İÇİM YANIYOR........KADRİYEM BEBEĞİNİ KAYBETTİ :(((((((((((((((((

Başlatan ♥♥♥gülbeşeker♥♥♥, 07 Aralık , 2011, 19:23:07

« önceki - sonraki »

destina06

nisan rüzgar

ilk öğrenen benim :( okadar üzüldümki duyunca kaçgündür göremiyodum amniyosentez yaptırıcaktı sonucunu yazarım falan demişti girmeyince bi haftadr aradım sesi çok kötüydü tam ne nasıl oldu soramadım ama heralde sonucu kötü çıktıdemekki o yüzden oldu heralde allah sabır versin kadrişime :(

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 07 Aralık , 2011, 23:24:48
ilk öğrenen benim :( okadar üzüldümki duyunca kaçgündür göremiyodum amniyosentez yaptırıcaktı sonucunu yazarım falan demişti girmeyince bi haftadr aradım sesi çok kötüydü tam ne nasıl oldu soramadım ama heralde sonucu kötü çıktıdemekki o yüzden oldu heralde allah sabır versin kadrişime :(
ne söyledi sana ne dedi  :y25: :y25: :y25: cok merak ediyom onu yaa hep aklimda bi saniye gitmiyo ya sakaymis gibi geliyo  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
:nazar: :nazar:

nisan rüzgar

Alıntı yapılan: gulum22 - 07 Aralık , 2011, 23:35:54
ne söyledi sana ne dedi  :y25: :y25: :y25: cok merak ediyom onu yaa hep aklimda bi saniye gitmiyo ya sakaymis gibi geliyo  :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2: :crybaby2:
canımmm aradım nasılsın diyee sesinden anladım ilk yatıyorum bebegi aldılar dedii :( sonra zaten ben kaldım öylee pek bşide soramadım nasıl oldu niye diye çoküzücü bi durum ...deidm üzülme zülüyo insan elde degil dedii olsun deidm vardr bi hayır bundada ne diyebilirki insan baskaa :(

burcum

ALLAH ım sana sabır versin canım  :amin:
BUARADA ARKADAŞLAR MERAK EDİYOR OLABİLİRSİNİZ AMA ARKADAŞIMIZ HASTANEDEN ÇIKTIKTAN SONRA BURAYA GİRİP BUNLARI OKUMAMALI BENCE SADECE İYİ DİLEKLERİMİZİ VE DUALARIMIZI YAZSAK DAHA İYİ OLUR DÜŞÜNCESİNDEYİM

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: nisan rüzgar - 07 Aralık , 2011, 23:43:20
Alıntı yapılan: gulum22 - 07 Aralık , 2011, 23:35:54
canımmm aradım nasılsın diyee sesinden anladım ilk yatıyorum bebegi aldılar dedii :( sonra zaten ben kaldım öylee pek bşide soramadım nasıl oldu niye diye çoküzücü bi durum ...deidm üzülme zülüyo insan elde degil dedii olsun deidm vardr bi hayır bundada ne diyebilirki insan baskaa :(
anladim cnm  :( cnm arkadasim benim ya  :sad1: :sad1:

°•.ℓανιηуα.•°

offff. ne diyeceğimi bilmiyorum. konuyu yeni gördüm ama keşke görmeseydim  :y25:

kadriyemize Allahım sabır versin. inşallah en kısa zamanda toparlanır. rabbim acısını yeni bir bebekle kapatır inşallah  :amin:

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

Alıntı yapılan: burcum - 07 Aralık , 2011, 23:45:43
ALLAH ım sana sabır versin canım  :amin:
BUARADA ARKADAŞLAR MERAK EDİYOR OLABİLİRSİNİZ AMA ARKADAŞIMIZ HASTANEDEN ÇIKTIKTAN SONRA BURAYA GİRİP BUNLARI OKUMAMALI BENCE SADECE İYİ DİLEKLERİMİZİ VE DUALARIMIZI YAZSAK DAHA İYİ OLUR DÜŞÜNCESİNDEYİM
:icon_scratch: niyeki biz burda kötü bisey yazmadik cok seviyom onu o yüzden merak ediyom nasil oldu diye

burcum

ben kötü birşey yazdınız demiyorum zaten canım ama girdiğinde yazılanları görmesin acı verebilir arkadaşımıza ondan dedim :icon_thumright:

zeynep0655

asuman1981

susanna

rabbim sabir versin tekrarini yasatmasin insallah dayanilir bir durum degil bu allahtansadece sabir diliyorum arkadasima  :y25:

EnDuruYanım

cok acı cok üzüldüm :crybaby2:  Allahım arkadaşımıza sabır ver  :amin:.. cok cok cok zor :crybaby2:

Aytii

konuyu görünce eski bi konudur diye baktım ama yeniymiş  :sad1:  :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1: :sad1:

ayy fena oldum sabah sabah yaaa  :y25: :(

elfo

Allah sabır versin tez zamanda bu acısını unutturacak dünya tatlısı bir melek göndersin inşaAllah  :amin:
RABBİM! BEN SANA DUA ETMEKLE HİÇ BEDBAHT VE MAHSUN OLMADIM.