Hamileyim , Korkuyorum

Başlatan <<<peri masalı >>>, 08 Aralık , 2011, 11:27:18

« önceki - sonraki »

<<<peri masalı >>>

08 Aralık , 2011, 11:27:18 Son düzenlenme: 23 Aralık , 2011, 13:21:07 g10ca
kızlar ya hatırlıyorsanız kan testi yaptırıp hamile olduğumu öğrenmiştim ama henüz doktora gidip genel bir konturol olmadım allah izin verirse cumartesi gününe randevu aldım gidicem ama korkuyorum şimdi ne olacak ne yapcaklar bana :)  ;D :'( ilk hamileliğim ve hastaneyede çok gitmiş birisi deilim ve hiç bir bilgim yok  :icon_scratch: ne olur yardım edin bana

GülnurARSLAN

allah seni varya korkma kız parmaklamaz doktor  :ehi: :ehi: :ehi:

ben bu hafta yediğim parmağın hesabı yok gelen giden ultrasonlaa giriyo  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

sana tahlil yapar birde bakalım ultrasonda bakar canım ama göbüşten  :ehi: :ehi:

kız  gelince değerleri yaz bakalım merak ettim  :cildir: :cildir:

<<<peri masalı >>>

ne bilim ya korkuyorum işte  :'( :icon_scratch:

sonuçları alınca emin olun hemen yazıcam kan testim 569 çıkmıştı ama başka bişi bilmiyorum  :icon_scratch:

GülnurARSLAN

kız ne kadarlık bu bebek  :ehi: :ehi: yeni değilmi gebeliğin ne kadar geçti adetin  :ehi: :ehi:

<<<peri masalı >>>

bu gün 10 gün geçikmiş oldu ama ben gecen hafta önce eczaneden test alıp evde yatım pozitif çıktı
ertesi günde akşam hastaneye gittim kan testi yaptırdım 569 çıktı  :'(

GülnurARSLAN

çok yüksek çıkmıştı ondan sordum kız yoksam 2 tane bebişmi geliyo eğer değerin yükselmişse hamileliğin devam ediyor sağlıklı bir gebelik geçiriyorsun demektir inşallah bakalım gelince yazarsın  :hello2: :hello2: :hello2: :occasion5: :occasion5:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: GülnurARSLAN - 08 Aralık , 2011, 11:46:44
çok yüksek çıkmıştı ondan sordum kız yoksam 2 tane bebişmi geliyo eğer değerin yükselmişse hamileliğin devam ediyor sağlıklı bir gebelik geçiriyorsun demektir inşallah bakalım gelince yazarsın  :hello2: :hello2: :hello2: :occasion5: :occasion5:
iki tanemi  :'( kız iyice korku sardı beni

GülnurARSLAN

korkma kız sende hiç belli olmaz bakalım ne kadarmış bebiş belki bir tane azcık rahatlatayım seni  :k06: :k06:

ama büyük ihtimal kan tahlili verirsin birde ultrasonla bakar kesecik görünüyomu okadar şimdi riskli çünkü alttan falan bakmaz  :toothy10: :laughing7:

<<<peri masalı >>>

bak biz burda konuşurken şimdi hastaneden telefon geldi randevum 14:00 deydi 12:15 alınmış  :icon_scratch:

ay bir an önce gidip herşeyi öğrenmek istiyorum inşallah sorun yoktur paeki bişi soracağım değerin yüksek dedin ya bana bir sorun olduğu için olabilirmi acaba :icon_scratch:

mavişim80

Alıntı yapılan: GülnurARSLAN - 08 Aralık , 2011, 11:52:10
korkma kız sende hiç belli olmaz bakalım ne kadarmış bebiş belki bir tane azcık rahatlatayım seni  :k06: :k06:

ama büyük ihtimal kan tahlili verirsin birde ultrasonla bakar kesecik görünüyomu okadar şimdi riskli çünkü alttan falan bakmaz  :toothy10: :laughing7:

kızz öyle dion da ben gecen gittim ya sonuclar cıkmadan kan tahlili verdi o yarın cıkar dedi bi alttan bakalım kese görünücekmi dedii...niye bana öyle dedi peki doktorum riskliysee manyak herhal benim doktor..banada annem dedi alttan baktırmasaydın keske riskli kızım dikkat et diye..tabi önceden dedi bunu da ben o gun varis corabı var diye baktıramadım..yarın gel dedi gitttim doktor yok sonra sinirlendim gitmedim bi daha :)

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: ozlemdkrn - 08 Aralık , 2011, 11:58:43
Alıntı yapılan: GülnurARSLAN - 08 Aralık , 2011, 11:52:10

kızz öyle dion da ben gecen gittim ya sonuclar cıkmadan kan tahlili verdi o yarın cıkar dedi bi alttan bakalım kese görünücekmi dedii...niye bana öyle dedi peki doktorum riskliysee manyak herhal benim doktor..banada annem dedi alttan baktırmasaydın keske riskli kızım dikkat et diye..tabi önceden dedi bunu da ben o gun varis corabı var diye baktıramadım..yarın gel dedi gitttim doktor yok sonra sinirlendim gitmedim bi daha :)

o zaman ben altan bakılması riskliyse izin vermeyeceğim   :cussing:  kavga ederim doktorla çıkarım  :violent1:

GülnurARSLAN

kız beni hastanedekiler uyardı bakmak isterse baktırma alttan diye  :ehi: :ehi: risklimiş daha yeni gebelikya ondan

kzı özlem sen nerdesin be görüşemedik kız akşam yoktu ortada  :laughing7: :laughing7:

biz duyguyla baya kaynattık akşam onunda beli tutulmuş  :ehi: :ehi:

GülnurARSLAN

canım eğer sorun olsaydı değerin düşük olurdu birde şimdi yapılacak ya hcg isticektir senden oda diğerinden yüksek çıkarsa süper   :hieyt: :hieyt: :hieyt: bebiş seninle demektir sorun yok  :hello2: :hello2:

<<<peri masalı >>>

Alıntı yapılan: GülnurARSLAN - 08 Aralık , 2011, 12:24:15
canım eğer sorun olsaydı değerin düşük olurdu birde şimdi yapılacak ya hcg isticektir senden oda diğerinden yüksek çıkarsa süper   :hieyt: :hieyt: :hieyt: bebiş seninle demektir sorun yok  :hello2: :hello2:

inşallah  :amin: :amin: bakalım cumartesi gercek sonuçlar ne olacak

GülnurARSLAN

inşallah canım haberlerini bekliyoruz  :hello2: :hello2: