28 Mart , 2024, 11:07:22

Haberler:

www.herseyibilen.co Durma! Merak ettiğin her konuda her soruyu sen de sor!

Eylül ' ün Bebişi ( Ezgimiz ) de Yola çıkmışşşşşşşşş

Başlatan hüzünden_gelme, 07 Aralık , 2011, 21:49:23

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Aralık , 2011, 19:48:44
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Aralık , 2011, 19:47:15
tam dogdu dogacak bide dogdu ebe ayagindan tuttugu zaman icimden ayni soyle dedim..
Allah'im bune  :icon_scratch: kocaman bi bebek bu  hele kafasi :-ooo :ehi: :ehi: :ehi:
iste ondan sonra doktorlar yanagina koyalimmi falan deyince bende oyle deyi verdim  :ehi:

:k06: :k06: :k06: :k06: :k06: :k06:

benımkınınkıde massallah 11 cm ..  :nazar:
kuzum benım heyecanla beklıorum o anı  :love9:
:nazar: :nazar: :nazar: :nazar: :nazar:
masallah bacim, saatler kaldi bak  :hieyt: :hieyt: :hieyt:

xxcansuxx

eda gerçekten maşaallah oğluna çok güzel çok canlar yakar   :nazar: :nazar: :nazar:
sen misin yıkayında getirin diyen işte öyle olur  :k06: :k06:
hayırlısıyla banu da kurtulsun  :amin: :amin: sıra bizlere gelsin  :muzz: :muzz:

°♥°k@rd€L€ñ¬@zr@°♥°

canim yeni goruyorum demek yarin alacaksin kucagina  :love9: :love9: :love9:
sagsalim gelsin insallah hayirli haberlerle gelin  :amin: :amin: :amin: :nazar: :nazar:

:love9: KUZUCUKLARIM RABBIM SIZI KORUSUN :love9:

ruyam616

canim allah kolaylik versin guzel haberlerini bekliyoruzz...
ayyy simdi ne heyecanlisiniz korku stres heyecan endise herseyi bir arada yasiyosunuz ama bebeginizi kucaginiza aldiginizda herseyi unutucaksiniz :nazar: :nazar: :nazar:
allahim dileyen isteyen herkese yasatsin bu mutlulugu :amin: :amin: :amin:
*******SAHSIYET CEMAAT ICINDE YETISIR*******

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Aralık , 2011, 19:17:01
Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 08 Aralık , 2011, 18:27:29
banucum allah yardımcın olsun canım  :amin: :amin: :amin: nasıl heyecanlandım anlatamam bır yandan da gozlerım dolu hem kadıyenın bebgıne cok uuzldum hemde senın doguma gıtmene sevındim  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
tontış prensese kavusmana az kaldı  :nazar: musaıt oldugumnnda haberdar et bızlerı  :opucuk:
sıra bana gelıyor  :-ooo 

aynen canım o haber benı mahvettı zaten hıc sorma Allah sabır versın ona  :amin: :amin:  kısmet böleymıs.
Allahın dedıgı olur  :amin: sabrını da verecektır huzurunu verecektır .. yenı saglıklı yavrusunu göndercektır . Allah dermansız dert vermesın .. herkesın melegını korusun  :amin:

evet benden öncekıler bır bır dogururken bende aynı seyı dusunuordum bana gelıo sıra dıye ama zaman gecmıo gıbı gelıordu yıne cunku uykusuz gunler ..gögsume saplanmıs bır toto  :love9:  :sad1: .. mıde yanmalarım . sıslıklerım .
artık hareket ederken zorlanıorum yururken penguen gıbıyım  :k06:

tum bunlarla yasamaya calısırken zaman gecmıo gıbı gelıodu .. daha 10 gun var dıordum ..
yarın gelıor cıcıkusum  :love9: Allahın ıznıyle sagsalım beraber dönelım evımıze ınsallah hemen haberdar etcem tum teyzelerı  :amin: :amin: :amin: :nazar: :opucuk: :flowers:
  amınnn canım hayat bu herkes bır sınavdan gecıyor allah hepımıze yardım etsın ınsallah kadrıyemde sabırla bu donemı atlattır  :amin: :amin:

sımdı sen varken rahAttım nede olsa daha cok var doguma dıye  :k06: senın yarın bıtıyor safak benı korku sarmaya basladı akşamdan berı lıste bası oldum heran dogurabılır mıyım dıye dusunuyorum  ::) doktorun dedıgıne gore daha 2 haftam var bakalım banucum kısmet ne zamana
cıcıkuşunu allah sana bagışlasın bızlerde sabırsızlıkla beklıyoruz  :hieyt: :hieyt: bakalım tontış yıgenım nasılmış  :opucuk: bu saatlerde bırbırıne coktan kavusmus olacaksınız  :nazar: :love9: bızlere dua etmeyı unutma banucum allah selametle kurtarsın tekrardan  :amin: :amin:

__nil__

canım benim allah yardımcın olsun.SAğlıkla dünyaya gelsin minik prenses inş.Bol sütlerle karşılarsın bebeğini inş.Yarından itibaren hayatınıza 3 kişi olarak devam ediceksiniz.Düşününce bende buradan heyecanlanıyorum.Rabbim her isteyene anne olmayı,her hamileyede sağlıkla evladına kavuşmayı nasip etsin inş. :flowers: :flowers:
güzel haberlerini bekliyoruz

Lă_Tăhzen!

keyameya

ayyyy maşallah hadi hayırlısı :hello2: bayılırım tombiş bebişlere yaa Allah nazarlardan saklasın :nazar: çok da güzel bi günde doğuyo.hayırlı bi evlat olur inş :love9:

xxcansuxx

haydi bakalım banum şimdi ya kucağında yada  kucağına almak üzeresin inş. sağlıkla ezgi bebeği  :love9: :love9: rabbim kolaylık versin  :amin: :amin:

suzannn

hayırlısıyla sağlıklıca al meleğini kollarına inşallah

Balböceği

ツgöçmen_54 ツ

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

simdi belkide kollarindadir bebegi  :love7: :love7: :love7: Allahim bizede bu güzel günlerden nasip et hayirlisiylan  :amin: :amin: :amin:
:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar:

Balböceği

evt simdiye belki dogmustur, anca p.tesi gelirim demisti o zaman musait olurum dedi  :)

seda87

banu dan haber yok mu kızlar :dontknow: :dontknow:ne yaptı acaba ayyy kızı kollarındadır şimdi :love9: :love9: :love9: :love9: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt: :hieyt:darısı başımıza inş :amin: :amin:
İki Erkeğe Adamak İstiyorum Hayatımı... Biri "KADINIM" Desin Bana... Diğeri Sadece ''ANNE" :))