Dün gece yastığa başınızı koyduğunuzda, neyi düşündünüz?

Başlatan Balböceği, 07 Aralık , 2011, 00:51:30

« önceki - sonraki »

__nil__

annemle ablam sağ salim gelsinler yolculuktan diye düşündüm.
bebeğim inş sağlıklıdır diye düşündüm
saat çok geç oldu nasıl erken uyanıcam diye düşündüm.
ertesi gün alacaklarımızı ve nereden alacağımızı düşündüm
salı günkü misafir için yapacağım ikramları düşündüm

düşündüm de düşündüm yani :toothy10:

tweety0555

nıl cım ne cok sey dusunmussun sen oyle yaw :ehi:
aybuke coook gecmıs olsun allah kolaylık versın dogumsancısından kotu imiş bobrek sancısı...bıra fılan ıyı gelıyor dıyorlar ama bılemıcem...

serife26

Alıntı yapılan: __nil__ - 11 Aralık , 2011, 22:53:58

:laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
sen de benim gibisin desene,cumaya misafirim var mesela,ben p.tesiden başlarım düşünmeye heheh

serife26

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 11 Aralık , 2011, 22:32:49
  Keşke eşimin ağrısı olmasa, eski neşesine kavuşsa diye düşündüm ve dua ettim  :y25:
amin inşallah geçer diyelim duaların için bizlerde,Allah dermansız dert vermesin.

__nil__

Alıntı yapılan: tweety0555 - 11 Aralık , 2011, 23:02:19
nıl cım ne cok sey dusunmussun sen oyle yaw :ehi:
aybuke coook gecmıs olsun allah kolaylık versın dogumsancısından kotu imiş bobrek sancısı...bıra fılan ıyı gelıyor dıyorlar ama bılemıcem...

hahaha sorma ya malesef böyle bir huyum var biri gelcek olsun yada ben biyere gidicek olayım erkenden başlar uykularım kaçmaya.bide gece sanki düşünceler yatağa yatmamaı bekliyor hiçolur olmadık şeyler geliyor aklıma.çok sinir bozucu bi durum sonrada uykum kaçıo

__nil__

Alıntı yapılan: serife26 - 11 Aralık , 2011, 23:09:12
Alıntı yapılan: __nil__ - 11 Aralık , 2011, 22:53:58

:laughing7: :laughing7: :laughing7: :laughing7:
sen de benim gibisin desene,cumaya misafirim var mesela,ben p.tesiden başlarım düşünmeye heheh

ayy çok kötü bir huy bu yaa kafamöda kararlaştırmadan asla uyku tutmaz beni.sanırım fazla mükemmel olmak için oluyor bunlar.özellikledemisafirlermi çok iyi, ağırlamak istediğimden stre oluyorum biraz

derbeder

bogaz agrisi gecer mi diye dusundum  :'( eger sabah kendimi iyi hissetmeseydim gelmeyecektim ama dunden iyi hissettim kendimi cok sukur  :nazar:
seni hanımefendiliğimle dőverim bebeğim!

tweety0555

hep masalılgın arkadası dusundum ve dua ettım bugunden berı hep o aklımda ve ona dua edıyorum :crybaby2:

asya81

KIZ BİRAZDAN UYANDI UYANACAK DİE DÜŞÜNÜRKEN UYUYAKALDIM ODA UYANDIRDI :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 11 Aralık , 2011, 22:32:49
  Keşke eşimin ağrısı olmasa, eski neşesine kavuşsa diye düşündüm ve dua ettim  :y25:
dünürüm geçmiş olsun Allahım acil şifa versin,inşallah hemen iyileşir güzel gelinimin babişi

FeHi

Eşimle küstük ona nasıl ders verebilirim nasıl hizaya geçirebilirim onu düşündüm

HASRET!M S@N@

o kadar uykuö vardı ki hiçbirsey düşünemeden  :sleepy1: :sleepy1: :sleepy1: sabah olmus hatta saate bakarken ne olur daha erken olsun diye dua bile ettim ama kalkma saati gelmiş  :toothy10: :toothy10: :toothy10:

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

Alıntı yapılan: FeHi - 13 Aralık , 2011, 19:59:30
Eşimle küstük ona nasıl ders verebilirim nasıl hizaya geçirebilirim onu düşündüm
bende
biz aynı anda aynı şeyleri yaşıyoz kankaaaa

°º•✿вoɴcυĸ ɢözlüм✿•º°

:nazar: :nazar:

:nazar: :nazar: