İÇİM YANIYOR........KADRİYEM BEBEĞİNİ KAYBETTİ :(((((((((((((((((

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 07 Aralık , 2011, 19:23:07

« önceki - sonraki »

(A)yşe (D)eniz (A)da

Allahım ne kadar acı bir durum... Allah yardımcısı olsun inşallah

@@@gözde@@@

konuyu görünce inanamadım şaşırdım kaldım öle Allah sabır versin  :amin: :amin:

ยรlคภ๓คz göภlüm

Allah yardımcısı olsun, inşallah en kısa zamanda sağlıklı bir bebeği olur

CAN TANEM

Çok acı bi durum  :'( Allah yardımcısı olsun dualarımız onunla umarım en kısa zamanda acısını unutturacak bi bebeği olur   :amin: :amin:

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: YAAA ÇOK AMA ÇOOOOK ÜZÜLDÜMM YAAAA  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: DİCEK BİŞEY BULAMIYORUM
ALLAH IM NE OLUUR YARABBİM SEN SABIR VER ANNESİNE BABASINA  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

suzannn

çok üzüldüm allahım sabır ver arkadaşımıza ne demeliyim bilmiyorum

<<<betty>>>

:y25: :y25: :y25: :y25:
çok zor bi durum yaa, biz ne desek boş, yaşayan bilir acısını  :y25: :y25:
Rabbim bol bol sabırlar versin, dayanma gücü versin inşallah  :amin: :amin: :amin:

ORNA

ayyy inanmıyorum ya sabah sabah şok oldum allahım bu nasıl bi acıdır  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: allah sabır versin çok üzüldüm  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: allah yardımcın olsun arkadaşım  :amin: :amin: :amin: :amin:

kelebekkk

kelimelerin anlamını yitirdiği bir durum Allah sabrını versin bir daha böyle bir acı yaşatmasın hiç kimseye  :sad1: :sad1: :sad1:

ツgöçmen_54 ツ

denizce:)

allah sabır versin.dayanma gücü versin.bir daha yaşatmasın :crybaby2:

...ŞehzadEfe...

allah sabır versin bir dahada yaşatmasın inş en kısa zamanda yeniden meleği gelir annesine  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
Sadece filmlerde olur sanırdım böylesine büyük aşklar
Bizim seninle doğmayı bekleyen bir oğlumuz var

GELSQMİNQ

CANIMM KONUYU GÖRÜNCE İNANAMADIM BAŞIN SAĞOLSUN CANIM ALLAH SABIR VERSİN BÖYLE Bİ DURUMDA NE DENİR HİÇ BİLMİYORUM NE SÖYLESEM OLMAZ AMA ALLAH YAR VE YARDIMCIN OLSUN UMARIM TEKRAR EN KISA SÜREDE TEKRAR YAŞARSIN BU MUTLULUĞU ALLAHA EMANET OL

Balböceği

Alıntı yapılan: gulum22 - 07 Aralık , 2011, 23:49:51
Alıntı yapılan: burcum - 07 Aralık , 2011, 23:45:43
ALLAH ım sana sabır versin canım  :amin:
BUARADA ARKADAŞLAR MERAK EDİYOR OLABİLİRSİNİZ AMA ARKADAŞIMIZ HASTANEDEN ÇIKTIKTAN SONRA BURAYA GİRİP BUNLARI OKUMAMALI BENCE SADECE İYİ DİLEKLERİMİZİ VE DUALARIMIZI YAZSAK DAHA İYİ OLUR DÜŞÜNCESİNDEYİM
:icon_scratch: niyeki biz burda kötü bisey yazmadik cok seviyom onu o yüzden merak ediyom nasil oldu diye
Burcu'cum, ne yazdik anlamadim...
ben uzun zamandir taniyorum canim kadriyemi o kadar uzuldumki acaba baska bi kadriyemi dedim..
Ben ona toz konduramagimdan  :love9: bundan iki gun once bir gece aklima geldiginde onun icin dua ettim
cok sukur hersey yolunda gidiyor, Allah'im bebegini koru diye dualarimi esirmedim..tabi bunun bir baskasinin anlayabilecigini sanmiyorum..Merak edip sorduk diye hata yaptigimiz sanmiyorum

doruk38

geçmiş olsun kadriye.  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:   ALLAH sana sabırların en büyüğünü versin. bir daha yaşatmasın. inşallah 2. bebeğin sağlıklı olsun. hep seninle kalsın aminnnn  :amin: :amin: