycik olmaz allahin izniyle...
arkadaslara katiliyorum alttan baktirma derim bende :icon_thumright: :icon_thumright: :icon_thumright:
ins sorunsuz guzel bir hamilelik gecirirsin :amin: :amin: :amin:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

ruyam616

Alıntı yapılan: doruk38 - 08 Aralık , 2011, 18:21:57
Alıntı yapılan: lcy - 08 Aralık , 2011, 16:34:11

ayyy canım benim ya ...... alışırsın merak etme. ben de senin gibiydim ama rtık alıştım.  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7: hiç utanmıyorumda yüzüm yırtıldı galiba  :laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:  birde dr um erkek ....  :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
benim dr bayan olmasina ragmen ne utanmistim ilk gittigimde dr etegimi kaldiriyo ben indiriyom :ehi: :ehi: :ehi: ama sonra alistim  :suclu: :suclu: :suclu: zehracim dedigin gibi utanma arlanma kalmadi :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10: :toothy10:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

__nil__

korkucak çekinicek bişi yok canım.sen sanırım hamile kalmadan önce fazla doktor doktor gezmemişsin muayene olmadığına göre ondan çekiniyorsun.Buradaki biçok arkadaş bilir anne kalmak için her yolu deneyen arkadaşlar defalarca vajinal muayeneye razı olmuşlardır sadece tedavi olup hamile kalabilmek için.Oysaki sen tedavi  vs. için değil direk hamile olduğun için gidiyorsun bu da biçok arkadaşımızın hayalidir eminim vajinal muayene kısmını düşünmüyorlardır bile.Yani diyeceğim o ki hayırlı bir iş içi,n gidiyorsun doktora hamilesin ne mutlu sana.Stres yapma yapçaksanda bebeğinin tutunması için yap muayene utanma vs. için değil.
Çünkü 2 sene bebek sahibi olmak için her yolu denemiş biri olarak diyordum ki ahhh bee bi hamile kalsam değil vajinal muayene olmak elini ordan boğazıma kadar soksa sesimi çıkarmıcam diyordum. :toothy10:

bu arada ben 8 haftalık olana kadar vajinal muayene oldum.Doktor bunun kesinlikle zararlı olmadığını tam tersi rahim kalınlığını ölçme açısından vs. fayda sağlayacağını söyledi.4haftalıkken öğrendim hamile olduğumu 8.haftaya kadar her hafta vajinal ultrason oldum.Birde hamileyken girilen vajinal ultrason diğerleri gibi olmuyor.Bence eğer bebeğinin sağlığı için gerekirse yaptır derim.Sonuçta hamileliğinin ilerleyen aylarında çatı muuayenesi olcan doğumyapçan o zaman bunlardan da çekinmen gerekir.ancak korkunun ecele faydası yok bişekilde doğurcaz hepimiz.

İnşallah doktor kontrolünden güzel haberlerle dönersin canım :flowers:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

hele ben  :ehi: :ehi: doktor kontrolune alistimm  :cildir: :cildir: her gittimde bakiyo hala bakiyo  :caca: :caca: yeter ama haaa  :caca: :caca: ama bebegim icin herseye raziyim yeterki iyi olsun  :love3: :love3:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: