Eylül ' ün Bebişi ( Ezgimiz ) de Yola çıkmışşşşşşşşş

Başlatan hüzünden_gelme, 07 Aralık , 2011, 21:49:23

« önceki - sonraki »

Balböceği

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Aralık , 2011, 13:45:28
Alıntı yapılan: ßăʟßöƈεğἶ - 08 Aralık , 2011, 13:36:24
yok kiz ne olacak tabi esin yaninda olsun bebegin, heyecanli heyecanli bakar durur.
sonra kucagina verirler ... esin derki bak banu sana benziyor  :love9: :)
ne tuaf bi duygu yaaa  :y25:

ayyyy zaten kıme benzıycek merak edıyorum  :k06: :love9: :love9: :y25: :y25:
:love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9: :love9:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

banuuu bizim şafak hızla ilerlerken sen vermiştin müjdeyi hamileyim diye.şimdi benim oğluş 4,5 aylık oldu ve sende doğum yapıcaksın allahın izniyle.1 senede hayatımız nasıl farklı bi yola girdi.allahım onların acısını göstermesin.yumak yumak ellerinden benim içinde öp yanına verdiklerinde..hayatında gördüğün görebileceğin en büyük mucizeeeeye kavuşmana sayılı saatler kaldı....ona bir bakıcaksın sonra birdaha gözün başka şey görmek istemeyecek.
merakle bekleniyorsun ezgiciikkkkk  :opucuk:
allaha emanet olun canım kızınla  :amin:
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ay ay son 24 saat kızınla bir bedende olduğunuz  :love9: :love9: :love9:
ondan sonrada ayrılsanda kalbin hep onunla çarpacak,anne olmaya saatler kaldı ha ne heyecanlı
son günüm geldi aklıma benimde insan hep hayal ediyor ama ne yaşayacağını bilmiyor
ama  herşey çok güzel olacak canım hiç merak etme dualarım seninle

banu_fth

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 08 Aralık , 2011, 14:00:23
banuuu bizim şafak hızla ilerlerken sen vermiştin müjdeyi hamileyim diye.şimdi benim oğluş 4,5 aylık oldu ve sende doğum yapıcaksın allahın izniyle.1 senede hayatımız nasıl farklı bi yola girdi.allahım onların acısını göstermesin.yumak yumak ellerinden benim içinde öp yanına verdiklerinde..hayatında gördüğün görebileceğin en büyük mucizeeeeye kavuşmana sayılı saatler kaldı....ona bir bakıcaksın sonra birdaha gözün başka şey görmek istemeyecek.

ay canım cok guzel annlatmıssın yaaaa  :y25:
gunlerı tek tek saya saya geldık bugune ınanamıyorum hala .. kucagıma verdıklerındede böle mı olcam ay gercekten bu mu .. bu o mu mu dıycem  :love9: :love9: :love9:
9 aylık hasretlıgım  :love7:

banu_fth

Alıntı yapılan: ♥♥♥gültanesi tontik annesi♥♥♥ - 08 Aralık , 2011, 14:06:52
ay ay son 24 saat kızınla bir bedende olduğunuz  :love9: :love9: :love9:
ondan sonrada ayrılsanda kalbin hep onunla çarpacak,anne olmaya saatler kaldı ha ne heyecanlı
son günüm geldi aklıma benimde insan hep hayal ediyor ama ne yaşayacağını bilmiyor
ama  herşey çok güzel olacak canım hiç merak etme dualarım seninle

Allah razı olsun cnm eksık etmeyın .. ınsan korkuyor hemde hemen olsun ıstıyor hersey  :k06: :love9:

karısık duygular bı gelse kucagıma ıkımızın de ıyı oldugu an bı gelse ooohhhhhhhhhh dıycem

9 aylık bır ohhhhhhhhhhh  :k06: :amin: :amin: :amin:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Aralık , 2011, 14:08:29

gunlerı tek tek saya saya geldık bugune ınanamıyorum hala .. kucagıma verdıklerındede böle mı olcam ay gercekten bu mu .. bu o mu mu dıycem  :love9: :love9: :love9:
onu görünce sanki yıllardır tanıyomuşsun gibi olacaksın.sanki hamileyken günlerce yüzünün hayalini kurmamışsın gibi sanki onun yüzü ömrünce aklında kazılıymış gibi.çok güzel bi duygu canım yaaa allahım dileyen herkese yaşatsın.
✿Benim kendi minik,yolu uzun misafirim.. Yaşamak için en geçerli sebebim, Dilerim Rabbim en güzel yazıları yazmış olsun sana..✿

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

gelecek gelecek içini ferah tut 8 ay önce bizde o yollardaydık
o doğunca zaman öyle geçecekki sende benim gibi yazacaksın
sağlıkla doğsun ezgimiz
bu süreçte en önemli şey moralin
hiçbirşey için kendini üzme ve hayatının en güzel anının hiçbir saniyesini unutmadan en güzel haliyle doya doya yaşamaya bak canım

banu_fth

cok sagol tontıkımın annesıı .. bı tontıkte benden sıteye ınsallah yarın gelecek  :amin: :nazar:

ben kalkayım ıslerım duruyor  :cildir:

eve dönunce yazarım yıne sızlere  :opucuk: :opucuk: :flowers: :flowers: :flowers: :love9: :love9: :love9:

banu_fth

Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 08 Aralık , 2011, 14:11:50

onu görünce sanki yıllardır tanıyomuşsun gibi olacaksın.sanki hamileyken günlerce yüzünün hayalini kurmamışsın gibi sanki onun yüzü ömrünce aklında kazılıymış gibi.çok güzel bi duygu canım yaaa allahım dileyen herkese yaşatsın.

ayyyyyyyyyyyyyy
super özetlıosunuz kızlar yaa herkes anne dııl saır olmus   :k06:  :nazar:  :love9: :love9:
:opucuk: :opucuk: :opucuk:

¤°´¯`°¤ PAMUĞUM ¤°´¯`°¤

Alıntı yapılan: eylül_üm - 08 Aralık , 2011, 14:27:19
Alıntı yapılan: ¤°´¯`°¤ PAMUĞUM  ¤°´¯`°¤ - 08 Aralık , 2011, 14:11:50

ayyyyyyyyyyyyyy
super özetlıosunuz kızlar yaa herkes anne dııl saır olmus   :k06:  :nazar:  :love9: :love9:
:opucuk: :opucuk: :opucuk:

seni de görcezzzz.kendini çok yormaaaaaaa öpüldünnnnn

இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ

banucum allah yardımcın olsun canım  :amin: :amin: :amin: nasıl heyecanlandım anlatamam bır yandan da gozlerım dolu hem kadıyenın bebgıne cok uuzldum hemde senın doguma gıtmene sevındim  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
tontış prensese kavusmana az kaldı  :nazar: musaıt oldugumnnda haberdar et bızlerı  :opucuk:
sıra bana gelıyor  :-ooo 

banu_fth

Alıntı yapılan: இܓiڪے†∂ηßﺙuℓ இܓ - 08 Aralık , 2011, 18:27:29
banucum allah yardımcın olsun canım  :amin: :amin: :amin: nasıl heyecanlandım anlatamam bır yandan da gozlerım dolu hem kadıyenın bebgıne cok uuzldum hemde senın doguma gıtmene sevındim  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
tontış prensese kavusmana az kaldı  :nazar: musaıt oldugumnnda haberdar et bızlerı  :opucuk:
sıra bana gelıyor  :-ooo 

aynen canım o haber benı mahvettı zaten hıc sorma Allah sabır versın ona  :amin: :amin:  kısmet böleymıs.
Allahın dedıgı olur  :amin: sabrını da verecektır huzurunu verecektır .. yenı saglıklı yavrusunu göndercektır . Allah dermansız dert vermesın .. herkesın melegını korusun  :amin:

evet benden öncekıler bır bır dogururken bende aynı seyı dusunuordum bana gelıo sıra dıye ama zaman gecmıo gıbı gelıordu yıne cunku uykusuz gunler ..gögsume saplanmıs bır toto  :love9:  :sad1: .. mıde yanmalarım . sıslıklerım .
artık hareket ederken zorlanıorum yururken penguen gıbıyım  :k06:
tum bunlarla yasamaya calısırken zaman gecmıo gıbı gelıodu .. daha 10 gun var dıordum ..
yarın gelıor cıcıkusum  :love9: Allahın ıznıyle sagsalım beraber dönelım evımıze ınsallah hemen haberdar etcem tum teyzelerı  :amin: :amin: :amin: :nazar: :opucuk: :flowers:

xxcansuxx

eylül ya ben çok heyecenlıyım senin için  :love9: :love9: :love9:
hep o ilk buluşmanızı düşünüyorum sen naparsın babası ne tepki verir diye :love7: :love7:
sağlıkla kucağına al inş. bizlerede dua etmeyi unutma darısı tüm isteyenlere olsun canım seninde hamişlik serüvenin bitip bebeğinle yeni serüvenlere kapı açıyorsunuz  :love9: :love9: :nazar: inş. hemencecik toparlanırsın bol sütün gelir  :amin: :amin:

banu_fth

Alıntı yapılan: xxcansuxx - 08 Aralık , 2011, 19:24:13
eylül ya ben çok heyecenlıyım senin için  :love9: :love9: :love9:
hep o ilk buluşmanızı düşünüyorum sen naparsın babası ne tepki verir diye :love7: :love7:
sağlıkla kucağına al inş. bizlerede dua etmeyi unutma darısı tüm isteyenlere olsun canım seninde hamişlik serüvenin bitip bebeğinle yeni serüvenlere kapı açıyorsunuz  :love9: :love9: :nazar: inş. hemencecik toparlanırsın bol sütün gelir  :amin: :amin:

hıc sorma tatlım bende heyecanlıyım ..
ılk karsılasmalarını göremeyecegım babasıyla ..
ben bı saat sonra ancak ayılırım canım .. onlar öpüp koklasmıs olur sanırım .. :love9: :love9:
ben gelıncede mınıkımızın karnını doyururuz..
ben de hep baskası ıcın dusunur hayal kurardım ınan kendın olunca bıse dusunemıosun ..

hayal kurardım ama sımdı neye benzıyo .. ılk ne dıycem dıye kalbım carpıyo  :love9:

edıcem canım herkeslere dua edıcem Allah kabul etsın ınsallah ..  :amin: :amin:
ınsallah canım bol sut olsun ıcsın yavrum .. artık babasıının tavuklarını balıklarını yıyemıycek  :ehi: :ehi:
nası doyurucam dıye dusunuorum  :ehi: :ehi:

banu_fth

butun ayrıntıları anlatıcam ınsallah en kısa zamanda gelcem  :amin: :amin: