::Forumda Kaç Akrabanız var?::

Başlatan Balböceği, 07 Aralık , 2011, 00:54:27

« önceki - sonraki »

°•.ℓανιηуα.•°

Alıntı yapılan: ๑ ♡ Köy YuмυяTαм ♡ ๑ - 07 Aralık , 2011, 16:21:23
akrabalarım olsa nickleri:

Köy Tavuğu
Köy Ağası
Köy Tulumu
Köy Horozu

olurdu  :hieyt: :ehi:

uleeennnn ne güldüm haaaaa  :opucuk:

kız ayten sen beni güldürdün Allah da seni güldürsün. süpersin yaaaa  :laughing7:

banu_fth

EMEL 26

ooooooooooooooo  çok hangisini saysamki :icon_scratch:

Kızlarımla hayat çok güzel💖

tulayysl

akrabam yok da.. farzet ki o burayı okuyacak topic e cok sey yazasın geliyo da ya akraba varsa diye yazamıyorum:D belkş de vardır yanee

serife26

Alıntı yapılan: tulayysl - 07 Aralık , 2011, 20:37:57
akrabam yok da.. farzet ki o burayı okuyacak topic e cok sey yazasın geliyo da ya akraba varsa diye yazamıyorum:D belkş de vardır yanee
bencede  :icon_thumright: belkide var ama biz bilmiyoruz bu mümkün...

FeHi

Aiyy varsada beni resimden tanımıştır

xxcansuxx

benimde yok diyorum veee arkamdan biri yazıyormuş sen öyle san ben varım arkasından başka biri çıkıp bendeeee dermiş ben  :-ooo :-ooo :-ooo
ayyy olmasın ne kadar rahatım böyle  :k06: :k06:

tweety0555

HAHAHAH O DEGILDE BIRAKIN  AKRABALRI KAYNANALRIMIZ YAZIYORMUS KAYNALAR KISMINA CEVAP OLARAK  :toothy10: :toothy10:

Balböceği

Sizi gidi cadilar sizi, atip tutmak rahat oluyor demi  :ehi: :ehi: :ehi:
bende sizdenim benide basin bagriniza  :ehi: :ehi: :ehi:

Bi grup kuralaim ismi garibanlar  :ehi: :ehi: :ehi:

hüzünden_gelme

serife26

Alıntı yapılan: tweety0555 - 07 Aralık , 2011, 22:18:59
HAHAHAH O DEGILDE BIRAKIN  AKRABALRI KAYNANALRIMIZ YAZIYORMUS KAYNALAR KISMINA CEVAP OLARAK  :toothy10: :toothy10:

:ehi: :ehi: :ehi: :ehi: :ehi:
dumur olurlardı o zaman :laughing7:
benim kaynanam vefat etti ama onsuz da hayat pek bir boş ya,valla hiç action kalmadı.olsaydıda yazı yazsaydım da cevap verseydi bana keşke.

FeHi

Şerife bu gece ruhu geliyomuş sana cevap yazmaya :toothy10: :toothy10:

Balböceği

serife26

valla deme öyle,3 ay oldu,hala sıksık rüyalarıma gelir ztn,bak gece 3 defa bebek emzirmeye kalkıyorum ztn,karanlıkta da tırsıyorum her gece ama her gece:)senin yüzünden bu gece korkarsam daha fazla yarın seni deşifre ederimm :toothy10: :toothy10: haberin olsun :laughing7:

Balböceği

gelirse deki serife; annecigim bu gece seni anmistim k.bakma rahatsiz ettiysem  :ehi: