Antalya'lılar nerelerdesiniz....?

Başlatan <<<peri masalı >>>, 07 Aralık , 2011, 17:24:32

« önceki - sonraki »

<<<peri masalı >>>

günaydın canımmm evet bugün bulutlu bir hava ile güne merhaba dedik ama olsun ben seviyorum böle havayı  :D hava güzel olunca çalışmak gelmiyor içimden kaytarmak isityorum  :ehi: :ehi:

ยรlคภ๓คz göภlüm

bak orası da öyle ama böyle giderse haftasonu yağmurşu geçecek. nasılsın bakalım bebiş rahatsız etmeye başladı mı?

<<<peri masalı >>>

napalım bizde hafta sonu kapalı yerlere kaçarız  :laughing7: ya sorma bebiş biraz daha sanırım kendini belli etmeye baladı midem kötü sürekli bulanıyor ama istirfa edemiyorum tek sorun şu anda idrar yolllarında iltihap varmış o gözüküyor çarşamba günüde kontrol var bakalım hayırlısı

sen nerler yapıryon canım bir bebeğin var sanırım ama ikincisi için neler yapıyorsun  :opucuk:

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım altı yaşında oğlum var.. bu ay yumurta takibi yaptırdım. dün kontrole gittim yumurta çatlamış kisttim vardı  onun içinde de yumurta oluşmuş yumurta çatlayınca kistte küçülmeye ve şekli bozulmaya başlamış... hayırlısı bakalım ne zaman bebeğim olacak..
annesi bebiş kendini belli ettikce sana zahmet verecek sağlıkla dünyaya gelsin de bulantı da yapsın, ağrı da, halsizlik de

<<<peri masalı >>>

allah bağışlasın  :nazar: :amin: evet dün takip etmiştim çok sevindim inşallah en kısa zamanda bebeğin olur rabbim yardımcın olsun  :amin: :amin: benimde şikayetim yok zaten yeterki sağlıklı hisatli olsun bebeğim ben herşeye razıyım

<<<peri masalı >>>

<<<peri masalı >>>

hemşerim nasılsın iyimisin nasıl gidiyor  :flowers:

ยรlคภ๓คz göภlüm

iyiyim canım sadece felaket grip oldum öksürük boğaz ağrısı vs.

sen nasılsın, hamişlik nasıl gidiyor

<<<peri masalı >>>

geçmiş olsun canım dikkat et kendine üşütme sıkı giyin  :flowers:

ya nasıl gitsin bende kendimdeki deişiklere alışmaya çalışıyorum fena deil işte idare ediyoruz :)

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım benim mesai bitti iyi akşamlar...

<<<peri masalı >>>

ยรlคภ๓คz göภlüm

canım yağmurlu bir günde günaydın, nasılsın

<<<peri masalı >>>

günaydın canım  :opucuk: iyiyim şükür sen nasılsın

ยรlคภ๓คz göภlüm

<<<peri masalı >>>

ay kıyamam sana bol bol nane limon iç iyi gelir birde sen kalabalık ortamda çalışıyorsun ya gelip gidende almışsındır dikkat kendine