Dün gece yastığa başınızı koyduğunuzda, neyi düşündünüz?

Başlatan Balböceği, 07 Aralık , 2011, 00:51:30

« önceki - sonraki »

♥♥♥♥♥♥♥♥♥♥“°°¤Yağmur nisa°°¤”♥♥♥♥♥♥♥♥

eşimi ne kadar sevdiğimi ve onsuz bir hayatın anlamsız olduğunu bebeğimle aşkımla sağlıklı mutlu günler geçirmeyi
Bir küçücük yiğitcik varmış annesi babası onu cok severmis

♥♥♥gülbeşeker♥♥♥

ღ♥ღคşкเ๓ςเ๓ღ♥ღ

:amin:"Lα iℓαнє iℓℓα єηтє ѕüвнαηєкє iηηi кüηтü мiηєz zαℓiмiуη"  
мαşαℓℓαн A.E.OLUN.               [/url

FeHi

FeHi

EMEL 26

Kızlarımla hayat çok güzel💖

serife26

acaba kaç saat sonra uyanacağım diye düşünmekten kendimi alamadım yine  :ehi: :ehi:

Nezo

Regl Olacakmıyım Yoksa Hamilemiyim Diye düşündüm Gecede Kalktım Kalktım Kontrol Ettim  ;D

tweety0555

yatmadan once esım kızdırdı benı bende uzatsam mı uzatmasam mı kuslugu dıye dusundum :ehi:sonrada uyumusum zaten sonucu merak edenlere uzatmadım :k06:

FeHi

Alıntı yapılan: tweety0555 - 11 Aralık , 2011, 21:48:21
yatmadan once esım kızdırdı benı bende uzatsam mı uzatmasam mı kuslugu dıye dusundum :ehi:sonrada uyumusum zaten sonucu merak edenlere uzatmadım :k06:
:toothy10: :toothy10: :toothy10:

<<AyBüKe>>

Keşke eşimin ağrısı olmasa, eski neşesine kavuşsa diye düşündüm ve dua ettim  :y25:

Lă_Tăhzen!

Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 11 Aralık , 2011, 22:32:49
  Keşke eşimin ağrısı olmasa, eski neşesine kavuşsa diye düşündüm ve dua ettim  :y25:

canım nasıl eşinin son durumu hala devam edıyormu agrılar

tweety0555

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: Lă_Tăhzen! - 11 Aralık , 2011, 22:37:56
Alıntı yapılan: <<AyBüKe>> - 11 Aralık , 2011, 22:32:49

canım nasıl eşinin son durumu hala devam edıyormu agrılar

Allah'a çok şükür 2 saattir girmiyo sancı falan Nur  :amin:  İnşallah hep böyle gider, dünü hatırlamak bile istemiyorum neydi o öyle yaa  :y25:  İnsanın bide elinden bişey gelmiyo ya en kötüsü o  :sad1:

<<AyBüKe>>

Alıntı yapılan: tweety0555 - 11 Aralık , 2011, 22:42:17
aybuke gecmıs olsun esıne ne oldu

Sağol canım  :opucuk:  Böbrek taşı kanala inmiş, dün felaket sancısı vardı, hastanelerdeydik hep  :sad1:  Allah düşmanımın başına vermesin  :amin:   Ama hala daha düşmedi taş bakalım nolucak.